Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mislim, da bo v finalu Eme zmagala Lara Kadis

Mislim, da bo v finalu Eme zmagala Lara Kadis

Shawn Mendes: Never be alone
Danska 2013: Only teardrops

Pa naj še kdo reče, da je to zmagovalna pesem.
Kopija prve s pridihom druge pesmi.

Zame je najboljša Lea (moderna, ne za žile rezat, z dobrim stage-ingom).

Da se vam da…

Ce je ta skladba tebi vredna vseh teh pohval, ti pac je. Meni je obupna.

pristanek bo trd:-(

navsezadnje, zakaj bi pa morali biti na tem področju boljši kot na drugih…

Nekateri preprosto ne dojamete, da se po Evropi ne posluša ista glasba, kot v Sloveniji. Nikjer drugje niso popularni Stavros, Zećić, Drozga, Severina…

Na Eurosong je potrebno poslati pesem, ki bo všeč Evropejcem. Kako vam to še ni jasno? Ne moremo računati niti na finale, če nameravamo poslati pesem, ki bo všeč le nam, potem pa se še jezite, da nam nikoli ne uspe.

Meni je zato the best Lea Sirk, ker ima nastop, stas in glas, sodobno pesem, skratka celoten paket in ne stoji kot pribita na odru. Tudi pri baladah se da malo migati, pa četudi se le malo sprehoditi po odru.

Smo v zelo močnem polfinalu z državami, ki ponavadi ne razočarajo s pesmimi. Če želimo vsaj malo biti drugačni, da si nas vsaj malo zapomnijo, je prava izbira samo Lea Sirk.

Imas verjetno dobre razloge, da vlagas toliko energije v prepricevanje, kako je tvoja izbira edina prava, kajne?

Ne razumem. Kai pristanek bo trd? Lein? Ali od koga drugega, ki je že izbran?
Mislim, da bi bil Lein vsekakor še najmanj trd, ker ima edina vsaj malo šans za finale. Vsi ostali jih nimajo niti pod razno.

Ne rabimo biti boljši na tem področju (ker to bi bila že znanstvena fantastika), lahko pa vsaj toliko pazimo, da si ne delamo vsako leto večje sramote in da ne pošiljamo tja v najboljšem primeru (pod)povprečnih komadov.

Že tako nas (tudi na takih tekmovanjih) nihče ne jemlje resno in bi morali pokazati še 10X več, če bi hoteli rezultat. Da se pa hodimo samo smešit pa nima smisla in res ni potrebno.

In res, glasba in t.i. “zvezde”, ki zvečine uspevajo pri nas, se izven našega plota lahko samo skrijejo v mišjo luknjo.

Mama ima privat lekarno. Z očetom sta ločena, ne vem kaj je on. Ampak denarja ne manjka, ne. Pa edinka je.

Mama ima privat lekarno. Z očetom sta ločena, ne vem kaj je on. Ampak denarja ne manjka, ne. Pa edinka je.
[/quote]

Jih poznaš?

Povem vam takole. Meni je pa všeč, da imamo vsako leto Emo, da so ljudje tisti teden, dva zaposleni z mislimi o nečem drugem, da poslušajo to glasbo, eni šimfajo na veliko, drugi ne, pač odvisno, kakšen človek si.
Zdaj če gre naša pesem v finale ali ne, je čisto vseeno. Pomembno je samo, da NE zmaga. Ja, prav ste prebrali, da NE ZMAGA.
Ker če bi mi zmagali, bi to prineslo en kup problemov. Kje bi bila prireditev? V Stožicah? So premajhne? Koliko nas bo to stalo? Kdo bo voditelj? Vsi so nesposobni (glede na vsakoletno šimfanje voditeljev Eme)…. Nimamo denarja…. Pa zakaj v Ljubljani, zakaj ne v Mariboru…. pa take.

Skratka čisto fajn je, da je ta prireditev, da se glasbeniki malo predstavijo, da se ljudje zabavamo (eni tudi jezijo) in da čas mine.

Ne vem kdo je bolj brezvezen in dolgočasen ali Lara ali Piletiča, ali Ina Shai ali Nuška pa Proper ali….kdo je še…. Aja Marina, pa una z vencem pa še najbolj verjetno… Same zanič pesmi!! Lea pa zmaga! Če ona ne zmaga, bomo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} spet na predzadnjem ali zadnjem mestu…. Mislm, izbirat komade pa znamo ja 😉

Jih poznaš?
[/quote]

Ne dobro.

Podpišem!

hehe, to sranje od muzike bi še res znalo kakšn rezultat narediti na evroviziji, upaljeni so glih prav, da za kej takšnega…

Po mojem pa ne bo, ker sem pred par dnevi prvič slišal zanjo. Njen nastop pa me ni kaj preveč impresioniral.
Letošnja Ema je ena najslabših ever.

Tej skladbi bomo Slovenci namenili 12 točk (Srbiji)

https://www.youtube.com/watch?v=S5eC-HSEYPs

mislim da je v primeru zmage državi, ki ni sposobna prevzeti organizacije, zagotovljena neka pomoč ebu-ja (ampak če bo šlo tako naprej je še dolgo ne bomo potrebovali…)

New Report

Close