Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj mi očita, da prepozno skuham

Moj mi očita, da prepozno skuham

Lepo mu mamico špilaš.
Uživaj življenje s tem invalidom mentalnim.
Nikol mi ne bo jasno kako vas vzburjajo nedorasli smrkavci k niti zase ne znajo poskrbet…..a veste da tud dedci obstajajo?

Nič ne bi bil problem, če bi naredil vsaj nekaj, če ne druga si vzel malico ne pa, da se na mene potem spravlja, da prepozno skuham, ker itak moram psa ven peljati in potem še pospraviti, po 2 -3 ure na dan je na kavi, ko je kao v službi in dela od doma pa še psa ne vzame zraven ven, da bi scal…pa niti ni velik!
Zakaj sem z njim, ker se drugače štekava, interesi, full se postavi zame, je zaščitniški…., ampak kaj se pa kakšnega dela tiče pa ni nič od njega…in potem je še jezen, če mu rečeš, da ni nič od njega…pa ne tečnarim, celo lepo rečem… ma to je njegova mati kriva, ker je zaljublejna v njega…gleda kot malega boga!

skenslaj ga, tko na kratko, prevzgojila ga ne boš nikoli. To je moje moško mnenje.

…si pa slika – mati je kriva, sprijazni se, da ti takšno stanje odgovarja, sicer ne bi tega prenašala. Veš, ljudje se vse življenje spreminjamo – sobivanja, da odgovarja obema, tudi.
ps: .. ko boš pa povila otroka, ti bo pa do konca počil film, da imaš odraslega in malega otroka …

Ce je to objektivno res, ja. Sem namrec na lastni kozi veckrat dozivela, kako marsikdo misli, da se doma svaljkam po kavcu in sem “cel dan doma”, delala pa cel uradni delovnik in se cez.[/quote]

Ja ampak v tem primeru pa najbrž nisi od tvojega pričakovala, da bo po 8 urah šihta prišel domov ti sprehodil psa in še skuhal kosilo, ti pa bi vmes že kakšno urco ali 2 oddrnjohala na kavču.

Pri meni bi to pilo vodo, da en gre s psom ven, drug kuha kosilo in da se pri tem izmenjujeva.[/quote]

Seveda, imas prav. Po sluzbi se dela delijo med obema partnerjema.

zdaj mu vsak dan ob 14. uri pošlji sms : “Dragi moj, sem že zelo lačna. A kaj dobrega kuhaš?

boš videla, če bo začel kako reagirati, kuhali ali pa vsaj dojeti, da nimata nalepke “moškim vstop v kuhinjo strogo prepovedan”

mogoče res za nekaj časa popolnoma nehaj kuhati.

Full se štekakta v čem…če te sam dobro položi? Postavi se pa za služkinjo ne za ŽENSKO,ker v mojih očeh to nisi. Oba sta umsko zaostala

Iz tvojega pisanja je sklepati, da ti pes pomeni več kot mož. Najprej poskrbiš za psa…

Če bi on psa peljal vsaj na wc se mi ne bi mudilo, poleg tega jasno, d agrem ven, ko je še svetlo..in konev koncev za kaj en bi on vsaj pripravil kaj – za kaj moram vse jaz?
On pa lahko z mamico, kolegi….hodi po kavah, ko bi moral delati od doma??!!

Smo spet pri psih, a ne?
Ja, no, od psa pač ne pričakuješ, da bo pral posodo in kuhal kosilo. Je pa za pričakovat od skrbnika psa, da ga pelje ven na potrebo.
Kot da je zdaj v tem psu bistvo problema. Ja, psa stran, dedec naj cel dan na FB-ju visi, ona naj pa dela, potem pa naj ima ves preostali čas za lenobo rihtat.
Saj mi je vedno bolj jasno, zakaj imate tako kot imate.

Prideš domov,
pelješ psa lulat.
Mož naj medtem pomije in pospravi.
Skuhata kosilo/gresta ven jest, potem gresta na daljši sprehod skupaj.

ali

Prideš domov
Pelješ psa lulat
Moža ni, ker si ga vrgla ven in doma itak ni razmetano.
Greš na pizzo, upecaš gospodinjskega tipa s psom, bivšega imaš samo za občasen dober seks in skupaj živite srečno življenje.

Smo spet pri psih, a ne?
Ja, no, od psa pač ne pričakuješ, da bo pral posodo in kuhal kosilo. Je pa za pričakovat od skrbnika psa, da ga pelje ven na potrebo.
Kot da je zdaj v tem psu bistvo problema. Ja, psa stran, dedec naj cel dan na FB-ju visi, ona naj pa dela, potem pa naj ima ves preostali čas za lenobo rihtat.
Saj mi je vedno bolj jasno, zakaj imate tako kot imate.[/quote]

Sem šokirana, koliko ljudi je pripravljenih sploh razmišljat o neki rešitvi … kako bi to ONA lahko vse izpeljala po končani službi.
Halo.

Kaj se pa greste punce! Jaz kot moški sem en velik lenuh in imam zato žensko da me rihta.Da mi kuha ,pere,lika itd.V glavnem mora biti kot pridna mravljica.Naj mi ena pove zakaj vas imamo.A za seks ( sigurno ne ,ker bi rajši jih menjali), A za družbo (tudi ne gremo rajši v bife).Imamo vas samo zato da nas pedenate.Iz nas hočete naredit copate se pa ne zavedate kako vam je lepo .V drugih državah nesmete niti govorit kaj šele kaj drugega.Na balkanu imajo to kar lepo urejeno tukaj bi pa vas morali po vaše po rokah nosit.Dobrota je sirota. Bodite srečne ,da vas možje sploh prenašajo ,ker non stop jamrate ,da vam nekaj ne štima potem pa bodite same in bo stvar urejena.Ampak brez nas pa ne gra a je tako.

Bože mili, še vsakdanjega življenja si ne znate organizirat pa se odločite za skupno življenje!

Ja iz katere jame si se pa ti privlekel?? Kako imajo pošlihtano na balkanu oz “jugu” očitno pojma nimaš in trske serješ namesto da bi kaj koristnega počel. Imam “južnjaka” pa kuha, pere, čisti, pospravlja poleg redne službe. Pa še otroke pedena in tako naprej. Ti pa se kar zavleči nazaj v svojo jamo pa bomo vsi na boljšem.


podpišem :))))

Hočeš rečt, da ti ostaja posoda za pomit od prejšnjega dne? Si pa res lenoba!

Ja iz katere jame si se pa ti privlekel?? Kako imajo pošlihtano na balkanu oz “jugu” očitno pojma nimaš in trske serješ namesto da bi kaj koristnega počel. Imam “južnjaka” pa kuha, pere, čisti, pospravlja poleg redne službe. Pa še otroke pedena in tako naprej. Ti pa se kar zavleči nazaj v svojo jamo pa bomo vsi na boljšem.[/quote]

Moj odgovor: Imaš južnaka vendar živita v Sloveniji, kjer prevladuje ženska.Pojdi malo dol po svetu (Kitajska,Azija, Irak Iran Afganistan Indija itd) Pa še to: ne moremo reševati problema od zveze do zveze ampak govorim na splošno.Takoj ko pripelješ žensko domov ji moraš zlomit krila drugače postaneš ti njen suženj.Zdaj mi pa povej , kaj narobe delam.Moja žena ima v glavnem vse : dobila je stanovanje,avto,denar ,kar je pa glavno : dobila je mene v katerega se je zaljubila in me ima zelo rada ,ima z menoj dva čudovita otroka in ko človek dobi kaj takega
bi to moral vzeti z obema rokama in to pedenati s srcem in veseljem.Kaj ji manjka :lahko ima polno prijateljic,lahko gre ven,lahko gleda nadaljevanke,lahko je na računalniku,lahko telefonira
in čeblja itd.Mi moški pa bi radi videli ,da samo za nas lepo SKRBITEEEEE in da že nehate samo najedat pomagi mi pospravljat,pomit posodo,sesat,kuhat itd.Jaz bi vas dal na kmetijo delat pa bi kmalu vidile ,da to kar imate dela v bloku na koncu ni niččč. čao

Bi tebe rada videla na kmetiji delat, če še v bloku nisi sposoben zase poskrbet.

Mislim heloooooooo!!!! Jaz nisem za na kmetijo ,ker sem lenuh in to priznam..Ko sem sam živel je bil moj stanovanje pospravljen kot v škatlici in to sem sam delal in to z veseljem.Zdaj ko imam partnerico je pa skozi eno jamranje in slabše pospravljeno kot prej in če kaj rečeš sem seveda jaz kriv..hallooooooooo

Pa od kje pobirate, da je žena tečna, ker bi rada, da pomagate pri hišnih opravilih? Kakšna pomoč? Ja, kje pa piše, da je to njeno delo, vi pa pomagate, če se vam ravno zdi? Ali to pomeni, da je to njeno edino delo, da ne hodi v službo, da ti zaslužiš za oba in družino? Ja, me prav zanima, koliko vas je takih, ja.

In to si opazila zdaj ko je on star 35? Zakaj pa sta šla skupaj živet, če ti ne odgovarja? Jaz živim s fantom že od takrat ko sva še bila oba mladoletna, in hvala bogu,da sem ga lahko pri 17 “prevzgojila”. Ampak to so takšne malenkosti, za katere je pač bil navajen, da mu mamica k zadnjici nosi. Če mi že v osnovi ne bi odgovarjal, ne bi bla z njim skupaj, malenkosti se lahko v mladih letih preučijo. In tak kot sem se mu pokazala prvi dan, in prvi teden, in prvo leto in pri prvem otroku, tako je še danes. Ne moreš mu 5 let k zadnjici vse nosit, potem pa na lepem pričakovat, da bo si sam vzel. In naj še star pregovor tako drži, kako si boš postlal, tako boš pa ležal.
Pogovorita se.

Moj nasvet je, da ga čimprej skenslaš. Najdi si drugega. Ta ni sposoben bid oče. Ta je večni mamin sinek. Na koncu boš imela otroka namesto moža. Boš mama samohranilka, le da bo en otrok krepko čez 30. Zbudi se! Pošlji ga proč!
Ja lahko najdeš kaj boljšega. Pa brez zamere. Resnica boli.

New Report

Close