Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Mislite, da lahko Šarec v drugem krogu premaga Pahorja?

Mislite, da lahko Šarec v drugem krogu premaga Pahorja?

Jej, jej, jej, le kako lahko tako pljuvate o mojem mestu? Kamnik je lep. Če bi tam živeli bi že vedeli, kakšen je, še bolj pa kaj je Šarec zanj naredil.

Bomo pa kar tebe volili.Menda se ne braniš vsak mesec dobrega priliva? Samo da se ti ne bodo potem usta zataknila od smejanja.


Se opravičujem. Misli, da je lep……
[/quote]

A on sploh misli?

Šarca.
Seveda bo v drugem krogu premagal Pahorja.

Točno tako.

Jaz upam, da Šarec lahko zmaga. Volila ga bom.

Zmagal bo tisti katerega bo Janez Janša izbral. Enostavno bo naročil da vsi njegovi morajo volit Šarca in se bo znebil Pahorja na položaju… Seveda če bo to želel…

Ahaha. In zakaj bi Ivan ukazal voliti Šarca? Po vsem, kar mu je Pahor ustregel (predlagal ustavne sodnike, pustil pizd*** KPK)?

Ivan bo podprl Pahorčka, jasno, navkljub spinu, ki ga lansiral s tem, da je “popljuval” Pahorja. In kruleži bodo volili Pahorja.

Jaz mislm, da ga komot lahk premaga. Vse je možn. Odvisn komu bodo šli glasovi tistih, ki so volil ostale kandidate in pa kako bodo volil tisti, ki na volitve zdej niso šli, bodo šli pa na 2.krog.

Jaz mislm, da ga komot lahk premaga. Vse je možn. Odvisn komu bodo šli glasovi tistih, ki so volil ostale kandidate in pa kako bodo volil tisti, ki na volitve zdej niso šli, bodo šli pa na 2.krog.
[/quote]

Res je!

Kmničani ga podpiramo:), eni zato da bo odšel iz Kamnika, da se ga znebimo, drugi ker si ga želijo da zmaga;) podpora mu ne uide 😉

seveda bo, tako kot nas je glas proti Janši dostikrat združil, bo tudi tokrat pahorhejterjev dovolj, da Šarec zmaga. Potrebno je še nekaj apatije na strani Pahorjancev, malo senilnosti, malo zakaj je potreben drugi krog če je že v prvem zmagu in ustrezno vreme in voila, bo sam še kralj instagrama, resne vice bo pa nekdo drug pokal.

Odvisno, ali bo tudi tokrat Janša podprl Pahorja. Če ga bo, potem bo zmagal Pahor.


Janša ne bo na glas podprl Pahorja, četudi navija zanj.
Če ga podpre, bo res nekaj njegovoh volilcev glasovalo za Pahorja, še več antijanšističnih volilcev pa bo Pahorja zapustilo in glasovalo za Šarca.
Če bo Janša podprl Pahorja mu bo v bistvu škodil. Zato ga ne bo podprl.

Res je. Sploh pa Barbika najbolj veselo maha z repkom pred Ivanom:-)


Janša ne bo na glas podprl Pahorja, četudi navija zanj.
Če ga podpre, bo res nekaj njegovoh volilcev glasovalo za Pahorja, še več antijanšističnih volilcev pa bo Pahorja zapustilo in glasovalo za Šarca.
Če bo Janša podprl Pahorja mu bo v bistvu škodil. Zato ga ne bo podprl.
[/quote]

Ja, dvojna zanka.

Vsekakor že prvič nisem voilila Pahorja, ker je tako pohlevno sklonil glavo pred vsemogočnim.

Ja, dvojna zanka.

Vsekakor že prvič nisem voilila Pahorja, ker je tako pohlevno sklonil glavo pred vsemogočnim.
[/quote]

Tako je, samo slepi ljudje ne vidijo tega, kako se šminker klanja jaja-tu.

Ha ha…in ti misliš da bo komik zmogel premik na bolje? Pa kaj lahko predsednik države naredi…NIČ. Tisti ki lahko dela premike na bolje je predsednik vlade, ampak…pri nas tega tudi on ne more, ker ima okrog sebe preveč nesposobnih ljudi.

Verjemi v ljudi. Čudeži se dogajajo vsak dan.

Samo še karmo omeni, pa bo tvoj prispevek popoln….

Sporočilo Pahorju in ostalim politik(ant)om, da so zamenljivi. Tik tak….

Ko v cerkvah začnejo pri mašo pridigat, koga morajo tetke obkrožit, tako pač naredijo. To je dejstvo. Žal.
[/quote]

Glede na rezultat zadnjih volitev, prav nekega hudega vpliva cerkvenjaki pač nimajo…

Jej, jej, jej, le kako lahko tako pljuvate o mojem mestu? Kamnik je lep. Če bi tam živeli bi že vedeli, kakšen je, še bolj pa kaj je Šarec zanj naredil.
[/quote]

Kamnik je tudi moje mesto. Je čudovito se strinjam. Vendar Šarc je župan cele občine. Za popravljanje 5m Medvedove je bila celo poletje zaprta cesta, pa kadar si šel mimo je župan stal pri delavcih naj bi delal kaj koristnega ne pa da jih je zadrževal pri delu (to bi bile njegove besede ako bi bil na njegovem mestu nekdo drug. Zategadelj se meni ne dopade.). Cesta v Tunjice je bila v gradnji celo večnost. Mi pa draga Osenarjeva povej njegova dobra dela in moj glas je njegov.
Pa še to a se nisi ti odselila v sosednjo občino?

Ne, ne more Šarec Pahorja premagat…

A po Jankoviču,. Virantu in Cmerarju bi ti še en nov obraz? 🙂 Ok, tovja izbira. Ampak dej povej mi kaj zate pomeni, da se “kaj premakne na bolje”? Kaj vbišje plače, pencije, bolješ zdravstvo…?

Sedaj mi še napiši kako bo Šarec to naredil? Korak za korakom…ker v Kamniku v 5 letioh ni naredil ravno presežka. Bi bilo koristno, da ga kdaj obiščeš!

New Report

Close