Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moda golih gležnjev

Moda golih gležnjev

Gledam mlade ženske in punce v prekratkih hlačah ali pajkicah, v kratkih nogavičkah in supergah. Sprašujem se ali vas nič ne zebe v noge, si ne prehladite mehurja, …..?

Včasih so pa steznik nosile in si uničile organe!

Kaj vse ženske delajo za videz, ej, vredno usmiljenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Anita969, 25.11.2021 ob 18:53

Gledam mlade ženske in punce v prekratkih hlačah ali pajkicah, v kratkih nogavičkah in supergah. Sprašujem se ali vas nič ne zebe v noge, si ne prehladite mehurja, …..?

Vse pride in gre.Tudi to bo.

Kot mini krilca in tangice in popek brez majice…

nova
Uredništvo priporoča

Sem ze prej hotel komentirat…

Danes stojim na dvoriscu in nadgledam glavno krizisce v siski… (sigurno poznate ulico. Sve je to od Boga! Sam nebi mogel zbrat boljse ulice. In številke. In videza. In barve oci. In mentalitete. In 😏 velikost. In… In… In… Fala Bože!)

No… In vidim eno mojih let… Pac spodi je mela isto kot tista na sliki iz une teme. Prou prvo mi je padl na um “a tebe ne zebe”? Ves da jo je. Sam kaj ces… Ce nimas v glavi… Celo telo trpi… Mogoc pa ni dojela da jo zebe…

Problem je to, ker povsod prodajajo prekratke kavbojke.  Po moznosti strgane.

Potem pa vidiš debeeelo bundo in kapo na glavi, ampak ne, noge pa ne potrebujejo zimskih oblačil in obutve.

Oh, da se vrne spet nazaj pokosmatenost….

V času moje mladosti je bilo mulce sram nositi dolge gate pozimi. Se je štelo za neko šibkost, če so te v garderobi telovadnice opazili, da imaš to na sebi. Zunaj mraz, temperatura pod ničlo, oni pa zgoraj kapo, tri puloverje, bundo, rokavice, na stopalih debele nogavice in podložene čevlje, vmes pa samo kavbojke.

prehladite mehurja? Po tej teoriji bi morali bit vsi motoristi na intenzivi mehurja zaradi “prehladitve”.

Nam je učiteljica prepovedala nositi najlonke v OŠ in jih še sedaj ne. Je pa razlika ali hodiš ali pa stojiš.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6118, 25.11.2021 ob 20:12

prehladite mehurja? Po tej teoriji bi morali bit vsi motoristi na intenzivi mehurja zaradi “prehladitve”.

 

Kolikor poznam motoriste, imajo skornje, usnjena oblacila in celade, ni sans, da jih kje prepiha.

To ni nobena moda, v glavi manjkajo koleščki in stroga vzgoja! Ker ima tako azerbajđanka kardašijanka in justin biber, morajo met tako še slovenčki. Ko jebe rodila in revmo …

Žal traja že nekaj let in ne samo pri ženskah.

Moja mama je 50 let nazaj pozimi hodila v minici, najlonkah, kratkem plascu in petkah.. Vse BP.

Enim to paše, zakaj pa ne. Jaz na jesen velikokrat na kratke nogavičke obujem allstarke ali superge in zraven oblečem še dolge ali pa 7/8 pajkice, tako se vidi kar nekaj gležnja. Mene ne moti niti me ne zebe. Pozimi, oz. ko je pa bolj hladnk pa obvezno spodaj najlonke, včasih  pa čez dam še debele zokne.

iz nog gre potem vse navzgor v ostale predele telesa. nima smisla 2majice in bundo nase vlačiti, če sredi zime naokoli pohajkuješ z supergami in golimi gležnji. čez 20, 40let se bo vse to pokazalo.

New Report

Close