Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mišon !!!

Mišon !!!

Mišon, kako lahko pustiš muco cel ljubi božji dan, da jo skrbi kje si ti ?
Zajček bo zelo hud !

Joj, kakšna panika.

Saj sem že v petek rekel da imamo danes praznovanje tastovega rojstnega dne. Ravnokar smo se vrnili, moje ženske so v banji, jaz pa hop
na net. In kaj vidim ?

Muca, nikar ne skrbi, veš da ne bom kar tako zginil ne da bi ti prej povedal.
Kakšen dan pridejo pač druge obveznosti na vrsto.

*********§§§§§§§§§§§§§§§§§***************

Zajček, upam, da si jo ti tolažil takrat ko me ni bilo.

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

No, pa je !

Sem poskrbela zanjo, ja :)))))))))

Tko, zajček je sedaj zadovoljen :))

Oh, mi je kar kamen padel dol. A ti nisi pa nikamor šla danes ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Mišon…………… jest bi šel za ženskam v banjo ne pa na net :)))))))))))))999

Jani pozdravlja mišona 🙂

Ne, Mišon, sem bila kar doma :)))

Jaz tudi sem bila doma. Sem skrbela za mojega dragega, ko se tako slabo počuti že od petka. Angina?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ku kuc….************************************************************+se ve za koga……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha Jani krivo vero učiš…ti ti!!

Dvomim da ima mišon tako veliko banjo..pomoje ni rezervirana za 4…
Bo že izkoristil v troje..kajne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A ni nič bolje?Bogi..fejst ga pocrklej….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zjutraj je bilo maaaalo bolje, popoldan se je pa spet poslabšalo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

He he he 🙂 muca.. n’č krivo vero 🙂 n’č 🙂 samo povem. .kaj je prijetno 😉

Jani tud.. včasih… tko.. mal v banji :))))

heheh Ja sej to lepo..sam sigurno si rajši v dvoje…s svojo drago!Hm pr mišonu to pomeni v troje…!!!Ne pa v 4….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Obkladki pomagajo..aja pa pri visoki temperaturi..masaža stopal..fejst ga zmasirej,res pomaga!!
Ampak masiraj na ven!!Sej znaš!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca! Znam jaz bolj verbalno masirat, hehehehe…

Dobro jutro!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja no prav..to je bil le dober nasvet.Jaz sem pri tavečji prebedela cele noči,kar šest jih je bilo in jo masirala ,ker temperatura ni padla pod 40.Takrat sem spoznala,kako masaža resnično pomaga.In to stopal…pa nisem strokovnjak na tem področju..a je šlo,pomagalo je!Tako!…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close