Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mnenja, on 29, ona 40+

Mnenja, on 29, ona 40+

Glej, jaz sem bil 12 let v vezi in vmes dvema podobno starima naredil 3 otroke. Sem bil takrat podobnih let, vmes podobna starostna razlika in tud doma imel 2 otroka. Zdaj sem 34. Nisem niti razmišljal, da bi se vezal s tolk starejšima. Babo moraš spoznat, da ne boš na koncu revež. Poroka in naj piše delez nate, pol pa fu kaj.


Seveda ni normalno, da si ženska želi otroka z nekom, ki ga sploh ne pozna in čigar otrok ni še nikoli srečala. Če bi bila normalna, bi jo najprej zanimalo, kakšen je on do svojih otrok in bi se trudila spoznati njegove otroke ter dinamiko med otroki in njihovim očetom. Potem bi se trudila spoznati še preostale dele njegovega življenja, da bi ugotovila, koliko sta kompatibilna.
Ne pa kar na vrat na nos.

Avtor teme, tale išče oplojevalca. Kot sem že zgoraj napisala, ni normalno, da ima ženska take ideje ob tem, da še ni spoznala tvojih otrok, ne ve, kako vi skupaj funkcionirate in kaj vse to prinese s sabo. Ona bi, da se ti kar k njej preseliš…kje pa bo tam prostor za tvoja otroka? Ne bo ga. Po tem, ko bo ona rodila, ga pa tudi zate ne bo, če ne bo vse tako, kot si je ona zamislila. Tvojega v tisti hiši tako ali tako ne bo nič. Kako ti živiš, je ne zanima. Kako živita tvoja otroka, je ne zanima. Njo zanima samo to, da bi ona ta moment imela otroka, ker ji tiktaka biološka ura, in da ji ti to lahko omogočiš.

Beži, kar te nesejo noge.
[/quote]

Drži do zadnje besede. Fant, pamet v roke!

Vprašanje – ali bi bila aktualna, če bi imela ravno toliko kot ti materialno? Sama nisem podjetnica, po sili razmer, zaradi umrlega partnerja, se nisem odločala za otroke, med drugim.
Razigrana sem, vendar prilepijo se tam od 20 do 30, čeprav jim ne morem nič dati, bi pa še vseeno lahko otroke. Kot je rekla ginekologija, imam lepo maternico. 😂🌞🤣 In kaj točno ti želiš? Ker cagavih dedcov nobena ne mara. Kako se spopadaš z ostalimi odločitvami, če tole po forumu sprašuješ. In kako boš druga vprašanja reševal? A te briga, kaj drugi menijo in mislijo? Ostani, kjer si.

Moraš biti ti tudi ena “perla” od tipa, da imaš pri 29ih že takšno polomijo in dva froca.

Jaz imam to “srečo”, bom stara 40, name se pa limajo čist sami okol 25 tipčki. Meni osebno čisto mimo. Niti na kraj pameti mi ne pade. Danes se ženske ne staramo hitro. Sicer pa če ti srčke pošilja sta mentalno nek na isti ravni, mislim zrelost sicer.

Jah no, ni to neko ustaljeno pravilo; tudi dandanašnje mlade ženske, generacija 20-35 so zmaji in čutvene teroristke že v takih mladih letih in zvezah- posesivne, oblastniške, ne dajo jim dihat, doma odrejajo kaj sme in kaj ne, izsiljujejo partnerja, ga terorizirajo na vsakem koraku. poznam kar nekaj primerov.

P.s.: Sem ženska.

Poznam dva para, pri prvem je moški 16 let mlajši, pri drugem paru pa 15 let mlajši. Po 20 letih je eden izmed teh moških odšel od ženske, vendar se je vrnil. Kolikor vem, čisto ok funkcionirajo. Težave so, tako kot drugje z drugimi ženskami. Če jo imaš rad in si želiš otroka z njo, ne razmišljaj preveč. Razmišljaj s srcem in poslušaj sebe. Pa upam, da si pošten in da so tvoji nameni pošteni.
Kar me malo moti v zapisu, da jo gledaš kot staro žensko in kot takšno kot zelo resno žensko. Verjemi, človek ima lahko 70 ali 80, v srcu pa smo vsi mladi.
Imam 45, on ima 52, z mojim sva skupaj 4 leta, pa mu tudi pošiljam takšne sms-je kot tvoja tebi. Enostavno ga imam rada, v srcu pa je ljubezen mlada.

Avtor, kam se ti mudi? Njej se mudi, ne tebi. Ohrani trezno glavo. Ne poznata se dolgo, a ne? Živita otroka pri tebi? Če bi ženski (ne glede na leta) resnično veliko pomenil, bi želela spoznati tudi tvoja otroka. Bila bi dobrodošla s teboj. Pogovarjali bi se o tem, kaj bi njima pomenil nov bratec ali sestrica.
Pazi, to je po vsej verjetnosti zanka. Zate. Verjamem, da je ženska zatreskana. Odkrito? Mlado meso. Odgovarjaš njenim kriterijem za oploditelja. Razlika v letih ni nujno ovira, odvisno od genov in načina življenja. Je pa v enih stvareh bolj izkušena od tebe. Razmisli koliko časa se poznata. V kakšnih situacijah si jo imel priliko opazovati. Ni pomemben status podjetnice in novogradnja. To je zadnja stvar. Bo sprejela tvoja otroka? Kako bodo izgledala skupna druženja? Si predstavljaš preživljati starost z njo? Saj lahko poskusite najprej živeti pod skupno streho. Ne vleci prenagljenih potez. Potipaj malo kaj je bilo z njenimi prejšnjimi vezami. Saj je fino, da izgleda v formi. Ker zna poskrbeti zase. V primeru, da se odločiš za otroka z njo, razmisli ali jo vidiš kot skrbno mati? Če je odnos pristen, boš vedel. Se bojim, da ni. Ker tudi sam dvomiš. Nočem delati krivice nobenemu.
Spoznaj jo z otroci, če resno razmišljata o tem. Otroci imajo dober čut za te stvari. Tudi onadva potrebujeta čas. Pa ne pozabi na svoje želje in potrebe. Saj veš, ni vse zlato, kar se sveti.
Srečno

Hm… tudi jaz sem pomislil na to.
Tip sprašuje kot neprizadeti zunanji opazovalec, kaj menijo o tem totalni tujci, ki ne poznajo ne nje ne njega. Kakšnih čustvev z njegove strani ni zaznati, torej zakaj bi se vezal, zaradi denarja?
[/quote]

Hmm, na tole sem ti odgovorila pa ni nikjer mojega odgovora, ok, bom še enkrat:)

Mislim, da gre za preračunljivost na obeh straneh: ona otroka, on sponzorko. Ne zavedata pa se, da bo najbolj nastradal otrok.
Za avtorja je priporočam, da naredi vazektomijo, ker že obstoječih otrok (in sebe) ne more preživljati, ter da gre čimdlje stran od take ženske. Zna na koncu ostati sam, s tretjo preživnino.

Ona rabi otroka, ti denar, veza po dogovoru. Ljubezen to že ni. Lahko pa ostaneš na cesti in plačuješ še eno preživnino.

Možno je tudi, da je tema izmišljena. In če ženska govori hipotetično, da bi pri teh letih imela otroka in družino, torej, da ni še vrgla puške v koruzo, to ne pomeni nujno, da s tabo. Ali pač. Mi je pa vedno smešno, ko nekdo po takšne nasvete pride na forum. Ne vem kdo je tukaj bolj otročji, ona ali ti. Pa upoštevaje, da že imaš dva otroka… Boljše zanjo, da beži od tebe. Oplodi jo lahko tudi kakšen 50-letnik. In žal je zadeva trenutno videti tako, da je ona na trgu boljša roba kot ti, bolj zaželena, ima podjetje, sposobna je skrbeti zase, ima nepremičnino, četudi skupaj s sestro, praktično ji ni težko dobiti moškega. Tudi takega brez otrok. Še vedno je v rodni dobi, dobro zgleda. Marsikatera 20-letnica nima tega, kar ona ima in kar ona lahko nudi. Zakaj bi sploh bila z nekom kot si ti, pa da se nikoli ne boš mogel povsem posvetiti njej in potencialni novi družini in boš vedno razpet na dveh koncih? Seveda, ženske, pri 40 ali prej ali potem komaj čakajo, da delajo za tuje otroke! To bo!

Čakaj malo, to sedaj sama sebe opisuješ ali si pa njenih let in si se prepoznala v zapisanem.

Drži do zadnje besede. Fant, pamet v roke!
[/quote]

Ne vem zakaj bi ženska pisala delež premoženja, ki ga je sam ustvarila, na nekega jebacccca, ki ji bo naredil otroka in ki že ima od prej otroka? Da bodo oni dedovali njeno premoženje? Zakaj že? Za oploditev? Saj gre lahko an umetno v tujin, bo ceneje. 🙂 Če imata skupaj otroka, lahko vse piše na otroka in to je to. Če ne, pa pač ne. Saj tudi moški kar tako ne prepišejo svojega premoženja na novo žensko. Kje vi živite.

Pogost pojav pri starejsih zenskah. Enim se sfuzla pri 30, drugim pri 40. Skupno jim je pa to, da enemu naivkotu in izsiljenemu podmladku te iste zenske zajebejo zivljenje.

Čakaj malo, to sedaj sama sebe opisuješ ali si pa njenih let in si se prepoznala v zapisanem.
[/quote]

Ne, sem moški brez otrok, ki ga obletavajo ločenke z mularijo in me hočejo naredit za fotra. A da njihove froce vzdržujem, ker bivši ni sposoben? Jaz lahko izbiram. Ne potrebujem tega. In verjamem, da tudi samska dobro situirana ženska 40+, ki je zapovrh še dobrega videza, lahko izbira in ji ni treba s prvim ločenim ajdnikom naredit otroka. Naj gre na Madžarsko ali Češko in se tam umetno oplodi, če se gre samo za otroka. Od moškega, ki že ima dva froca, ne bo nikoli prave finančne koristi, tudi če živita skupaj, ker se bo bivša takoj ko bo naštepal novega otroka, trudila, da mu za svoje otroke pobere vse in še več. videno že večkrat. Ne, hvala. Nisem pristaš tega.

Ha ja ha bravo ravno to sem hotel napisati pojdi na vazektomijo da ti zavežejo jajca in prekinejo jajcevode .
Dobro jo nažlajfi boš videl da boš čez čas dobil brco v rit.
Nam pa boš hvaležen za odličen nasvet.

Zapomni si da večjih prereačunljivk kot so ženske jih ni.
Gledajo samo na svojo korist, da te spravijo ob pamet in denar.
Ja take so samo za fu k at pa nič drugega to si lahko zapomnite.

Take lahko f..kajo s komer hočejo. Ne rabijo ločenca z dvema otrokoma, ki bi mu sekira v med padla, če bi dobil podjetnico z lastno nepremičnino brez otrok. Verjetno on bolj strada seksa kot ona. V takšni zvezi pa realno gledano v finančnem smislu ona lahko izgubi bistveno več kot on. Pri 29 imet dva otroka in propadlo zvezo ni ravno nek dosežek. Kaj drugega pa naj takšna ženska počne s takšnim moškim kot to da se samo malo pozabava z njim? Če bi hotela s takšnim imet otroka, bi se gospodič lahko kar v vrsto postavil. To res ni material za očeta.


Poroka in naj piše delez nate, pol pa fu kaj.

Si me pa nasmejal … Uspešna ženska bo kar prepisala delež nanga, samo zato, da ga bo imela?! Če je tako uspešna kot piše, je preveč dala v življenju čez, da bi bila tako naivna. Sicer pa ne vem kaj sploh berem nasvet nekoga, ki je v 12 letih naredil 5 otrok trem različnim ženskam – “normalen” že nisi.

Potipaj kam pes taco moli. Nategni jo s kondomom. Brez se vzdrzi, ker bo baba cez 10 let zgledla nikak in bakice noces ob sebi. Tolk mlad, ti si trofeja ce odstejem otroke. Jaz sem napumpal 22 let starejso, pa k sreci se je izkazalo da sem bil samo darovalec. Kaksna je pri 49, zgleda 65. Po zanositvi se je zapustila in se zredila za 30kg. Resno gravz.

Oprosti, tudi ti nisi ravno trofeja.
Drugace bi imel boljši doseźek kot 22 let starejše, pa še to kot darovalec.
Ja, je pa treba babo po 50. letu zabrisat nekam, sigurno. Sklepam, da si tako tudi s svojo materjo naredil, gravž.
Razmisli malo kaj pišeš in s čim se pohvališ. prosim.
Lp

Ne poslušaj razno raznih ” pametnih” komentarjev.
Naredi tako kot ti misliš, da je prav.
Z nekim namenom si jo že spoznal, naključij ni.
Težko ti bodo drugi svetovali o tem, ker eni niso bili v podobni situaciji eni so pa na žalost bili razočarani v podobnih situacijah.
Kaj je prav in kaj ne iz teh komentarjev ne boš mogel razbrati.
Če se ne boš odločil zanjo, se boš spraševal kako bi bilo, če se boš pa se vama ne bo izšlo, boš imel pa eno izkušnjo več v življenju.
In če že pride do otroka pa ne bosta skupaj, boš pa preživnino plačeval, v končni fazi jo boš za svojega otroka ne za sosedovega.

Pozno odpisujem, pravi da misli resno in da bi se še letos poročila, da bo ona naredila prvi korak k temu, otroka bi tud imela že letos. Nevem če je res zaljubljena vame, otročja ali hoče samo zanositi. Jaz sem zaljubljen vanjo. Deli mi razne nasvete, vzpodbuja, vabi na potovanje, piše mi, da me čaka naga v postli in da ko pridem, naj ne trkam. Počela sva že vse drugo, sexala pa še nisva, me mika in me je strah, ker ne vem kako se obnese veza s tolk starejšo in čudno je, da redko vpraša, kako sta moja otroka. Ko hodita otroka s šole mi reče naj še enega spijem, naj še malo počakam, da sta lahk še malo sama brez mene, da se bosta morala navaditi, ker si želi še potovati dokler se ji ne bo poznalo na trebuhu…

Pogovarjaš se tako, kot da to ni nobena odgovornost zate???
Ali si ti želiš še enega otroka? Boš skrbel zanj? Ali skrbiš za tvoja otroka iz prvega zakona? Si skušal rešiti zakon iz prve zveze? Kako se bosta počutila tvoja otroka, ko boš imel kar na vrat na nos še enga z žensko, ki bi skoraj lahko bila njuna babica? Vklopi možgane.
Kaj je bolj pomembno, to da imaš žensko, ki dobro zgleda ali to, da si s kakršnim koli odnosom, tudi takim brez otrok naložiš neko odgovornost? Meni bolj deluješ kot najstnik.

Naj bom mlada ali stara vse so punčke…

Verjemi, da če kolikor toliko zgleda in dobro služi nisi ti edini odrešitelj na tem planetu. Pač po naključju si prišel tudi ti zraven. Zakaj ? ve samo ona.

Če si želiš imeti otroke z njo potem z njo ostani sicer pa bejži. Že tako praviš, da si brez denarja. Težko si boš privoščil še enega otroka in familijo….

Ko bodo resne obveznosti tud sporočil z srčki ne bo več..

New Report

Close