Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek mislim….

mislim….

A je danes sploh še kdo tukaj??? Al ste vsi že šli domov?

Ma bem…v kolikor ni nobenega več…lepo se imejte za vikend.

zvezdica

Ej , tud meni je že malo dolgčas 🙂
Pa še noben (razen Antonio , jasno) mi ni odgovoril na mojo poplavo mailov :(((

Niki zdej ne ve , al so se moji maili vsem zdeli smotani , ali jih pa niso dobili

Jest sem pravkar odgovorila. Mi tuki dihajo za ovratnik in ne pustijo uživat. Ko me pa slišijo, da se krohotam v monitor, pa hitro: Pokaži še meni! Joj bi šla ob tem vremenu pohajat. Mi kdo podpiše “izlaz”?

Sem glih dobila , ja :)))

Niki ti podpisuje izlaz , lepo to povej Vaskotu 😉

Yupiiii, grem pogledat, če so že kje zvončki, pa trobentice, pa vijolice. In vam prinesem šopek.

Niki…ali si zjutraj dobila moj mail?

Čau Becky…

Aha.
Ti še kaj napišem , če se mi bo ljubila zdajle , ko tako sonce sveti – pri nas je celih 10 stopinj, pomlad v polnem razmahu 🙂
A veš , da mi doma cvete kamelija , jo imam zunaj , no , zdaj te dni , ko je blo pod nulo , smo jo dali v garažo , drugače pa ona misli , da je res že pomlad :)))

A prideš kaj v moj konec ?
Enkrat zdaj bi morali peljat muco v V. na revakcinacijo , pa če mi pošlješ tel.št. te takrat mal pokličem 🙂 pa boš sama vidla , kaka je “tašča” , he , he …

.. neki je narobe s tvojo pošto – same kvačke :)))
Try again :))))

Niki bi res rada vidla , kaj je v njenem stilu 😉

Zakaj jo peljete v V? Na kakšen poseg (po domače prosim)….he,he,he

Na mačje cepljenje 🙂

A…zdej pa razumem…Nimam več veliko časa, zato se poslavljam. Se slišimo v ponedeljek. Čau

sploh še kje kdo? Uuuu, ce nesuuuunoooo??? (sem kot bolicina iz reklame:)))) Becky je kar strah tuki tako sami :(((
Se čitamo jutri,
L.

Ni :)))
Na tvojemu mailu je označen Windows error – nič boljše ni blo 🙁

Ah, že vidim, da bo potreba poslat tja “strokovnjake”, da naju uskladijo. Ti pripopam kar tu:

DOS Error #01: Windows loading, come back tomorrow
DOS Error #02: Windows loaded. System in danger.
DOS Error #03: Windows not found: (C)heer (P)arty (D)ance
DOS Error #04: Out of disk space. Delete Windows? (Y)es (H)ell yes!
Windows Error #01: No error… …yet.
Windows Error #02: Multitasking attempted. System confused.
Windows Error #03: Unexplained error.
Windows Error #04: Reserved for future mistakes
Windows Error #05: Nonexistent error. This cannot really be happening.
Windows Error #06: Unable to exit windows. Try the door.
Windows Error #07: Door locked. Try control-alt-delete
Windows Error #08: Keyboard locked. Try anything you can think of.
Windows Error #09: Mouse not found. Press mouse button to continue.
Windows Error #09: Game Over. Exiting Windows.
Win95 Error #01: Insufficient money spent in hardware.

No zdaj pa bo, a ne? Saj res, pa to je treba prečitat veš, to ni napaka, no ja nekakšna res, a je zanjo kriv Gates.
Mej se lepo!
L.

Mater , sem ubrisana :))))))))))))))
Sem samo pogledala tisti “error” in nisem sploh več brala dalje :)))))))))))))))

Ma napiš drugič , naj berem vse error komentarje , ne , he , he …. jaz sem navajena klicat sistemca , ko vidim System error ali pa kakršenkoli drug error …. mi smo razvajeni , he , he 🙂

Niki zdej končno kapča , zakaj glih zanjo , bemtiš si me … :))))))))))

Hja, ti pa res “ljubiš” tvoje delo. Error na mailu in ti : “Hitro sem s sistemcem!” :)))))))))))))) Btw, kakšen pa je? ;)))))))))))))

Hja , mojmu delu se reče “finomehanika” ; sistemci so servis za nas programersko elito :))))

U , imamo kar ene tri sistemce , po želji … in , ja , eden je čist moj tip – tak velik , temen , mišičast dečko , kljukast nos , se rad smeje in , he , he, JAHA :)))

Nikitka gre pa danes zvečer na en služben žur … pa bo mal plesala s tem sistemcem 😉

sej danes bomo ženske razturale.

Becky ma tud en “večerni opravek”. Vsaj upam, no, da bo tam tudi kaj za pogledat ;)))), ker če ne mi bodo očke skup padle. Becky ma tako rada pouštr:))))))

New Report

Close