Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mlade ženske samo športajo, delo jim pa ne diši

Mlade ženske samo športajo, delo jim pa ne diši

Kaj pa moški pri 40ih počnejo posebej koristnega?

Domenevam, da si moški, ki ga je ena zavrnila?
Veliko takih vrstnic imam. Visokoizobražene, solidne službe in daleč od tega, da bi bile take kot ti pišeš. Tole kar ti pišeš, je tipično za moške, ki jih nobena ne mara. Sploh tole o plemičih in dedičih si potegnil ne vem iz katerega filma.[/quote]

Nisem. Sem ženska, rodila sem dva otroka, imam Mireno, pulim si obrvi, hodim v šoping v Tiare pri Villesse, imam parfum Calvin Klein Obsession, kako naj ti še dokažem, da sem ženska? 🙂
Moj krog prijateljic in znank se previsoko ceni, šparajo se, precenjujejo, poleg tega jim ni jasno, da niso več dekleta, pač pa 40-letne ženske. Ko se z njimi pogovarjaš, imajo še celo načrte v smislu “ko bom spoznala oz. našla takega, kot ga jaz hočem, ga bom najprej fino testirala, potem bova živela skupaj, da vidim če se obnese, potem če se obnese bova imela kakega otroka ali dva”. Hja, pri 50….

Potem pa jih zvečer vidiš skupinico, ki v družbi svojih upokojenih mater vodi na sprehod par cuckov, drugo skupinico pa garat v fitnessih za te tipe, ki ne obstajajo…

Domišljajo si da jim bodo 20 letnice pod noge padale 🙂

Ne, otrok res nočem. Želim si pa partnerja. Ne zanimajo me princi na belem konju. Stregla pa res ne bom. Kot ena piše, meni se res ni treba ukvarjat z drekci v postelji, z usranimi gatami in podobno. Potem je stokrat bolje biti samska. Samska bom dokler ne najdem moškega, ki bo dojel, da nisem služkinja, s katerim bova skupaj kam šla, do takrat bom pa samska. Ni fajn, če si samski, je bolj v vezi, ampak ne v vsaki vezi. Vsekakor pa bolje biti samska kot v vezi s tipom, ki ima drekce v postelji.

Domenevam, da si moški, ki ga je ena zavrnila?
Veliko takih vrstnic imam. Visokoizobražene, solidne službe in daleč od tega, da bi bile take kot ti pišeš. Tole kar ti pišeš, je tipično za moške, ki jih nobena ne mara. Sploh tole o plemičih in dedičih si potegnil ne vem iz katerega filma.[/quote]

Nisem. Sem ženska, rodila sem dva otroka, imam Mireno, pulim si obrvi, hodim v šoping v Tiare pri Villesse, imam parfum Calvin Klein Obsession, kako naj ti še dokažem, da sem ženska? 🙂
Moj krog prijateljic in znank se previsoko ceni, šparajo se, precenjujejo, poleg tega jim ni jasno, da niso več dekleta, pač pa 40-letne ženske. Ko se z njimi pogovarjaš, imajo še celo načrte v smislu “ko bom spoznala oz. našla takega, kot ga jaz hočem, ga bom najprej fino testirala, potem bova živela skupaj, da vidim če se obnese, potem če se obnese bova imela kakega otroka ali dva”. Hja, pri 50….

Potem pa jih zvečer vidiš skupinico, ki v družbi svojih upokojenih mater vodi na sprehod par cuckov, drugo skupinico pa garat v fitnessih za te tipe, ki ne obstajajo…[/quote]

Pa da se ena tako fajn kot ti druži s kokoškami? Zanimivo 🙂
Družba veliko pove o človeku.

Zakaj si pa puliš obrvi? Kaj je to Tiara, Viless, … očitno nekaj takega, kar jaz ne poznam. Pa sem ženska. Potem me ne čudi, da imaš take kolegice glede na tvoje čudno početje.

Velika razlika je v tem, da nesrečno poročene najbolj tulijo po forumih kako je samki poden, da ženska ni ženska, če nima moškega. In seveda obratno nesrečni moški, polno duhovnosti lažne.

Srečno poročena, srečno samska, srečno poročen moški, srečno samski moški nikoli in nikdar ne bo obsojal/a in žaljivo pisal/a. To je dejstvo.

Tako, da se vidi, da je tu na monu 98 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nesrečnikov, ki samo čakajo in živijo v lažnem svetu. Izgleda, da je mon koncentracija najnesrečnejših ljudi v Sloveniji.

Ej ti bivša sošolka, daj mi povej zakaj te tvoje 40 letne “kolegice” tako motijo če hočejo testirati dedca preden gredo v resno zvezo? Ker meni se to sploh ne zdi napačno. Jaz pa mislim da si ti tem svojim “koljegicam”:) malce zavistna ker so samske brez otrok, brez nekih hudih obveznosti, brez dedca ki bi jih izčrpaval, v bistvu lahko delajo v življenju kar jim paše. Za razliko od tebe, ki te na notri razjeda nekaj, sicer te ne poznam ampak če bi bila zares srečna s svojim moškim in svojim življenjem bi te prav malo brigalo kaj tvoje “koljegice” počnejo, zaželela bi jim srečo, vesela bi bila za njih da so pametne, da se cenijo, se spoštujejo in niso vrečke za praznjenje jajc moškim tako kot so mnoge v neproduktivnih zakonih. Če bi bila ti res srečna s svojim življenjem bi srečo želela tudi drugim, to je vsa resnica:)

AMpak na tole bom pa vedno pomislila, ko bom slabe volje, ker sem samska.
Da bi tole zgoraj prenašala, sem pa res raje samska. Drekci po rjuhah. Bruh bruh.

Enako haha, sem včasih osamljena ker sem samska ampak si bom tole prav sprintala smrad, drekci v postelji, poscane gate od dedca aaaaaaaaa, bruhhhh. Raje sem samska do konca življenja kot pa da bi živela s takim človekom. Ampak dejstvo je da ene ženske to res prenašajo potem pa tu pljuvajo po nas samskih da smo čudni.

No zdaj sem pa potolažena. Pogosto sem nesrečna, ker sem predolgo samska pa gledam luštne pare pa kako fajn jim je. Potem pa berem tole o drekcih in se spomnim, da je takih tem tule gor ogromno pa ugotovim, da sploh ni tako slabo biti samska. Nobenih drekcov, nobenih prepirov. Seks se pa tudi da dobiti.

http://med.over.net/forum5/read.php?151,9123486

samska dolgo/Skoraj enaka situacija kot pri tebi, sem nekaj časa opazovala parčke in si mislila ahh kako so lepi, njim mora biti pa sigurno super. Saj verjetno obstajajo tudi taki, ampak glej mi samski radi idealiziramo parčke, ko jih vidimo v parku ko se vsaj navidez zgleda zaljubljeno šetajo. Samo v resnici mi samo svoje misli in želje preslikavamo na njih, kaj veš kaj oni doživljajo v resnici doma, kaj veš če so te ljudje res tako zaljubljeni, spoštljivi, srečni. Lahko da se pretepajo, varajo…Zadnjič sem en tak par videla, mladi par verjetno mladoporočenca vsaj tako sta mi delovala, ženska pred sabo potiskala voziček z malčkom zraven nje njen partner, ko sem šla mimo sem podzavestno pogledala v voziček in ujela pogled njenega partnerja ki me je lakomno gledal. Za foro ko sem zavila v drugo stran sem se še enkrat obrnila in je tip gledal za mano in mi pomežiknil…nisem mogla verjeti, kar na bruhanje mi je šlo. Bogi otrok boga ženska…ne normalna oseba se ne obnaša tako…

PUMA, ti si pa meni obup od moškega, totalno zafrustrian, sovražnik žensk. Edino moralo imaš okay, ampak to jo imam tudi jaz in še mnogo drugih plus tega da smo odprti do ostalo mislečih tebi pa to hudo manjka. Tvoji posti mi gredo izjemno na živce, je kje možnost da se naredi tvoje poste nevidne?

Resnica boli kajne.

Ne, otrok res nočem. Želim si pa partnerja. Ne zanimajo me princi na belem konju. Stregla pa res ne bom. Kot ena piše, meni se res ni treba ukvarjat z drekci v postelji, z usranimi gatami in podobno. Potem je stokrat bolje biti samska. Samska bom dokler ne najdem moškega, ki bo dojel, da nisem služkinja, s katerim bova skupaj kam šla, do takrat bom pa samska. Ni fajn, če si samski, je bolj v vezi, ampak ne v vsaki vezi. Vsekakor pa bolje biti samska kot v vezi s tipom, ki ima drekce v postelji.

Torej boš samska večno ker noben moški si ne želi služkinje, ti si občutljiva na tem terminu. Ker zveza je vzajemno bivanje, ne pa bivanje eden zraven drugega. Škoda mi je takih žensk ki so nesposobne normalne zveze.

Sam tale tema v pripetem linku ko ženska opisuje da ji partner pušča ostanke zasušenega dreka v postelji tole je pa:(( ne vem nimam besed sem pa hvaležna da trenutno nič ne jem.

Če tako pomisliš bi bil kakšen pes, kakšna velika nemška doga bolj čista od takega moškega ali pa mogoče kakšna poljska žival haha ok šalo na stran:)

Ej Puma, glede na to, da si samski, mi je zanimivo, da veš toliko o tem kako se naj ženske obnašajo, da ne bodo samske.
Kaj, če bi te nasvete preskusil pri sebi? Samski pač ne more soliti pameti drugim. p

Za foro ko sem zavila v drugo stran sem se še enkrat obrnila in je tip gledal za mano in mi pomežiknil…nisem mogla verjeti, kar na bruhanje mi je šlo. Bogi otrok boga ženska…ne normalna oseba se ne obnaša tako…

Kako si domišljaš da bolj ne moreš. Zelo očiten dokaz da te že dolgo ni nihče povohal in imaš kar privide od tega. NE rabiš se tolažit z nesrečo drugih če nisi sposobna partnerskega odnosa. To veliko pove o človeku.

Avtorica piše:: “Vse bi nekaj samo športale, iskale športnika. Kaj pa delo? “

Je kje kakšna kolesarka, v okolici Ljubljane??

Brez veze da se s to Pumo pregovarjate, to je en zategnjeni starejši moški, vem da naj bi mu umrla žena(kdo ve zakaj), je baje vdovec. Očitno nesrečen, zagrenjen, brez življenja nekaj ga mori zato pljuva po ženskah. Mogoče je po ženini smrti sam kaj poskušal pri ženskah pa brez uspeha in zato se spravlja na ostale ženske. Malo me spominja na enega znanca, žena mu je storila samomor, ta moški je drugače zelo težek karakter tudi prikriti alkoholik, res zelo, zelo težka osebnost. Vem da je žleht samo nekateri pravijo da se je žena ubila zaradi njega….

Sem kolesarka, samo žal ne iz LJ.

te debate postajajo počasi dolgočasne kot naš parlament…..vedno eden mimo drugega govori. Ženske imate vojo mantro, mi svojo. noben ne prisluhne drugemu, ga ne posluša in poskuša razumet. Žal je pa dejstvo, da vseeno moški bolj prisluhnemo ženski, kot ve nam.
svojo gonite in gonite, pa nikakkor nočete razumeti, da ni tisto edino pravilno in točno razmišljanje, ki ga ve imate.

bivanje skupaj je vedno kompromis, kompromis pa ni to, da bo tako kot bom jaz rekla.

vsem 30, 35, 40 plus letnicam želim prijetno samsko življenje, ali pa iskanje princa po vaši meri…..do smrti.
ampak prosim vas, ne utrujajte več tu po forumu, ker na ta način ne bo vaša trauma nič manjša in princ nič bližje.

Še en tak, ki vse ve, samo pri sebi ne prakticira. Samski pa deli nasvete o razmerjih.

Ne, prav nič me ne razjeda. Njihova sreča ni odvisna od moje in moja ne od njihove. Lahko pa sem objektivna in povem tako, kot je. Niti me nič ne žre in tudi dopuščam, da počnejo, kar želijo. Me nič ne moti. Zakaj bi morala biti fovšljiva, če povem tako, kot je?

Brez veze da se s to Pumo pregovarjate, to je en zategnjeni starejši moški, vem da naj bi mu umrla žena(kdo ve zakaj), je baje vdovec. Očitno nesrečen, zagrenjen, brez življenja nekaj ga mori zato pljuva po ženskah. Mogoče je po ženini smrti sam kaj poskušal pri ženskah pa brez uspeha in zato se spravlja na ostale ženske. Malo me spominja na enega znanca, žena mu je storila samomor, ta moški je drugače zelo težek karakter tudi prikriti alkoholik, res zelo, zelo težka osebnost. Vem da je žleht samo nekateri pravijo da se je žena ubila zaradi njega….

Pa iz česa to sklepaš? a misliš da če si ti taka da so vse take? danes se ženske najbolj prestrašijo ko jim nekdo reče da je feministka. Moški dobro vedo da današnje feministike niso sposobne življenja v dvoje in se ni vredno ukvarjat z njimi. Glede žensk se pa spet motiš. Očitno izhajaš iz sebe. Jaz ženske ne iščem ker to ne bi bilo dobro za čustvovanje mojega sina ki glih prihaja v hormonsko težko obdobje. Zato sem se pač odločil da je ne bom imel. Dobim pa jo brez vsakih velikih problemov, ker vem kako delujejo normalne ženske, kako čustvujejo in kaj bi rade. Nenormalnih oziroma feministk pa niti nočem spoznavati.

Puma glede na tvoje poste tu gor imaš verjetno negativno energijo in to ženske začutijo, zato ti težko verjamem da bi z lahkoto našel žensko. Ženske imajo danes dovolj svojih stvari in samo tiste brez hrbtenice iz s slabo samopodobo sprejmejo težaka. Pa še zelo smešno izpade ko se hvališ kot da poznaš ženske do obisti, izpade patetično in arogantno.

New Report

Close