Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj fant…

Moj fant…

Z fantom sva skupaj že 2 leti. On je izjemen na vseh področjih in dobesedno “sanjski moški”. Med rjuhami žal nikoli ne začutim tiste ljubezni ali prave pozornosti. Odnose imava premalokrat in so zelo hladni. Najprej sem pomislila, da ga jaz premalo privlačim, nato sem seveda posumila, da ima drugo. Na skrivaj sem preverila vse mogoče in nisem našla niti ene same zadeve, da bi lahko bila ljubosumna. A je mogoče možno, da so mu všeč moški in da enostavno sem jaz samo za krinko? Sploh ne vem kaj bi naredila, če bi bilo to res.

 

Odgovor na objavo uporabnika
MajaPika, 25.05.2022 ob 11:56

Z fantom sva skupaj že 2 leti. On je izjemen na vseh področjih in dobesedno “sanjski moški”. Med rjuhami žal nikoli ne začutim tiste ljubezni ali prave pozornosti. Odnose imava premalokrat in so zelo hladni. Najprej sem pomislila, da ga jaz premalo privlačim, nato sem seveda posumila, da ima drugo. Na skrivaj sem preverila vse mogoče in nisem našla niti ene same zadeve, da bi lahko bila ljubosumna. A je mogoče možno, da so mu všeč moški in da enostavno sem jaz samo za krinko? Sploh ne vem kaj bi naredila, če bi bilo to res.

 

Kaj je po horoskopu.

Kaj ce si ga na roke mece.

Predlagaj mu strapon, boš kmalu vedela pri čem si.

nova
Uredništvo priporoča

Koliko pa je star tvoj fant? Kaj če bi se poskušala z njim pogovorit. Ne bosta edina, če bosta skupaj poiskala strokovno pomoč. Ali pa mogoče najprej ti sama in strokovnjaku razloži tvoje težave. Mogoče pa je tudi pri tebi kakšna zavora za tvojega fanta. Zelo veliko vprašanj na katera verjetno sama ne boš vedela odgovoriti. Če ti fant veliko pomeni, poiščita pomoč. Pa nas mogoče obvesti kako je uspelo.

Ti pa želim veliko sreče, mogoče problem sploh ni tako velik in se ga da hitro rešiti.

možno je marsikaj. od tega, da ga seks sploh ne zanima, do tega, da ga zanimajo moški/otroci/mrliči/kinky zadeve….

pogovarjaj se z njim

Zadnje desetletje opažam, da imajo tudi mlajši moški dostikrat precej mlačen odnos do spolnosti – kar je na nek način nenavadno. Marsikaj je lahko vzrok, lifestyle, cigareti, računalnik, še kaki dejavniki iz okolja …

Predlagam, da se pogovorita in bosta potem videla, kako naprej. Pa srečno!

nisi mu dovolj všeč. Ima te za prehodno obdobje, dokler ne najde prave. Pusti ga.

Jaz sem v podobni zvezi. Ona, ki je resnično ukradla moje srcs nikolo ne bo moja in skušam živeti dalje. Punca, ki ko imam to ve in vseeno vztraja. Enostavno se ji ne morem v celoti predati. Varal nisem.  Pogosto pa moje misli okupira nedosegljiva, posledično tudi pri seksu nisem tako predan.

Pogovori se odkrito in iskreno z njim povej kaj te moti odprte karte in odkrita komunikacija v odnosu je pomembna pogovori se z njim to komunikacija je znak spoštovanja do partnerja upam da to kmalu razčistiti razjasnita,pa srecno

A ga ne moreš vprašat?

Žal za tebe ni sanjski, če intima ne štima… Midva s partnerjem se še po 5 letih osvajava, sex je fantastičen, vse si odkrito poveva.. to je sanjsko.

Aja, pa jaz sem čez 50;)

Koliko pa je star vas partner? (za RealityBites)

In ja, naj traaaaaajaaaa 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9247, 26.05.2022 ob 12:32

Jaz sem v podobni zvezi. Ona, ki je resnično ukradla moje srcs nikolo ne bo moja in skušam živeti dalje. Punca, ki ko imam to ve in vseeno vztraja. Enostavno se ji ne morem v celoti predati. Varal nisem.  Pogosto pa moje misli okupira nedosegljiva, posledično tudi pri seksu nisem tako predan.

Unicujes svoje in življenje drugih. Samo da nisi sam al kaj? Pusti jo najdi sebebin nadaljuj z življenjem. Ali želiš biti nesrečen celo življenje in v to potegniti še partnerko in otroke?

tvoja je čisto “revica”….sirotica, ki s ne zna najt nekoga, ki ji bo dvigoval utrip vaj dve leti….

Odgovor na objavo uporabnika
RealityBites, 26.05.2022 ob 20:41

Žal za tebe ni sanjski, če intima ne štima… Midva s partnerjem se še po 5 letih osvajava, sex je fantastičen, vse si odkrito poveva.. to je sanjsko.

Aja, pa jaz sem čez 50;)

Točno tako. Če zdaj še vedno še misliš na drugo, ne vem zakaj še si s tolerevo. Zakaj ne moreš bti s tisto na katero misliš? Si sploh poskusil?

 

Mogoče pa samo seksat ne zna? Pokaži mu, kaj bi rada.

Najprej razčisti kaj zate pomeni “sanjski moški”. Je to nekdo, ki mu ji do sexa s tabo? A res? Kaj je še vse v ozadju. Glej iz objektivne perspektive.

Če bo fasou opičje koze potem…

Sex v življenju ni vse. Je pa veliko!

Sex uravnavajo hormoni – so ali pa niso. Dolgoročno pa jih ni veliko. Namenjen  je ohranitvi vrste.

Partnerstvo je daleč od samo sexa. Tu je prvo vprašanje ali ti je zvest?

Drugo vprašanje ali s tok (in takšnim) sexom lahko preživiš žiljenje ? S časoma ga bo samo še manj!

Tretje vprašanje – ali z njim uživaš ves ostali čas ko sta skupaj?

Namreč “sanjski moški” po mojem vedenju ni nujno lep na zunaj. Je pač človek ki te osrečuje večino skupnega časa. In če pomisliš 20 let naprej Veš! Da s takim moškim hočeš biti še vedno skupaj. Če je to To! Potem sex ni pomemben. Če to ni To! Potem je zadnji čas da ga pustiš – lepota mine ostalo ostane!

Koliko ble**** ljudi tukaj. S takimi bles****mi komentarji. Eni ljudje ne rabijo spolnih odnosov oz. si jih tudi ne želijo. Tako kot obstajajo ninfomani obstajajo tudi ljudje taki ljudje ki si takih aktivnosti ne želijo.. Najbolje da se z njim pogovoriš.

Pusti ga. Cimprej.

Lahko je asexualen, gay ali pa aspie.
Spremenil se ne bo nikoli. Zivljenje je prekratko, da si ga unicis z takim, verjemi

 

jah očitno ni izjemen na vseh področjih.. moški mora svojo žensko dobesedno požirat tudi sexualno! Ljubavno in jebačko hkrati, uf da ti kocine stojijo pokonc ob tem pogledu! Da si te “vzame” s to močjo ljubavi in sexualnosti ti pa sodeluješ z njim.. uff!!.. ne pa kr neki magleno…

zadnjič je en prilepil eno pesem, moški not je na tak način požiral z očmi tisto žensko. To je to!

New Report

Close