Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mladi moški s kosmatimi bradami

Mladi moški s kosmatimi bradami

Polno mladih moških ima take konkretno kosmate brade. Ne mislim tisto, ko je par dni staro. AMpak take konkretne dolge dlake.

A je vam ženskam to všeč?

Meni ni. Se vedno sprašujem koliko ostankov hrane,švica, tekočin… je tam notri.

 

Ja bljak!!!!!! Fuj in fej men je tud ogabno!!!!!!Kamor pogledam same kosmate brade…kva jim je?????a ne vejo, da je nam zenskam to ogabno!!!!

Moskim je to vsec!

Ne dojamejo pa, da je zenskam to ogabno!

He, he, potem nisem edina. Sem mojga vprašala kaj on pravi na to pa je njemu tudi čisto mimo. Če je videt tako kot, da se dva, tri dni ni obril, mi je fajn. Ampak tiste dolge kocine so mi pa res bljak.

Pa včasih tako mlad, simpatičen fant, potem pa si pusti dolge kocine, da je kot kak taliban.

Eno hecno vprašanje, ampak res ne vem: kaj si potem to s šamponom perejo kot lase ali kako negujejo te dolge kocine?

Ko pa jedo kako juho, kako drugo bolj mastno jed na žlico pa zgleda sploh nagravžno. Nam ostalim kaj ostane na bradi pa to obrišemo, umijemo. Kaj pa onim v tistih kocinah?

Sem napisal prej komentar pa sem sel cez tunel.

Nisi vec tolk mamljiv. Privlacen. Izgled se ti cisto spremeni. Starejsi zgledas.

Debeu sm stari. Čokolino iza

Screenshot-20220908-173843-Gallery

Ste pa res za leseno žlico. V vsaki drogeriji najdeš cel spekter izdelkov za nego brade. Razne šampone, balzame, olja… Kar oglejte si malo.

ne, meni ni všeč.. s to brado skrijejo polovico svojega obraza, le zakaj se skrivajo? Ajde pozimi še razumem, da jih malo greje ampak poleti??

meni je všeč, da moški pokaže svoj pravi obraz tak kot je, brez skrivanja, tako fizični kot duševni.. 😊

Odgovor na objavo uporabnika
je kateri všeč, 08.09.2022 ob 17:22

Polno mladih moških ima take konkretno kosmate brade. Ne mislim tisto, ko je par dni staro. AMpak take konkretne dolge dlake.

A je vam ženskam to všeč?

Meni ni. Se vedno sprašujem koliko ostankov hrane,švica, tekočin… je tam notri.

 

Meni je tudi že od nekdaj brada pri moškem nagravžna iz higienskih razlogov. Ne tista par dni stara, ki enim celo zelo paše.

Sprašujem se ali so tipi postali tako leni, da si raje pustijo brado kot pa da bi se vsak dan ali vsak drugi dan brili. Potem si lahko človek na podlagi tega razlaga kakšna je njihova osnovna higiena.

 

Nekateri pač pičk ne postavljamo na prvo mesto v svojem življenju. Če ti nisem všeč, who cares? Živim svoje življenje in se ne obremenjujem stem ali sem všeč ženskam ali ne.

Jezusi,meni so všeč seveda ne vsi,eni mladi moski so tako nežnih potez,da brez brade zgledajo se zelo deško in imajo zato brade,??

Ne, niso mi všeč. Mi delujejo kot kaki talibani, džihadisti. Sploh, če je bolj temen, zgleda grozno.

Odgovor na objavo uporabnika
Frida278, 08.09.2022 ob 17:45

Ja bljak!!!!!! Fuj in fej men je tud ogabno!!!!!!Kamor pogledam same kosmate brade…kva jim je?????a ne vejo, da je nam zenskam to ogabno!!!!

Briga nas kaj je vam ogabno. Brade imamo sami zase, ker za razliko od vas imamo samozavest.

Odgovor na objavo uporabnika
bradači, 08.09.2022 ob 19:13

Briga nas kaj je vam ogabno. Brade imamo sami zase, ker za razliko od vas imamo samozavest.

Kaj je narobe z kosmato brado? Moškim to prav paše, naprimer po turško ali kot Jezus, hipiji, musliči, vsak dobi lahko svoje asociacije,… kul je, …res lepo sproščeno deluje, tako free. Treba je kožo malo umirit od konstatnega britja, tudi ženskam to paše, zakaj ne bi moškim. Ne bodite tako malenkostni kot komu paše je čisto ok.

Jaz se tudi po več mesecev ne brijem. Brado nosim, ker meni odgovarja, če ženskam to ne izgleda prav, je njihov problem.

Te talibanovske brade so odlična obramba pred ženskami. Res bodo vse naredile velik obvoz okrog takšnih moških.

Samo potem bodo inceli jokali, da jih ženske ne marajo. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
abramba, 09.09.2022 ob 07:46

Te talibanovske brade so odlična obramba pred ženskami. Res bodo vse naredile velik obvoz okrog takšnih moških.

Samo potem bodo inceli jokali, da jih ženske ne marajo. 🙂

ja.

vidiš marsikaj si potrdila s tem odgovorom

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 08.09.2022 ob 18:37

ne, meni ni všeč.. s to brado skrijejo polovico svojega obraza, le zakaj se skrivajo? Ajde pozimi še razumem, da jih malo greje ampak poleti??

meni je všeč, da moški pokaže svoj pravi obraz tak kot je, brez skrivanja, tako fizični kot duševni.. 😊

Sej pravi (naravni) moški obraz je tak, z brado.

Obrit je obdelan.

 

Še odgovor na uvodni post: ni mi všeč, razen na kakšni izjemi. Ki pa bi mi bil verjetno še bolj všeč brez 😉

Ni mi dolga brada nekaj privlačnega, a kaj ko eni brez brade izgledajo še mladoletni. Nekaterim bolj paše na obraz, drugim pa prav ne. Pa tudi odvisno od nege. Tako kot lasje. Lahko imaš dolge, a če so scufani vse zastonj. Ne izgleda privlačno.

Tako da, če dolga brada prispeva k njegovemu boljšemu počutju, samozavesti ali karkoli… Naj jo pa ima ne.. Tudi ženske delamo vse sorte, da bi se počutile bolje. Ko se spomnim kaj vse sem pri 13ih vtikala v modrc, da bi imela joške kot vse sošolke, ki so bile leto starejše in že razvite .. me urije smeh. Zdaj ko znam bolje, pa mi jih je Bog dal, pa me motijo in modrci in joške. Evo na. 🙂 Pa puljenje obrvi, pa danes redko srečaš kakšno okoli 30, da nima umetnih nohtov, trepalnic itd.. še dobro, da sem stara šola, ko tega ni bilo in se nismo navadile.

 

to je znak moškosti. učasih če si se bril so te meli za pedra. tako se tudi razlikuješ od nevernikov. pa koža je tudi izpostavljena raznim vnetjim, raniš se lahko itd…

enkrat sem bral o temu carterju… temu ki je odkril tutankamnovo grobnico… kao nikoli ko je odpiral oz mel izkop oz karkoli že… ni šel notri sveže pobrit.

zakaj? da mu se ne naredi infekcija… da preko ran ne dobi česa… se zastrupi… itd.

pa drugače tudi intimidejtaš nasprotnika.

sej sem že napisal to. da me noben nebi resno jemal.

a ovako sa kapuljačom i bradom… 😉

še mal jo po potrebi razštrkaš… 😉 😂

neče niko da te gleda… samo paljba.

maš mir.

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 09.09.2022 ob 08:15

to je znak moškosti. učasih če si se bril so te meli za pedra. tako se tudi razlikuješ od nevernikov. pa koža je tudi izpostavljena raznim vnetjim, raniš se lahko itd…

enkrat sem bral o temu carterju… temu ki je odkril tutankamnovo grobnico… kao nikoli ko je odpiral oz mel izkop oz karkoli že… ni šel notri sveže pobrit.

zakaj? da mu se ne naredi infekcija… da preko ran ne dobi česa… se zastrupi… itd.

A zase pa znate poskrbeti, da ne pride do vnetja a? Ko se pa za žensko in njeno zdravje gre vas pa prav malo briga, važno je da izgleda privlačno. Hinavci. Pa zahtevate da se ženske brijejo po najbolj intimnih delih, kjer z lahkoto pride do infekcij, potem se pa še jezite zaradi vnetij in belega toka pa kaj vse še. Ona lahko umre, da bi vam bila všeč, vi pa ubožčki ..sapica vas lahko odnese.

 

Ccccc… In ne leti nate osebno. Ampak si mi dal iztočnico. Legla ko kec na desetko

 

a dej no, znak moškosti bi bil že, če bi tist čokolino mal bolj stran umaknil ;P

cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

Odgovor na objavo uporabnika
-misst-, 09.09.2022 ob 08:22

a dej no, znak moškosti bi bil že, če bi tist čokolino mal bolj stran umaknil ;P

NE! to pa ne.

New Report

Close