Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Misli za razmislek

Misli za razmislek

Prijateljica mi je včeraj poslala po mailu nekaj stavkov, ki bi jih delila z vami:
-Ljubim te ne zato, kar si, ampak zato, kar postanem jaz, ko sem s teboj.
-Noben moški ali ženska ni vreden tvojih solz, tisti, ki pa jih je , pa te ne bo spravil do joka.
-Če te nekdo ne ljubi na tisti način, kot si želiš ti, še ne pomeni, da te ne ljubijo z vsem, kakor znajo.
-Pravi prijatelj je tisti, ki ti poda roko in se ti dotakne srca.
-Najhujši način, da nekoga pogrešaš, je da sediš poleg njega in veš, da ga ne moreš imeti.
-Nikoli se ne mršči, niti, ko si slabe volje, saj nikoli ne veš, kdaj se nekdo zaljublja vate zaradi tvojega nasmeha.
-Celemu svetu si ti le ena oseba, eni osebi pa si ti ves svet.
-Ne izgubljaj časa za moškega ali žensko, ki noče prebiti časa s teboj.
-Mogoče hoče Bog, da spoznamo nekaj napačnih ljudi zato, da smo takrat, ko spoznamo pravega, zares hvaležni.
-Ne joči, ker je konec, bodi vesel, da se je zgodilo.
-Vedno bodo obstajali ljudje, ki te bodo prizadeli.Ti moraš še naprej zaupati, pazi le na to, koga spoznaš v prihodnje.
-Postani boljši človek in se dobro spoznaj in ne pričakuj, da te bo nekdo drug poznal namesto tebe .
-Ne trudi se preveč, najboljše stvari se zgodijo, ko jih najmanj pričakuješ.
paty

paty

a, še ta, se pozabila:
Zapomni si, kar koli se zgodi, se zgodi z razlogom.!!!!!
Sedaj moram razmisliti, zakaj mi je to poslala, vi pa zakaj to berete?!
paty

paty

Hvala Paty, misli so res lepe!!! Prav vse!!

Meni je najbolj vsec ta trenutek: “Ne trudi se preveč, najboljše stvari se zgodijo, ko jih najmanj pričakuješ.”

Jaz v resnici verjamem vanjo!

Ljubezen je drugo sonce, ježek
nova
Uredništvo priporoča

Lahko vse misli, vpišete na prvi strani med.over.net-a in se bodo prikazovale vsem, ki zaidejo sem gor.

Primož

Srečnga pa zdravga!!!

New Report

Close