Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Moj 18 letni sin bi šel v slovensko vojsko da bi branil to zasrano državo in še kako drugo

Moj 18 letni sin bi šel v slovensko vojsko da bi branil to zasrano državo in še kako drugo

Biti vojak pomeni, da nisi sposoben za nič drugega.
[/quote]

…je povedal nekdo, ki ni sposoben biti vojak. 😉

In verjetno pa zelo obsojaš migrante, ki ne branijo svoje države, kaj?
[/quote]
Ja seveda obsojam migrante. Migranti ne prihajajo iz vojnih območij, ker potem ne bi bili migranti ampak begunci. Migranti torej prihajajo v Evropo, da bi tukaj delali in ustvarili domovino po lastni podobi in delali red. Če bi šlo res za migracijo zaradi golega preživetja in zaslužka, se ne bi obnašali tako, kot da smo mi odvisni od njih in ne oni od nas. In vsak Slovenc, ki jih še vedno brani in zagovarja, je izdajalec in si zasluži dosmrtni apartma na Golem otoku.


Saj tu je problem. Poklicni vojaki in tisti na usposabljanju ne bodo branili državljanov ampak smrdljive riti od Ehjavca, Pahorja, Šarca, Cmerarja in njihove usrane žlahte, da ne naštevam naprej…mi se bomo itak morali branit sami in za te pezdete in njihovo zalego nisem pripravljena za noben denar žrtvovat svojega otroka, kaj šele zastonj. Ker menim, da nisem rodila metek od puške ampak živega, zdravega in najlepšega otroka.
[/quote]

si se pri naštevanju političnih pezdetov prehitro ustavila, vrsta je še dolga in sega vse do konca naše politične elite (pa pozabila si vključiti predstavnike opozicije zraven).

Edina naslednja vojna ki je na vidiku je krvna žetev Evropejcev proti Osi zla Rusije, Irana, Sirije… Tistih, ki jih Sionisti še niso podredili.

Ce bi slucajno kaj bilo, sem tudi jaz proti, da bi zdaj pa osemnajstletniki branili razne ifigenije simonovic in podobne, kar naj same oblecejo uniforme. Ampak taksni bojo v Londonu, se preden bi se kaj zacelo.

New Report

Close