Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mislim, da me vara

Mislim, da me vara

In on te zavrača?

Gnili izgovori še bolj gnilih ljudi so to, da je varanje opravičeno, ker ti nekdo ne da ali noče seksat s tabo. Ko pošten človek pride do te točke se pogovori in gas. Ko te mine do nekoga je to nepovratno.

Potem pa naj ne jamra, da je prevarana. Ker… ni.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ni? Daj razloži nam…

Gnili izgovori še bolj gnilih ljudi so to, da je varanje opravičeno, ker ti nekdo ne da ali noče seksat s tabo. Ko pošten človek pride do te točke se pogovori in gas. Ko te mine do nekoga je to nepovratno.
[/quote]

zakaj pa nekdo, ki ga mine, ostaja v zvezi? ali morda tudi on s tem ne vara drugega?

zakaj pa nekdo, ki ga mine, ostaja v zvezi? ali morda tudi on s tem ne vara drugega?
[/quote]

menda, da je pri ženskah faktor matematika (beri hiša…), pri moških pa to, da nimajo jajc presedlati drugam, ker jim pač star gospodinjski pripomoček najbolje služi in je najbolj komot 🙂

Zato ker je spolno obcevanje ena izmed oblik obcevanja. In ko z nekom prenehamo obcevati (na dolocen nacin) to ponavadi pomeni ignoranco, ki sporoca “ti zame ne obstajas”. Kar pomeni izdajo (prevaro). Kar vodi v odtujitev. In tujca (odtujenega) ni moc (utemeljeno) obtoziti varanja.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Pri kolegici je bilo najprej to, da je imel neke čudne in nove seks poze..
Pa ko je bila ona službeno odsotna, ga cele popoldneve ni bilo doma, čeprav je njej rekel, da je prišel takoj po službi domov,otroka pa sta povedala, da ga tiste dneve ni bilo do večera.

Zato ker je spolno obcevanje ena izmed oblik obcevanja. In ko z nekom prenehamo obcevati (na dolocen nacin) to ponavadi pomeni ignoranco, ki sporoca “ti zame ne obstajas”. Kar pomeni izdajo (prevaro). Kar vodi v odtujitev. In tujca (odtujenega) ni moc (utemeljeno) obtoziti varanja.
[/quote]

Filozofski zaplet preprostih življenjskih dejstev. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

menda, da je pri ženskah faktor matematika (beri hiša…), pri moških pa to, da nimajo jajc presedlati drugam, ker jim pač star gospodinjski pripomoček najbolje služi in je najbolj komot 🙂
[/quote]

ni samo enega krivca in si drug drugega zaslužita.

Kaj pa če mu odreka iz kakšnih drugih razlogov? Njegova slaba higiena npr., bolezen, itd.itd.

ni samo enega krivca in si drug drugega zaslužita.
[/quote]

se strinjam ! in ko eden misli, da je boljši in vreden kaj več, se spakira ne glede na matematiko in ostalo

vedno ko koga nateguješ, v prvi vrsti še najbolj nateguješ sam sebe in si kradeš čas

v primeru slabe higiene mu reče da bo dobil pod tušem.

Potem pa naj ne jamra, da je prevarana. Ker… ni.
[/quote]
po tvojem je torej dolžna seksat…
jao, sem poznala takega primitivca, žena v bolnici zaradi raka na maternici, on pa jamral v gostilni, kak mi ne da za seksat. pa se vlačil z drugimi okoli…


po tvojem je torej dolžna seksat…
jao, sem poznala takega primitivca, žena v bolnici zaradi raka na maternici, on pa jamral v gostilni, kak mi ne da za seksat. pa se vlačil z drugimi okoli…
[/quote]

Zeeh.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Filozofski zaplet preprostih življenjskih dejstev. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
[/quote]

Ja. Peesda, no… če pa ene tako komentirajo, da jim bi bilo smotrno odvzeti opravilno sposobnost.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Če sumiš, da te vara, potem te po vsej verjetnosti res. Tako je bilo v mojem primeru in še marsikje drugje.

mislite samo na to kdaj in kam ga boste vtaknili. na svoje dolžnosti oa nič. če bi se izkazali za dobre očete in može, bolj skrbeli za dom, družino in otroke in tudi več pomagali svoji ženi pri gispodinjstvu, si bo ona sigurno zaželela še kakšnega otročka in boste takrat spet lahko seksali.


zato pa so ljubice priročne ☺
ju knou d dril … ☺☺

Kdo komu kaj odreka – o tem lahko diskutiramo tu. Izkaže se namreč, da floskula o ženinih glavobolih ne drži ravno. Izmislili so si jo impotentni deci in varalice.

Kaj taksnega more zapisati zgolj prostitutka (prodajanje vagine za drobne ali vecje koristi).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kaj taksnega more zapisati zgolj prostitutka (prodajanje vagine za drobne ali vecje koristi).
[/quote]

Kaj takega pa prostitut, da mu je na račun drobnih ali večjih koristi, ki jih kao nudi ženi, žena dolžna bit na razpolago kadar se mu zazdi.

Kaj takega pa prostitut, da mu je na račun drobnih ali večjih koristi, ki jih kao nudi ženi, žena dolžna bit na razpolago kadar se mu zazdi.
[/quote]

To, kar opisujes, ne bi bil prostitut, ampak stranka. In tozadevno bi bila pravila pogodbenega razmerja menda jasna.

Drugo, jaz nisem zapisal tega, kar pises ti. Med prenehati obcevati in obcevati kadarkoli se nekomu zazdi je dovolj sirok diapazon moznosti.

In nenazadnje: obe skrajnosti sta kvalitativno enakovredni.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close