Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mnogi že pogrešajo vladavino SDS, mnogi jo še boste

Mnogi že pogrešajo vladavino SDS, mnogi jo še boste

Kot berem – zdravstvo zanič, oskrbnine za starostnike bodo višje, Plače bodo bolj obdavčene, še posebej tiste za nas, strokovnjake, kar pomeni afrikanizacijo gospodarstva, najemnine se bodo zaradi višjih davkov tudi zvišale …..

 

Zdaj je, kar je. Pa sem vas pravočasno svaril pred Levico in lakajem Golobčkom. On bo le zase poskrbel ….

Pejd v kot pa bod tam vesel za svojo kleptokratsko SDS z dosmrtnim voždom, prekupčevalcem z orožjem in morilcem slovenskega vojaka Tonija Mrlaka!

A to, da si peder pa ni več problem?

Aja, da ne omenim, da je šla cena nafte na borzah dol za 20%, pa pri nas? To gre Golobčku spet v žepe.

 

Mrlak je večkrat dobil poziv, naj se preda, pa se ni hotel. Je ostal okupator.

 

Glede pedrov pa sem “čist”. Nobenih opravkov z njimi in jih tudi nočem imet.

Trolaš brezplačno ali boš dobil čevapčiče in pivo na naslednjem pikniku?

Mimogrede si že zaščitil ime pri notarju?

A to ti plačajo, da to pišeš al kako?

Janša je povzročil smrt slovenskega vojaka!

Prvi politik v zgodovini samostojne Slovenije, ki je zakrivil uboj slovenskega državljana!

In krvoločnemu psihopatu še ni bilo dovolj. Šel je še profitirat od klavnice na Balkanu! Vojni dobičkar in morilec!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Gnilobe, 03.08.2022 ob 19:58

Janša je povzročil smrt slovenskega vojaka!

Prvi politik v zgodovini samostojne Slovenije, ki je zakrivil uboj slovenskega državljana!

In krvoločnemu psihopatu še ni bilo dovolj. Šel je še profitirat od klavnice na Balkanu! Vojni dobičkar in morilec!!!

Janša bi 70% Slovencev potolkel, če bi imel to možnost. On še svojih vernikov ne mara.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 03.08.2022 ob 19:43

Kot berem – zdravstvo zanič, oskrbnine za starostnike bodo višje, Plače bodo bolj obdavčene, še posebej tiste za nas, strokovnjake, kar pomeni afrikanizacijo gospodarstva, najemnine se bodo zaradi višjih davkov tudi zvišale …..

 

Zdaj je, kar je. Pa sem vas pravočasno svaril pred Levico in lakajem Golobčkom. On bo le zase poskrbel ….

Mnogi pa upamo, da tega nikoli več ne dozivimo

Tisti dan, ko bom pogrešala pacientove kozlarije, bom na tem forumu objavila ime , priimek, telefonsko in naslov.

In zdaj vas debilne janšiste skrbi, da Golob ne bo za vas poskrbel.

Ko je fašist janša poskrbel le za svoje, vas to ni nič motilo.

Pa nisem za Goloba, ker je isto sranje kot Janša. Samo nadaljuje, kjer je janša ostal.

 

Hja, nekje bo treba prinesti noter to, kar je JJ odnesel.

Hvalabogu se bo obdavčilo tiste z denarjem, pod Janšo pa so nas zadolževali vsevprek, tudi tisto večino ki je na minimalcu ali malo nad njim.  Samo totalno debilne ovce mislite, da je bilo zadolževanje Janše dobro…..

 

PS.  Me zanima, kakšne sorte strokovnjak si ti?  Ker če bi imel samo srednjo šolo narejeno, bi vedel, na podlagi česa je Janša fural “gospodarsko rast”.

pogresam puklastega firerja kot bolecino v kolenu hehe…ce bog da in ce imamo malo srece tega pacienta ne bo nikoli vec na oblasti

Meni je super. Ničesar ne pogrešam.

 

 

Tudi pojdi po sokeca in počivaj. Če ti pogrešaš sds, ni treba tu objavljati. Tistih par tvojih somišljenikov se je  že navaličalo tukaj pisarit. Ostali  ne pogrešamo tega sds-ja niti malo. Se ne spomnimo več na njih.

 

Ja, res mnogi pogrešamo policijsko uro, zapiranje v občine, prisilno zapiranje lokalov, nedosegljivost osebnih zdravnikov, vrtanje s palčkami po nosu, globe zaradi žvečenja sendviča na ulici, vsak teden solzivec, gumijaste naboje, vodno topovsko obdelavo, lisice, pendreke, grožnje po megafonu …

Kam je naenkrat izginila ta Janševa svoboda in demokracija?

Ja, veš de, Zmešani oče. Tako zelo pogrešamo SDS vladavino kot maček pogreša kopanje v banji!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 03.08.2022 ob 21:05

Meni je super. Ničesar ne pogrešam.

Jasno, Kokoši, ti se ubadaš s povsem drugimi problemi, who cares za tvoje mnenje v resnih temah.

te vladavine ( s d s ) ne bi nikoli pogrešali, preživeli smo grozni dve leti (ne zaradi korone) in s d s nočemo nikoli več. so volitve pokazale.

Pejt npr. za Domovino kakšen spis napisat na to temo, ti bodo ploskali.

Mogoče bi bilo treba narediti eno močno desno stranko brez Janše, ki je težaven karakter.

Levičarji ga veliko bolj serjejo, dvigujejo davke, podirajo ograjo za ilegalne migrante in spodbujajo priseljevanje šiptarjev, ki na veliko zažirajo slovensko socialo.

Torej plačujte te socialce, ki se množijo

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 03.08.2022 ob 19:51

Aja, da ne omenim, da je šla cena nafte na borzah dol za 20%, pa pri nas? To gre Golobčku spet v žepe.

 

Mrlak je večkrat dobil poziv, naj se preda, pa se ni hotel. Je ostal okupator.

 

Glede pedrov pa sem “čist”. Nobenih opravkov z njimi in jih tudi nočem imet.

Peder nisi, si pa pedofil.

 

Vesel oče

31.07.2022. ob 09:02

Lahko jest čuvam vašo princesko medtem ko vas ne bo. Imam veliko sobico z igračami in veliko sladkarij.

 

 

Kok ima pa številko modrčka? Ženo nekaj zanima.

Mafijsko janšistično golazen pogrešajo samo debili in kriminalci.

Še en primer mafijskega janšističnega delovanja.

https://necenzurirano.si/clanek/preiskovalne-zgodbe/obcinska-darila-za-crnograditelja-rajka-janso-986598

nikoooool ne bom pogrešala nikogar od sds, sploh pa ne Janše… nikooool

New Report

Close