Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Močan stisk roke pomeni samozavest – jaz se s tem ne strinjam

Močan stisk roke pomeni samozavest – jaz se s tem ne strinjam

Če stisne roko pretirano močno in dobesedno vrta z očmi vate- je na delu le nekdo, ki želi narediti lažni vtis. lažnivci dobro vedo, da je stisk roke in odprt pogled lastnost poštenih ljudi. In to s pretiravanjem povzamejo lažnivci.
Ravno pravi stisk roke, pogled v oči in nasmeh pa kaže na človeka, ki je iskren. In lahko tudi res povežemo s samozavestjo. Prvi le igrajo, drugi živijo.

Topla, čvrsta dlan in prava energija. Ko sem nekoč ob slovesu začutila, da me ne bi izpustila, sem iztegnila še drugo roko in rokovalčevo vzela med svoje dlani.

Po takih malenkostih si človek zapomni dogodke…
[/quote]
To ja, ko te potegne njegova/njena energija, da avtomatično objameš še z drugo roko..


To ja, ko te potegne njegova/njena energija, da avtomatično objameš še z drugo roko..
[/quote]

Vprašanje, če ima drugi enak vtis.

Vprašanje, če ima drugi enak vtis.
[/quote]
Jap, na to pa nimaš vpliva ;).
Tadrugi potegne roko ven iz tega ročnega objema hehe :).

Jaz temu stisku ne bi verjela. Sama sem drugace zelo sramezljiva in nesamozavestna, a od OS mi ze trobijo, da mora bit stisk roke mocan in socloveka moras pogledati v oci. Seveda ne smes predolgo strmeti vanj, prav tako mu ne poskusas ravno zlomiti prstov. Tako dam vedno vtis samozavesti.

New Report

Close