Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Misika;))

Misika;))

no a ze kaj peceva..se ta teden in pol se zacne..mora disat po decembru vse;))…jaz ze delam na temu..pa ti???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Miši!!???Kje si!?A P. še ni odbezljal?
Hey ženska!Ponedeljek je….in cajt,da prineseš svojo biondasto čupo sem!
😉

ne, ne… Nič se še ne peče… No, sproti pečemo. Božični keksi so pa moji – smao to traja in ponavadi je treba spečt vsaj 5-6 vrst (lani jih je ratalo okoli 10 različnih!) in to po dvojno testo. Ja, ja… Veliko tega se peče… Pa čas rabiš za to. Počasi… Vsak teden po dve vrsti, pa bo :))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:))))))))))))) Sem tu, sem… Samo malo bolj pozno, ker je bilo treba še čez mejo laufat. Se bom potrudila, da cel vikend nadoknadim 😉 – takoj, ko doma pošlihtam vse, kar je treba.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pol pa ne bodo frišni!!!!!
🙁

Oja… Seveda bodo. Pa nekateri keksi morajo dalj časa stat, če ne niso ta pravi… Lahko mi kar verjameš ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A pol daš v komplet še kladivo in dleto?
;-)))

:)))))))))))) Vidiš, čudo tehnike… Tisti keksi namesto da bi s časom postali trdi, postanejo vedno bolj mehki… Na koncu jih celo babice brez proteze lahko jejo 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

;)))))))))))))))

za vsakogar nekaj!;)

send $

New Report

Close