Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek mivka za v peskovnik

mivka za v peskovnik

Ker je zadnje čase veliko govora o mivki, da vsebuje veliko svinca in kadmija, me pa zanima, kje kupiti mivko, ki bo za v peskovnik VARNA?!?

Če katera vrtčevska ve, kje pri njih dobijo mivko, ki ni gradbena, se zelo naprošam.

Tast namreč ravno končuje peskovnik za moja fanta in bi jaz notri raje dala mivko kot pa pesek.

V Merkurju

Imajo jo tudi v Kalii, pa v Obiju. Posebna, prečiščena otroška mivka, ki je že videti drugačna od gradbene.

mami

Vendar pazi, da je v Merkurju ne boš plačala s kartico, to zna biti tudi nevarno:)

:)))))))) sem hotla zadnjič kupit borovnice, pa se mi ni dalo na bankomat, pa raje nisem šla :))))))

Hvala za info – torej moram rečt, da hočem prečiščeno otroško mivko. HVALA 🙂

mi smo jo vzeli v obiju, 25kg v vreči, na kateri so narisane kanglice in lopatke. Močno upam da ni oporečna 🙂 no … a sploh še obstaja kaj neoporečnega 🙁

Koliko pa stane tale mivka za v peskovnik?

Joj, kaj je kdo gledal dnevnik – en prispevek je bil prav o mivki za peskovnike, ki ni prečiščena?!? Sem glih otroka kopala, pa sem zamudila 🙁

Tista mivka je iz Mežice in jo očitno pakirajo in prodajajo po “svetu”… Malo gledajte deklaracije…. pa bo. Če avstrijska ne vsebuje istega pa je že drugo vprašanje….

New Report

Close