Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mlade, lene ženske, babe

Mlade, lene ženske, babe

jazpašemnot, carica! Eni so res iz srednjega veka. Sicer jih kap zadane, ko berejo tvoje in tvojim podobne zapise, ampak saj je že zadnji moment – njihov čas je že zdavnaj mimo, samo oni tega se niso dojeli 😀

podpis

Ja, se je za vprašat, kaj ima predvsem starejša generacija žensk od garanja v celem življenju? Zlomljen hrbet, artritis in bolečine v vseh kosteh.
Ampak važno je, da je skuhano, pospravljeno, da je spucana bajta, da je obdelan vrt, da je oprano, zlikano, da je skuhana marmelada in vloženo sadje, da je vsako soboto spečeno pecivo, da je obdelan vrt in da se na balkonu šopirijo rože v vsej svoji lepoti. To je najbolj važno.

Potem pa tudi, če te za zahvalo dedec prekolne, kajne?

tisi šele vsekana hahaha

Ti si zgolj ljubosumna na lepe zenske..
sama sigurno nisi pri ta najlepsih 😂😂.. moski imajo ze od nekdaj rajši privlacne, seksipilne punce z razmetano hiso kot pa grde babe pa pospravljeno hiso 😂😂 tako je zivljenje

Pozabila si še tradicionalno nedeljsko kosilo. Če jih dedec samo prekolne, še ni hudega. Včasih je še kaj hujšega. Velikim tudi dedci in otroci dajo direktno vedeti, da ni treba, da se toliko matrajo, a one kar vztrajajo, se jih ne da premaknit.

Sicer pa sem za srednjo pot. V svinjaku živeti mi ni, se mi zdi pa pomembneje vzeti si čas za družino, sebe, iti v naravo, spoznati kaj novega, sploh v mladih letih.

Pozabila si še tradicionalno nedeljsko kosilo. Če jih dedec samo prekolne, še ni hudega. Včasih je še kaj hujšega. Velikim tudi dedci in otroci dajo direktno vedeti, da ni treba, da se toliko matrajo, a one kar vztrajajo, se jih ne da premaknit.

Sicer pa sem za srednjo pot. V svinjaku živeti mi ni, se mi zdi pa pomembneje vzeti si čas za družino, sebe, iti v naravo, spoznati kaj novega, sploh v mladih letih.
[/quote]

Podpis!!!

Bravo, super, pohvalno! 😊

valda se zdaj oglasajo lenuhinje in se bunijo da je normalno to 😀

Bravo, super, pohvalno! 😊
[/quote]

Pametno, tako selitev kot čiščenje nepotrebnih stvari. So pa kakšne stvari kar težke; sem tudi sama pri 55. ugotavljala, da smuči, borda, rolerjev ne bom več rabila. Ne gre za predmete, ampak sprejetje dejstva, da za kakšne stvari pač nisi več. Sem pa obdržala teniška loparja, čeprav jih že par let nisem uporabljala.

Naj zbezi. A je morda zenska njegova sluzkinja? Je zenskina edina naloga pucat in otroke rojevat in jih vzgajat? Ni! Moz je partner. In mora pomagat pri vsem tem. Imam zglancano bajto, poslihtano mularijo, super sluzbo, ampak…..kljub vsemu imava z mojo madame ogromno casa. Veste zakaj? Ker sva partnerja. Ona pomaga meni,jaz njej. In drug drugemu dava dihat.

Pozabila si še tradicionalno nedeljsko kosilo. Če jih dedec samo prekolne, še ni hudega. Včasih je še kaj hujšega. Velikim tudi dedci in otroci dajo direktno vedeti, da ni treba, da se toliko matrajo, a one kar vztrajajo, se jih ne da premaknit.

Sicer pa sem za srednjo pot. V svinjaku živeti mi ni, se mi zdi pa pomembneje vzeti si čas za družino, sebe, iti v naravo, spoznati kaj novega, sploh v mladih letih.
[/quote]

Ne samo, da jih prekolne, po novem jih se zapalijo, ce se hoce zenska locit in it po svoje.
Iz vseh vidikov je bolje biti len in svoboden!! 🙂

Bravo! Živi, kakor ti paše…izven okvirjev – za svojo srečo 🙌

Ne razumem zakaj toliko gledate druge…pa kje je zapisano kakšno pravilo kako sploh je treba živeti?!! Če drugim ne skodis, lahko delas kar hoces…to je to.

Naj uživa, otroci bodo znali odit od doma in ne viset doma do 30ga+, ker rabjo starši čas zase in za svoje hobije. met froca na grbi do negovga 40+ ko dozori in je sposoben sam vstopt v življenje je en navadn ****. najbolš se znajdejo tisti, k so mogl dožvet pizdarijo. Naj uživa in naj kofetka ter se šminka, ker je lajf taprav. dec nej pa popizdi pa uzpostav ravnovesje, če ni en navadn beta fantek. copat zahojen.

Se mi želodec obrača k vidim katera vse ima “družino” na izven lepa in oh in sploh kdor ne pozna.
Potem pa vidiš da doma ne kuhajo ker ona ne ve in noče, tako da hodjo okol jest enkrat k tašči drugič k mami. Škoda debate, edino kar me skrbi je za otroke ker so odvisni od drugih.

Naj se vsak briga za sebe 🙈

si se sama sebe zadrglna??

Sem isto mlada ženska, ki skrbim za svoj videz isto kot tudi za svoj dom. Vse v mejah normale, nobenih kreditov, doma vse pošlihtano, skuhat znam tudi nobeden ne ostane ne lačen ne žejen. Se pa časi spreminjajo in ženskam se ne ljubi, ko pride iz službe kuhat nekakšno kosilo za katero bo porabila 3 ure časa ter drgnit stanovanje vsak dan. Vse stvari si olajšamo to pa še ne pomeni, da smo lene.
[/quote]

kaj je to raklama za Ikeo?

Emancipacijo je družina kot osnovni gradnik še najdražje plačala. Z emancipacijo se je hudo pocenila delovna sila, za preživetje sta odgovorna oba, skrb za gospodinjstvo se pa obesi na enega človeka, namesto da bi se ravno tako porazdelilo na oba.
Da o tem, kaj kdo smatra za vodenje gospodinjstva, sploh ne začenjam. Pr 37ih pet let ni naredil generalke v fletu, ki je takoj zdraven zelo prometne ceste (dodaten prah), nos si briše skos, ker ima alergijo na prah, ko pa prazni sesalec, ga mora v kopalnici, dvigne tono prahu iz filtra, ker s tem ne zna delat in prah lepo pusti v kopalnici ležat. Gre domov na dolgo bolniško, kjer mat raztura borbo s prahom, pride na dva dni nazaj v ta flet in ugotavlja, da je prah problem. Ja, valda, da je, če v petih letih enkrat nisi generalke naredil. Sploh v fletih, kjer se vsako leto menjajo najemniki, v pogodbi piše, da je generalno očiščeno, štala pa taka, da se bog usmili, sploh ko najemaš za študenti.

Ja, zato normalni tipi samo še date-amo.
Prej si imel eno, ki je bila ok. Zdaj jih pač menjaš. Je potrebno malo več organizacije, ampak ob obstoječi pravni ureditvi in kvalitetah današnjih punc je to edina logična odločitev.
Nisem nek ekstremist in pogovarjal sem se tako s očetom in njegovimi prijatelji, tudi z dedkom. 🙂
Vsi smo enakega mnenja.
Lahko pljuvate, ampak imam svoje podjetje, po izobrazbi sem doktor, samostojen in športnik, tudi moralno in etično nisem neko pritlehno bitje.

Ja, bi imel daljšo zvezo ampak takih žensk praktično ni, vsaj ne na daljši rok.

Po pravici a te ki tukaj pišete da nebi doma kuhale in prale pa skrbele za družino. A vaše mame niso tega počele ? Zakaj pa sploh imate otroke in moža ? Zakaj niste ostale samske?

Stavim da vam pa vsem gre nataknit olagumo in zračunat kdaj imate ovulacijo in kdaj pride teta s krvavca.

razpadajoča država za pokozlat https://www.delo.si/prosti-cas/zdravje/dr-veronika-podgorsek-vedno-vec-porocenih-slovenk-isce-moske-za-spolnost-167199.html

Ja itak, prva stvar na spisku, zakaj se dec ožen, je da mu poslej ne bo treba več za hrano skrbet!!!!

Normalni smo odklopili babe. Fehtarji pa boste to prisiljeni storiti, ker nočno življenje umira.

New Report

Close