Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mn3njalnik Konzolec – uboge pare v srednjih letih

Mn3njalnik Konzolec – uboge pare v srednjih letih


nisem avtor teme, v bistvu mi je vseeno, če se na mn3njalniku vsi oplodite med sabo in skupaj s svojimi potomci ostanete zaprti po kleteh vaših mtk in pramtk

meni je tko čudovito daleč stran od vas degenerirancev da se ne da opisat, ne zapravim niti minute dneva za premišljevanje o tej greznici psihično motenih spačkov, tako kot vas tudi preostali resnični svet ne jebe pet posto

proti febotu nimam nič, smrk pa je, kot je bilo že omenjeno, govno od človeka in v njegovo dobro upam, da se v živo nikoli ne srečava

drugače pa je vsak poklic vreden spoštovanja, če se ga opravlja pošteno, plz ne širit dezinformacij o meni

a ti si un, ki je bil na medicini in je pol sel na fri? 😀

zakaj te to zanima? najprej povej nick

Kot prvo nisem nobena eminentna osebnost. Tudi fajter nisem.
Kot drugo dejtam žensko.
Kot tretje, LordFebo je moj dober frend.

Hvala za skrb, OP.

In kaj je kle problem? O cem bos pa ti modroval/a pr 60-tih? Da ne bos smrdel/a na kavcu pred tvjem. To je fuuuul drgac kt igrce nabijat. Al pa na MON-u viset in bedarije kvasit. Drgac ma ta folk tut otroke, so poroceni in vlik jih splih nima slabih plac. Pa tut bajte gradijo in hodjo na sprehode, ne mors verjet ane. :O

Iskreno rečeno se mi smili Mefisto. Tip je doktor prava (sicer doktorat je naredil na enem levem faksu, ampak recimo da mu ga priznamo).
Si predstavljate? Doktor se z ostalimi 35 letniki pregovarja o tem (po cele dneve!!1), kako mu je igra za 50eur predraga, za 30 bi jo takoj igral.

Res ne razumem, da si tak mojster ne poišče neke babe, jo oplodi in zaživi življenje, ki pritiče temu statusu. Ne pa neko jebanje po forumu z raznoraznimi Smrki, Stipeti in podobnimi bedaki 🙂

S čim se ukvarja Febo sedaj ko je zagustilo? Kaj dela za preživetje? Poln facebook ga je bilo njegovih potovanj 🙂

Pomoje sta se s Snetijem skregala ker snetija ni več na Mnenjalnik!


35 letnika skrbi ali bo lahko svojo priljubljeno igro, ki jo čaka že več let lahko igral prvi dan, ali šele dan zatem. 😀

Ne vem, kaj je problem, da eni 20 let igrice špilajo, eni že 10 let razglabljate, ali je bolje iti v Grčijo ali na Hrvaško, eni že 10 let ugibate kako do kavsa, pa še vedno ne veste. Oni gejmerji vsaj igrice “rešijo”. Napredujejo, čeprav virtualno. če so poleg gejmanja še it-jevci, imajo tudi šihte dost solidne. Kaj jim torej manjka v lajfu?

Spet ta malomeščanska shema, kako naj si nekdo najde babo? kaj pa mu bo? Znaš to pojasnit?

9_9

Pa zakaj niste sposobni drugih pustiti pri miru? Nimate nič bolj pametnega za počet kot drugim iskat napake in predpisovat tablete? Njihov problem, ne vaš. Očitno dobro preživijo, hodijo na šiht, v prostem času pa namesto pitja piva in gledanja fuzbala igrajo igrice. Nimaš jim česa očitat, razen če želiš izumljat probleme na novo.

Sam sem vrhunec igranja igrer doživel pri 15ih… pri 17ih sem popolnoma opustil igranje, sedaj pa zaradi dela in fakultetnih ibveznosti itak nimam ne volje ne časa… sedaj kakšne pol urice povisim na forumih… waw… moram rečt, da je ta čas ful bolje izkoriščen. NOT

Nič mu ne manjka. Saj to je problem. Nekomu mora nekaj manjkat, sicer ni normalen.

Od kdaj naj bi pa igre igrali izključno 20 letniki?!? Kje si pa to pobral? A da nekdo pri 50-tih izbira znamke je pa kao cool?

Jaoooo, česa vse ne prebereš na MONu…

Dobra tema, podpiram

Glede na to, da šariš po življenjih drugih, verjamem da si precej bolj obupan, kot oni..

Problem je, ker vsi tam na forumu hlepijo po otrocih, družini a v sebi globoko vedo, da so prestari za karkoli in jim ostanejo samo še igrice.

Pretirano igranje igric = beg pred realnostjo!

Spet en univerzalc k misls, da mamo vsi iste zelje in nagone kt ti.
Ne, ne hlepijo vsi po druzini in otrocih. Drgac poznam ogromno parov bliz 40 k so dobil prvega otroka, tko da nc niso prestari. Pretiranega mas pa ogromno. Pretirano gledanje tvja pretirano prenaziranje ali pitje pretiravanje s sihtom pretirano branje mon-a. Vse to bi lahko rekli da je beg pred realnostjo. Realno je da morm spat ce cem normalno ob 7h vstat.

Ojej groza, kako se nekateri radi obremenjujete z drugimi… A ste sploh kdaj sproščeni?

Mogoče šraufa integralke? Prakse bi moral imeti kar nekaj… 🙂

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Si samska, živiš v kleti pri starših ali pač ne? 😛
[/quote]

Pravzaprav ne eno in ne drugo. Sicer pa ne poznam nobenega tu, ki bi zivel v kleti. Ce ze, v mansardi, takih je veliko saj je bilo sirjenje his za “tamlade” zelo popularno (malo beri tale forum).
Karolyyn sicer zivi na svojem s partnerico.

men je zmer smešn kako je gledanje fuzbala cele dneve bolj sprejemljivo kot igranje igre na konzoli

igram špile že od majhnega in ne mislm nehat, lahko mi rečete da sm 30+ otrok, samo v živo mi nihče tega ne bi rekel ;))

Kako bedna tema

Pravzaprav ne eno in ne drugo. Sicer pa ne poznam nobenega tu, ki bi zivel v kleti. Ce ze, v mansardi, takih je veliko saj je bilo sirjenje his za “tamlade” zelo popularno (malo beri tale forum).
Karolyyn sicer zivi na svojem s partnerico.
[/quote]

O hudo, sta tako hot videza kot Clarke in Lexa iz TV serije 100? 😀 Saj bi dal video poljuba, ampak se bojim, da bo mudarator spet brisal ali pa briše zgolj prispevke, ki niso v skladu z VKP(b)?

Glede mansard imaš pa prav, glavni alterjevec gate al kaj je že, je bil vedno pameten, kje kdo živi, na koncu se je pa popolnoma osramotil, ko je prišlo na dan, da pri 50 letih živi pri starših v mansardi. :)))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Samo, če veliko igraš igre, je to v bistvu tvoja realnost. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Človek bi pomislil, da boste dedci, ki se obupano trudite babo dobit, veseli vsakega, ki vam ni konkurenca.

New Report

Close