Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Mnenje

Mnenje

Prosim vas, povejet mi, če se to da doživeti, ali je to samo moja iluzija-ljubiti se…

Izpod tuša, gola, mokra koža, Ana s krtačo počasi razčesava svoje dolge lase. Kapljice tople vode so prebudile njeno telo. V očeh so se prižgale iskrice, ki jih je prižgal notranji ogenj strasti in Jan, ki v bokserkah, stoji naslonjen na podboje vrat in jo opazuje.
Kapljice, ki polzijo od las, po njeni koži, po hrbtu, preko ritke, naprej po nogah. Kapljice na njenih prsih, napete bradavičke, na trebuhu, moker popek…
V njem se budi strast, komaj se zadržuje, kako jo ljubim pomisli, ko stopi za njo. Z rokami jo prime za boke, Ana počasi kroži z boki. Z rokami ga objame tako nazaj, dotik kože, toplota njegove kože in mokrota njenega telesa. Kot trebušna plesalka, v njegovih rokah ga draži. Njegove ustnice na njenem vratu, tople so, vroče, počasi drsi po rami, roke preko trebuha do njenih prsi, vonj njenih las, strast, ki je prebudila željo po njej. O Ana, šepeta v njeno uho.
Dih ki jo draži, čuti njegovo moškost prebujeno v vsej svoji velikosti, čuti njegovo željo, Jaaaaaan kot krik iz njenih ust, ljubi me, vzemi me. Z obrazom se obrne proti njemu.
Potopi se v njegovih očeh, ustnice ki se združijo v strastnem poljubu, jezika plešeta ples ljubezni. Moški, ženska, Ana, Jan, združena v objemu ljubezni, ogenj strasti in želja …
Nežno, strastno s poljubi posuje njen obraz, čuti ustnice na čelu, poljube na očeh, veke se ljubijo, s konico jezika se dotakne njenega ušesa, igra se. Naprej po vratu, poljubi po prsih, naprej po trebuhu, pa naprej, preko hribčka, za trenutek čuti jezik, ki se dotakne drobnega popka, ki se budi v toploti jutranjega svita strasti, pa naprej po nogah do kolen. Poljubi,kot cvetni listi vrtnice posuti po njenem telesu. Z rokami objema njene boke, kleči. Čuti, kako si utira pot preko drobnega popka, ki se prebuja, jo draži, draži in naprej, izvir, pije, pije. Ana pade na kolena, z ustnicami poišče njegove, okusi sebe, ko se združita v poljubu. S konico jezika med ustnicami drsi po njegovem obrazu, do ušesa kjer se igra in nežno grize mečico njegovega ušesa. Pa naprej po vratu, njegove prsi, bradavičke, spušča se naprej, nežni ugrizi, bolj sled le teh, toliko da čuti njen jezik in zobe pa ustnice, vroče, voljne.. pa naprej, čuti kako se zdrzne ko se dotakne njegove moškosti, ki se izgubi v njenih ustih. Kot triglav, katerega vrh se koplje v toploti jutranjega sonca, vznožje pa je izgubljeno v megli. Nežno grizlja in ga draži, pije kapljice nektarja življenja, kot lačen metuljček posrka medico in pije. Pa naprej proti korenu rožice, koreninam drevesa, ki se izgubijo v njenih ustih. Tiho stoka, že zdavnaj je sedel naslonjen na roke in Ana kleči med njegovimi razkrečenimi nogami, z rokami ga boža po notranji strani stegen, naprej proti kolenom. Čuti njen jezik, njene poljube, preko hrbta opazuje njeno ritko, ki se giblje v ritmu njenega jezika. Megla se razblini, tudi vznožje triglava se zablešči od mokrote njenih poljubov. Preseneti ga, ko se sunkovito dvigne in si vzame poljub, pije z njegovih ustnic…
Z nogami objame njegovo telo, čuti kako počasi prodira vanjo, čuti ga v vsej njegovi veličini, tihi kriki, ko jo prime za boke in jo potegne nase. In še in še.
Z rokami ga objame okrog vratu, ustnice jezika, poljub, združena v objemu ljubezni, združena ognju strasti, odmakne se, nagne nazaj, zaječi od ugodja ko čuti kako počasi, z občutkom njena ritka doživlja polnjenje od zunaj. Pa še in še, pa nazaj in spet nazaj. Izgublja se v njej, izgubljena v objemu ljubezni,
Še malo, še malo in , večerna zarja, noč, objeta poletita zvezdam naproti. Orgazem, mišice se krčijo, trenutek, sladka smrt…

da da..seveda se da…
..ti zelim velik srece, tako kot pa seb…:)

ena..zelim ti, da tvoja iluzija postane enga dne resnicna…da se da..aha!

khm…… ok. čeprav naj bi blo tole umetniško delo, me nehote spominja na tisti del Southparka, ko je un učitelj izdal eno svojo knjigo in potem so vsi šteli, kolkokrat je uporabil besedo ku*ac. 🙂 ne, mislim, sej je fajn ( za ženske). Za moške bi morala mal bolj podrobno opisat sex – jebe se nam za jutranjo zarjo in metuljčke :)) Drugač pa fino. Me spominja na tiste erotične zgodbice, ki so bile včasih objavljene v Anteni ( leta nazaj)

Jah, kaj naj ti rečem. Če bi tip opisal sex tko dramatično in romantično, bi rekel, da je sigurno peder…. 🙂 teb pa lahko rečem samo: velik sreče!

Hvala, upam da se kdaj zgodi.

New Report

Close