Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj je v garaži obesil koledar z nagimi babami!

Moj je v garaži obesil koledar z nagimi babami!

Še dobr, da ni obesil avtorice ali sebe. :-))))
Folk se prav rad obeša v garaži.

Zakaj mora biti ključ 17 v garaži vedno? prvič slišim??? 🙂

Takmu jodlnu je glih tolk za zaupat, kot tišlerju brez prstov. A če je lačen, mu daš sliko kruha za gledat?

Takmu jodlnu je glih tolk za zaupat, kot tišlerju brez prstov. A če je lačen, mu daš sliko kruha za gledat?
[/quote]

:))))))))))))

Ah babe, nevoščljive ste, one tam na koledarju vse našponane, ve pa ovenele…
Koledar v garaži je pač koledar, oči počijejo ko pogledaš in delaš dalje, če katera v teh koledarjih vidi nekaj globljega naj si poišče strokovno pomoč, pa kaj če je leto 17 pač mu je všeč in ti boš sedaj vsa zadrgenjena kot si delala paniko okrog tega, meni jih za firmo vedno potiska kolega nekaj desetin , par ali dva pa sta tudi taka za ženske oči,tudi tiste najbolj razgaljene so že naročile, kupljene v Venera šopu, bi si ti drznila sploh pogledati tak koledar, bi ti morda pena prišla na usta?Morda zato ne odobravaš tega ? Ima morda tvoj majhnega pa ti je pohujšljivo gledat tiste do kolen ?Pa ja nisi ena tistih katera sexa samo v trdi temi?
[/quote]

kako zanimivo, da so se čisto vsi monovski primitivci pofočkali pod to temo s svojimi primitivizmi, kar samo potrjuje mojo tezo. Seveda nedojebanke iz upravnih enot niso mogle, da se ne bi malo priliznile svojim primitivcem (no saj so same na istem nivoju).

Ker paše na matico M10. Pa na šrauf tudi, kar je sploh pripravno, ker sta po navadi skupaj.

Na žalost ne vemo ali je vaša garaža delavnica ali ne. In mislim da tudi ti ne veš ali je ali ni. Drugače pa svojega vprašaj zakaj jo je obesil. Meni je tak koledar prinesel v službo poslovni partner, pa sem ga zavrnil.

Primitivec pač.

Pod četrto, če še nisi dojel, je tema izmišljena.

Hvala za klike in srečno! 🙂
[/quote]Zakaj pišeš, da bi tema bila izmišljena?
Izmišljena je lahko prav vsaka….

Večkrat peljem avto kam ali koga k serviserju, pa vedno vidim v delavnicah te koledarje…
…kako, da jih ti ne opaziš? 😉

Zakaj pišeš, da bi tema bila izmišljena?
Izmišljena je lahko prav vsaka….

Večkrat peljem avto kam ali koga k serviserju, pa vedno vidim v delavnicah te koledarje…
…kako, da jih ti ne opaziš? 😉
[/quote]zdaj se spomnim, ti si enkrat nalepil tu kako ena razgaljena pere avto 🙂
…kje imaš pa ti to skrito doma?

s primitivnim kreetenom živiš

Zakaj pišeš, da bi tema bila izmišljena?
Izmišljena je lahko prav vsaka….

Večkrat peljem avto kam ali koga k serviserju, pa vedno vidim v delavnicah te koledarje…
…kako, da jih ti ne opaziš? 😉
[/quote]

Žene, katerih možje razobešajo nage babe, se ne spotikajo ob to, ji je vseeno, katere pa bi se, pa to možeki to dobro vedo, pa si tako ne upajo. Torej sam post ni logičen. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pust mu veselje. A ni boljš, da se po papirju slini, kot v živo na toplem silikonu?


Ti pa še nisi avta šraufal.
Ključ 17 je najbolj pogosto uporabljen ključ. Precej uporabni so tudi 13 in 10.
npr 15 ali 16 se pa redko rabita.

Koledar z nagimi ženskami v garaži oz. delavnici bi lahko primerjali s koledarjem nagih moških v kuhinji. Kako bi se vsi zgražali, če bi se to zgodilo.
Predlagam ti naslednje: prepusti pot domišljiji: vzemi v roke flomaster in vsem elegantno nariši kopalke. To naredi, ko te ne bo nihče videl. Boš videla, da tega sploh ne bo nihče opazil!.

Ko ima baba tardeco si ga deci v garazi malo vrzejo. Babnce ve pa likat pa kuhat to je vase delo ne se obramenjevat z koledarji.

Jaz bi takoj imela kakšnega Pirellija – novega ali starega 😉

Te svoje drkaske materiale razobesat je sila zaljivo za zeno in povsem neprimerno za otroke. Zenska kot objekt za zadovoljevanje moskih potreb. Katera pristane na tak odnos ima zelo nizko samopodobo, ker je povsem nespostljivo do zensk. V sluzbi pa je celo kaznivo. Pa ne da se mi brskat po clenih. Ampak je.

Zaskrbljena bodi, ko si bo omislil koledar z mišičnjaki 😉

Nikoli ne bi imela desca, ki si te babe, kot nek froc, lima po steni in vsakič, ko pridem v kakšno delavnico in to vidim mi je primitivno in nezrelo do konca.

Takšne zadeve ne sodijo v javne službene prostore, pač pa moške jame, če že kam.

Isto je bilo ogabno, ko so kolesarje na odru slinile sponzoruše.Hb, so to ukinili, ker je zgledalo res cheap.


Leta nazaj jim je sodelavec naslikal negližeje, vsi smo opazili.
Sicer imajo ti koledarji svoj namen, tečne stranke se vtaknejo vanje, pa ne gledajo tako natančno kaj se dogaja z avtomobili. V službi se nam je inšpektor vtaknil vanje, pa sem mu dal nasvet, da imajo koledar s desci sodelavke dve pisarni stran, če mu naš ni všeč. Se pa v samo delavnico ni preveč vtikal. Zadnje čase so postali nezaželeni, kazni sicer ni, če ga imaš, ampak se pa smrklje nekaj zmrdujejo nad njimi. Konkurenca je hudič, čeprav samo na papirju.


Ja v obeh primerih gre za dojemanje zenske kot objekta. Predmeta. Zadovoljitve. Nagrade. Ogabno primitivno in zaostalo.


Leta nazaj jim je sodelavec naslikal negližeje, vsi smo opazili.
Sicer imajo ti koledarji svoj namen, tečne stranke se vtaknejo vanje, pa ne gledajo tako natančno kaj se dogaja z avtomobili. V službi se nam je inšpektor vtaknil vanje, pa sem mu dal nasvet, da imajo koledar s desci sodelavke dve pisarni stran, če mu naš ni všeč. Se pa v samo delavnico ni preveč vtikal. Zadnje čase so postali nezaželeni, kazni sicer ni, če ga imaš, ampak se pa smrklje nekaj zmrdujejo nad njimi. Konkurenca je hudič, čeprav samo na papirju.
[/quote]
Kaksna konkurenca bolnik? A ti mislis, da te smrklje hocejo biti tvoj drk material pa so ljubosumne? Ma stari ogabno je. Verjetno imajo evolucijsko ze bolj razviti um in percepcijo zato se zmrdujejo. Vi pa s temi neandertalskimi. Enako bi se zmrdovale nad nagacenimi zivalmi pa ja ne mislis, da bi mislile, da so jim tud te konkurenca? Prevec si domisljate. Vase drkanje nobenga ne zanima. Se najmanj pa v sodelavke. Sigurno se jim zdite ogabni.

Nariši jim s flomastrom kopalke😁


Leta nazaj jim je sodelavec naslikal negližeje, vsi smo opazili.
Sicer imajo ti koledarji svoj namen, tečne stranke se vtaknejo vanje, pa ne gledajo tako natančno kaj se dogaja z avtomobili. V službi se nam je inšpektor vtaknil vanje, pa sem mu dal nasvet, da imajo koledar s desci sodelavke dve pisarni stran, če mu naš ni všeč. Se pa v samo delavnico ni preveč vtikal. Zadnje čase so postali nezaželeni, kazni sicer ni, če ga imaš, ampak se pa smrklje nekaj zmrdujejo nad njimi. Konkurenca je hudič, čeprav samo na papirju.
[/quote]

Nikoli nisem kurb smatrala za svojo konkurenco.

New Report

Close