Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj avto

Moj avto

Bom še tukaj odprla to temo.

Namen imam v naslednjih dneh kupit novega peugota 206. Polovico plačaš takoj, drugo polovico pa drugo leto.

Ima kdo kakršnekoli izkušnje z peugeotom 206?
Kakšen se vam zdi? Oprema, poraba, vožnja…

Karkoli, samo napišite kaj!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

A bo snemljiva streha ?
Si videla tisto reklamo , ko se en krasen dečko postavlja pred neko čedno , eteerično prodajalko , pa skače v pežojčka skoz (seveda)spuščeno streho. Potem pa enkrat ni pazljiv , streha pa ni spuščena …. ode omidž , he , he :)))

Srečno vožnjo ti želi lisička , ki je prodala svojo metelno zeleno LancioY10 :((
..ma , saj itak ni imela servo volana in klime !

CC misliš. Uauuuuu! Tisti bi bil super, samo je too much zame.

Bom pa namesto tega imela klimo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))
nova
Uredništvo priporoča

Lili peguo je nasplosno direktorski avto glede voznje in udobja.Midva mava 406 ti povem,kot da bi plaval po cesti..Letos smo odšli na morje na Korčulo.Nič napora pri vožnji,resnično smo bili na cilju,spočiti.Mož je rekel,da bi z lahkoto obrnil in peljal še eno stran nazaj brez počitka.Udobje,sama voznja enkratno..resnično.Toliko o tem.Tudi jaz sem še začetnica med vozniki in ti povem,da glede na velikost je sama voznja zelo enostavna, zelo praktična…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucaaaaaaaaaaaaa! Kje si ti???
No, bova pa obe pižojčka vozili, hehehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja, moja boljša polovica prav… da mora bit srebrn… metalna barva.. klima, lite feltne… mašina vsaj 1.6, pa…pa… pa… :))) No, ja… prav ima 🙂

Ja, klima, metalna barva, lite feltne – vse to. Pa 3 vrata. Je bolj cukr. 1,6 je pa zame premočno, ker preveč potem norim. Se mi strga in……frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Če kupuješ 206, mora biti obvezno karavan !

he, he, karavan ja! si bom zapomnila, hehehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

😋😋😋

Kaj je to : muca::krt, Lili:krt?

Zakaj takšni čudni nicki?

Bejž proč kolikor te nesejo noge, če hočeš res avto potlej samo Mercedes, raje poglej kakšnega A klaso, morda B, mene je prepričal Vito, samo tankaš in voziš, prej sem vozil francoska jajca, stalno nekaj, tu pa mir, deli pa tako smešno poceni da ne moreš verjeti.

Odgovor na objavo uporabnika
Marjeta628, 26.11.2022 ob 20:42

Kaj je to : muca::krt, Lili:krt?

Zakaj takšni čudni nicki?

krti so v zemlji.

.       .Meet Krtek the mole - Album on Imgur

New Report

Close