Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mlajši otrok z najboljšim prijateljem in starši na morje

Mlajši otrok z najboljšim prijateljem in starši na morje

Povabili so našega otroka, 10 let, in se strinjamo. Ne vemo pa kako je glede plačila? Koliko ste prispevali?

Ko mi vzememo koga, ne pricakujemo placila. Ponavadi gremo po vrnitvi na skupno kosilo, ki ga placajo starsi gostujocega otroka in to se meni zdi ok.

Zraven dam nekaj priboljškov, denar za sladoled. Vec ne vzamejo, jaz pa tudi ne, kadar gredo z nami.

daj nekaj za hrano in to je to

Naš je tudi že šel takole. Daš za kake sladolede otroku, pa da časti. Vprašaš seveda lahko, če je kaj potrebno prispevat za posteljo da ne bo ravno v strošek.

Itak so veseli, da ima njihov otrok družbo. Vsaj meni se tako zdi.

jaz vprašam in povedo. direktno. čisti rč. dobri prijatelji,nobenih očitkov. mi znjimi oni z nami. sodelovanje med seboj.lepo štima.

Moje mnenje je tako: tudi mi ne pričakujemo v takem primeru nobenega plačila, lepo pa je, če otrok povabi v tem času vse skupaj na kak sladoled, sadno kupo ali pa pico naprimer, to je samo lepa gesta, tudi z vzgojnega vidika. Pri nas ne funkcioniramo tako, kot večina Slovencev: če nekomu naredim uslugo, ne pričakujem, da bi mora uslugo vrnit, ali celo plačat- v takem primeru, da gre otrok zraven, pa še posebej ne.

New Report

Close