Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moderno pomivalno korito

Moderno pomivalno korito

Obnavljam kuhinjo in se odločam za korito. Prostora nimam na pretek. Imela bi enojno korito z levim odcejalnikom a ne sme biti širše od 78 cm. Na netu je ogromno vsega in prosim za info. iz prve roke. Znamke, materiali, kje kupiti…

Po želji stranke. Kar ti je všeč. Nam je črn, in smo dal Shock črn umetni granit. Je pa mal več za pucat k pr plehu.

Glej le, da bo bowla za pomivanje dost globoka, vsaj 18cm. Več je, bolje je.

Mi imamo inox, vgradno korito, Blanco če se ne motim. Pult imamo iz umetnega kamna in so nam namesto odcejalnika naredili take žlebičke in lepo zgleda, tudi za čiščenje je super. Moderni so bolj ostri koti a so težji za čiščenje.

Pazi na barvo. Na temni osnovi se težje opazi morebitne madeže.

Odgovor na objavo uporabnika
anitica, 09.05.2024 ob 13:24

Mi imamo inox, vgradno korito, Blanco če se ne motim. Pult imamo iz umetnega kamna in so nam namesto odcejalnika naredili take žlebičke in lepo zgleda, tudi za čiščenje je super. Moderni so bolj ostri koti a so težji za čiščenje.

Kakšne žlebičke? Sliši se zanimivo, a si me predstavljam. Lahko mogoče na internetu pouščeš fotko česa podobnega?

Odgovor na objavo uporabnika
kako734, 09.05.2024 ob 15:43

Kakšne žlebičke? Sliši se zanimivo, a si me predstavljam. Lahko mogoče na internetu pouščeš fotko česa podobnega?

podpultno korito z odcejalnimi kanali

Če hočeš moderno, potem bo res najboljša rešitev podpultno korito in odcejalnik iz kamna, kot ti je že ena zgoraj napisala. Tudi korito je lahko izdelano iz umetnega kamna. Dobiš minimalističen prečiščen videz. Tukaj imaš kar nekaj nasvetov.

https://www.tvambienti.si/30/10/2020/enojno-dvojno-iz-umetnega-kamna-keramicno-kako-izbrati-kuhinjsko-korito/

New Report

Close