Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mladi in zgodovinski romani…..

Mladi in zgodovinski romani…..

In ker se je pokazalo sonce, dež je prnehal padati, se je mišon odpravil domov. Pred stavbo parkirano kolo je bilo sicer res mokro, vendar je mišon z levo roko obrisal sedež, zagrabil za balanco, se zavihtel na kolo in se odpeljal domov. Ceste so bile še vedno mokre od dežja, vendr mišona to ni motilo, ker je vedel, da ga doma čakata osebi, ki sta mu pomenile veliko. Res da je dopoldan preživel ob obilici dela in tudi ob prijateljih s foruma, vendar to ni moglo odtehtati tega, da se vrača domov, v naročje svojih ljubljenih oseb.

Nekje na sredi poti je opazil, da ob cesti stoji zajček in mu veselo maha… Zazdelo se mu je, da ga zajček pozna, sam pa ni bil siguren, od kod naj bi on poznal zajčka. V trenutku mu je šinilo v glavo: Zajček, zajček s foruma. Namreč zajček je v tački držal pelerino, rumeno kot sonce in veselo mahal… “Mišon, mišon, pelerino imam zate” se je slišalo. Mišon je v tistem trenutku vedel, da ne bi bilo lepo pustiti zajčka s pelerino samega ob poti, zato je zavrl kolo, se ustavil in presenečeno vzkliknil: “Zajček!!!!”

Domišljija je ziher najboljša 😉

Zajček, lep večer in seveda tud vsi.. ostali 🙂

Jani

JANI, kdaj, kdaj sem ti že rekla, toliko nežne dušce je v tebi :))), ma jaz sem vesela, da si Ti moj prijatelj !
Luškana popoldanska pravljica..vedno me pravi čas spraviš v dobro voljo. Na prijatelje, taprave, se lahko zanesem, vidim !
En orenk velik cmok zate , to popoldne :))))))))))))))

zajček je vesel Janija:))))))))))))

Ja, se strinjam . seveda.
A se že odpravljaš spat, hehe.. ?
S putkam, seveda ne…samo se hecam…..al pa ne….
Dan je bil lep, bo tudi večer, upam…
Vse najlepše tudi tebi in ostalim gmajnarčkom ki tole čitajo, ker pač nič drugega za čitat ni :))))
ampak jaz vseeno limam cmoka Janiju !

Za prijatelje… 🙂 zajček.. trenutek epskega navdiha.. ki se je priplazil od ne vem kje… se je zlil na ta ekran…. UH.. ma res mi nekaj danes seka…. v romantiko 😉 Ok. Čakam mišona, če bo tole jutri nadaljeval 🙂 Me prav zanima, kako bo speljal.. ker.. zdej je pri tebi 😉

Tud Jani je vesel zajčka in tega, da je lahko njegov prijatelj 🙂 Veselje 🙂

Lepo, da se je priplazil in izlil na ekran, da sem imela možnost to brat :))
Pri tebi glih ni v navadi, pa je zato tolko boljš :))
He, he, pri meni ga več ni 🙂
sem mu samo pelerinco dala, je reku hvala, pa šel 🙂

Drugače pa, saj veš, enako :)))

HmMMMMMMM in še enkrat HMMMMMMMMM…..hmmmmmmm:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Je padal dež.
Zajček dobra duša, mu je nesel sončno rumeno pelerinco.
Jo je vzel, se zahvalil, sedel na kolo in odpeljal.
Zajček je sam šel domov.
Bilo je prijatelsko srečanje.
Nič drugega.
Nimam pojma če je kdo bil, ali kam šel :))
Pravzaprav ni zajček nič afnagunca bil….
Ker, zajček se lepo vede, prav tako, kot je želela čebelica.
Šlo se je za umik pred dežjem. Da se mišon ne bi prehladil, tudi on bi naredil isto zame, zate, za vas :)))))))
Vse je to, kar je bilo :)))))
Muca********************

AHAAAAAAAA!!!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Izčrpen odgovor:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

JAJA……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Najbolj znane padavine so: pršenje, dež, sneg, sodra in toča.
Padavine padajo iz oblakov, vendar je nebo pogosto močno oblačno, a nič ne pade, včasih pa se iz majhnih oblakov vsuje ploha.
Mar iz teh kratkih tvojih besed je pričakovati neurje…
zajček kida….
v levo…

HE HE HE ZAJČEK A KJE PAAAAAA.žREM..HIHIHI IN SE ZABAVAM..PAPAM TATARSKI BIFTEK..PA NE MOREM PISAT..EVO ZDEJ SEM PRAV ODLOŽILA KRUHEKA..HAHAHAAH cmoooooooookkkkkkka!!
nIč kidat tu ostan..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, zajček je vsega hudega navajen in vse razume:))))))
Ampak moram it, veš…
pa pridem spet jutri…
nočko lepo**********************************************************************************************************************”””””””””””””””””””””””””””””””000000000000000000000000000++++++++

Sej razumem,tud jest velik….Bom pač sama..sej sem navajena..Lahko NOč in lepe sanje…..*************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, vsaj dokler smo mi tuki u gmajni, pa kar neki nas je, NIKOLI ne boš sama!**************

Jani , gor je kdo drug, Brusko uničil pravljico lepo…..
sem ga pozdravla, mu dala lupčka, ker sem ga bila vesela, ampak za tisti šnopc pa to, mu zavijem vrat!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

JTLC!!!!! 😉

Zal, zajcek me ne bo ene 2,3 ure, za vrat zavijat, ko pridem, ga bom pa le nastavil :))))

Ha, ha, te držim za besedo:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

no saj…. zdej ga drži za besedo, ko pride nazaj pa zagrabi za vrat :))))))))))))))))

Ja, veš, samo on je imel nekaj drugega v mislih, hahaha, lopov:)))))))))))

New Report

Close