Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mlada sodelavka mi meša štrene

Mlada sodelavka mi meša štrene

Pozdrav

dogaja se mi, da se zaljubljam v sodelavko, čeprav si tega nikoli ne bi mislil niti želel. Prišla je lansko leto na naše podjetje 25 let stara punca, s katero moram biti zaradi službenih obveznosti skoraj vsak dan v stikih. Doma imam ženo in otroka, ne morem pa nehati razmišljati o njej. Tudi ona je zasedena, ampak mi je tako zelo všeč, da si ne morem pomagati. Vsakič, ko jo srečam in se pogovarjam z njo, se mi meša. Je preprosta, čeprav izgleda prečudovito, da si človek ob pogledu na njo ustvari napačno sliko, ker deluje vzivšena, čeprav je tako krasna in skoraj da simple glede na to kako lepa in čudovita je, tako znotraj kot navzven.

Kaj naj naredim, da se ta zaljubljenost neha? Stike težko prekinem, ker moram sodelovati z njo zaradi narave dela.

Imaš ženo torej tace stran. Si v drugi puberteti očitno. Dlje od flirta ne boš šel, če si vsaj malo pri pameti.

Pofukajta se in daj mir.. jajčka imaš prepolna

.https://youtu.be/6jnkMbr00yk?si=lt-dtqWmjkKj5Bih

Vedno ta glupa vprašanja…Kaj naj naredim….fukn se pod vlak…bumbar

Da razmišlaš o sodelavki, začni razmišljati o sebi.

Zakaj si se poročil z ženo? Kaj ti v zakonu manjka? Lahko kaj storiš, da izboljšaš zadeve doma? Si sploh na pravem mestu? Si se poročil iz pravih razlogov?

To ima več veze s teboj, kot s sodelavko, niso pa te občutki normalni za nekoga, ki ima dober zakon.

Lahko se zgodi, da nam še kdo postane všeč, a to še ne pomeni, da moramo zato skočiti z njim ali njo med rjuhe. Sami smo odrasli in vemo, kje potegniti mejo, ko smo v zvezi. A potem bi z vsakim, ki nam je všeč, hoteli pristati v postelji? Ne gre to tako.

Če imaš partnerko rad, je ne boš prevaral. Če ti kaj manjka, boš razčistil z njo in se o tem pogovoril. Če je zveza labilna, pa ti bo itak vsaka lepa zmešala glavo in boš se hotel dol dati z vsako novo in seveda “lepo”.

Zmešala ti je glavo. Se zgodi, verjetno vsakemu človeku vsaj enkrat v življenju. Misli na ženo in otroka, sčasoma bo tudi ta zaljubljenost do sodelavke minila.

Tudi pri meni je nekaj sodelavk takih, da bi jih kar pofukal. Tako lepo te pogleda, veš da je potrebna tiča. Te mlade so tak potrebne. Ti jo kar pofukaj, pač rabi malo adrenalina

Ti kar skoči med rjuhe, ker prilika zamujena ne vrne se nobena. Življenje pa je itak prekratko, tako da….

V hladen lambr glavo potopi za par ur.

Bedak konju jedan, samo speci se z njo, iz lastnih izkusenj ti povem, da so zenske zelo mascevalne in bos tvegal izgubo zaposlitve. Ko bo zena izvedela kaksen grdavs si, si bos se dodatno nakopal stanja na glavo. Dobro premisli, preden se spuscas v nevarnost.

Odgovor na objavo uporabnika
zmeden40, 16.02.2024 ob 09:16

Pozdrav

dogaja se mi, da se zaljubljam v sodelavko, čeprav si tega nikoli ne bi mislil niti želel. Prišla je lansko leto na naše podjetje 25 let stara punca, s katero moram biti zaradi službenih obveznosti skoraj vsak dan v stikih. Doma imam ženo in otroka, ne morem pa nehati razmišljati o njej. Tudi ona je zasedena, ampak mi je tako zelo všeč, da si ne morem pomagati. Vsakič, ko jo srečam in se pogovarjam z njo, se mi meša. Je preprosta, čeprav izgleda prečudovito, da si človek ob pogledu na njo ustvari napačno sliko, ker deluje vzivšena, čeprav je tako krasna in skoraj da simple glede na to kako lepa in čudovita je, tako znotraj kot navzven.

Kaj naj naredim, da se ta zaljubljenost neha? Stike težko prekinem, ker moram sodelovati z njo zaradi narave dela.

Prekini stike zdaj še ni prepozno. Narava dela je le izgovor!

Pisateljica iz kadrovske je zopet lansirala novo zgodbico na trg.

Zamenjaj službo, prosi da te premestijo v drug oddelek, zamenjaj izmeno, karkoli naredi, da ne boš več v stikih z njo. Ker drugače boš zafural družino. Pravzaprav družino že izgubljaš. Ker svojo čustveno energijo vlagaš v sodelavko, je za doma zmanjka. Kar naenkrat pri svoji ženi vidiš samo napake, ne pa njenih vrlin, je tako? Tvoja žena trpi pomanjkanje tvoje čustvene opore, ker ti to nosiš drugam.

Da boš lažje razumel, kaj delaš, ti povem prispodobo o vrtu. To je tako kot namakalni sistem na vrtu. Ugotavljaš, da rastline slabo rastejo in nimaš pojma zakaj, saj naj bi bile redno zalivane. Potem pa narediš pregled in ugotoviš, da glavna cev ne tesni in večino vode odteče drugam, ne pa na tvoj vrt.

Na vrtu tvojega srca rasteta žena in otrok. Pomisli nanju, oba rabita tvojo maksimalno čustveno angažiranost. Zatesniti moraš tisto luknjo in preprečiti, da voda odteka tja, kjer ji ni mesto. Tam naj zaliva nekdo drug, nekdo ki je samski in si bo z njo omislil svoj vrt. Ti pa poskrbi, da bo mlada nežna rastlinica v podobi tvojega otroka dobila tvoj fokus in tvojo pozornost. In seveda se ne slepit, da tvoja žena tega ne rabi, večja rastlina daje mlajši senco in jo ščiti pred premočnim soncem, zato tudi ona rabi dobro oskrbo. Zdaj pa še enkrat prosim preberi moj post, na začetku ti povem, kaj moraš narediti.

Pozdravljen,priporočam,da kadar si po službeni plati v stiku z njo,se skušaj osredotočiti zgolj na delo.Odmisli njen lik,lepoto in kaj vem še vse.Zaradi enega skoka pod rjuho se ne izplača izgubiti ženo,ta mlada bo zagotovo izbrala sebi primernega.Poznam primer,ko je mož zaradi mlajše zapustil ženo in 3 otroke.Sicer se je poročil z mlajšo,v začetku je bil sam med v zakonu.Danes,je on upokojen in nič vreden,zatekel se je v alkohol.Tako,da ne prenagli se,ni vredno.Kaj več kot seksa ne pričakuj od nje.

Zamisli se. A si lahko predstavljaš, da bi šel z njo na kavico in kako bi to potekalo? Si lahko predstavljaš, da bi skočil z njo med rjuhe in kako bi to potekalo? Romantično? Nežno? Sproščeno? Kar misli si!

Koliko si star? 45?, ona pa25. Poglej si razliko v letih. Morda si še žrebec, vendar ne misli, da jo zanimaš. To kar se tebi dogaja, je samo 2. puberteta. To mine. Počakaj še par let, da boš grd, debel, smešen in še kaj abrahamovec, pa boš ugotovil, da je doma najlepše in žena dovolj dobra za preživeti preostanek življenja z njo. Med tem časom pa razmišljaj o ženi in otroku, svojo energijo usmeri v njiju in reševanje krize v zakonu. Pa še nekaj. Ali misliš, da žena tega ne čuti? Ženske imamo senzorje vsepovsod. Ali je vredno?

Če že iščeš potrditve, ali si še žrebec, lahko ostane to samo platonsko. Samo pri nedolžnem spogledovanju. Saj ni potrebno vsega in vsako probat. A bi mamila tudi poizkusil, samo zaradi tega, ker jih v mladosti nisi? Razmisli!!!

Pa srečno.

Še dobro da sem samska…

In zaradi takih kot si ti avtor,sem samska!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4572, 16.02.2024 ob 10:51

Tudi pri meni je nekaj sodelavk takih, da bi jih kar pofukal. Tako lepo te pogleda, veš da je potrebna tiča. Te mlade so tak potrebne. Ti jo kar pofukaj, pač rabi malo adrenalina

Sanja s….. o kokuruzu … :-))) Moški imate bujna domišljija.

Ma kaki nakladaci..

Pa ona si tudi želi..

Zaljubljen si in jo idealiziraš. V resnici ni nihče tako idealen. Mogoče imaš doma boljšo, lepši, ampak trenutno ti metuljčki zamegljujejo realni pogled. Počakaj da te mine, zaljubljenost mine v par mesecih, takrat boš videl tudi njene napake. Verjetno si ti dosti starejši, kaj se lahko starejši moški pogovarja z 25 letnim dekletom, ki je komaj faks končala in ne ve nič o življenju? Misliš da si ona želi biti s teboj, s moškim z otrokom, ločenim in z preživnino?

Na ločitev in skupno skrbništvo.

Lp

Po vsakem pogovoru si ga na službenem WC zdrkej, 2-3 dnevno. Več od tega ne stori zaradi sebe, družine in sodelavke. Če prestopiš mejo povratka ni in boš postal kurbir na stara leta sam. Ni vredno. Samo drkej.

Če imaš kakršnokoli opcijo, da “sabotiraš”, da bosta čimmanj ali nič skupaj, potem jo izkoristi.

Dokler se ne zgodi tebi. Začni brati o dušah dvojičicah-angleška besedila, ki so dostopna na internetu.

Saj je vse fino in fanj, čuna lunga, brezvezno, neke izmišljotine.

Dokler se to ne zgodi tebi in ko se, se to ne ustavi. Bežiš, greš stran, mižiš, vse da te povleče nazaj z močjo tovornjaka. Spoznala sem ga 4leta nazaj, v mojih mislih je neprestano, ljubezen je le še globja, njegovi občutki so bili na začetku prav takšni, kot tvoji.

Kaj naj narediš? Tisto, kar čutiš da je prav. Če je prava ljubezen, bo razumela, ker te usodne ljudi ni mogoče pozabiti ali zamenjati.

 

New Report

Close