Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mn3njalnik Konzolec – uboge pare v srednjih letih

Mn3njalnik Konzolec – uboge pare v srednjih letih

Moji Integralki lahko samo pušite kurac.

Sem na lastne oči videl, kako si s kao natunano integralko spušnil proti komaj 220 konjski imprezi (štartat ne znaš). In potem je bil kriv mehanik… 😛

Ok, sej vem, da tega ni pisal Febo, ampak ok, moral sem. 😉

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Meni se zdi povsem OK, če igrajo igrice magari 5 ur dnevno. Konec koncev je njihovo življenje. So se odločili da ne bodo imeli otrok, družine. Važno da imajo stvar, da se zamotijo.

Meni se pa zdiš ti mnogo bolj obupan, kot oni na forumu. S katero pravico se imaš ti vtikati v tuja življenja?

Ko se na MONu 40+ obupanci ukvarjajo z življenji drugih. Ker vi ste pa z vašim celodnevnim visenjem na enem fucking MONu res vrhunec zrelosti,sreče. Teme pa take, da bi se jih še 15 letniki sramovali 😂😂

Igram igre 8 ur dnevno.
Na dan porabim na Mn3 2 uri

Vi vsi ste prizadeti. Tule na monu in tam na mnenjalniku.

O hudo, sta tako hot videza kot Clarke in Lexa iz TV serije 100? 😀 Saj bi dal video poljuba, ampak se bojim, da bo mudarator spet brisal ali pa briše zgolj prispevke, ki niso v skladu z VKP(b)?

Glede mansard imaš pa prav, glavni alterjevec gate al kaj je že, je bil vedno pameten, kje kdo živi, na koncu se je pa popolnoma osramotil, ko je prišlo na dan, da pri 50 letih živi pri starših v mansardi. :)))
[/quote]

Saj zate se je tudi popolnoma isto izvedelo.

Saj zate se je tudi popolnoma isto izvedelo.
[/quote]

Razen, da še nekaj časa ne bom 50 in ne živim pri starših v mansardi.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Jaz imam froce. 🙂 In igram igre. In zapravim 2 uri dnevno na Mn3.

New Report

Close