Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj moški

Moj moški

Gradnja sreče na račun tuje nesreče, se pogosto klavrno konča.

Dober večer.
Sem obljubila, da še javim. V glavnem, moj bivši se je bil pripravljen dobiti z mano..ampak ta hlad..nimam se za kaj boriti, niti nimam orožja- več. In spoznala sem, da ga takega niti ne morem, nočem videti, zdaj, ko ni več moj. Kako gre z novo, ne vem, niti ne sprašujem. Javila sem mu potem, da ne rabim..zadnjega zmenka. In mu napisala dolgo pismo. Da sprejemam..vse. Da si želim najine prihodnosti, da je bil in vem, da sem bila tudi jaz, ljubezen življenja..da mi je žal, da si želim skupnega življenja, da pa sprejemam, tudi če ne bo tako. Da, če pa pride čas, zdaj ali kdaj kasneje, ko bo tudi on začutil, da sva vredna več in da si zasluživa še eno priložnost, naj pa mirno to pove. In bova takrat ponovno mešala karte. Da če nama je namenjeno, bova že trčila spet. In da si jaz tega zelo zelo želim, ampak grem vseeno naprej, brez njega. Da ne želim komunikacije, razen, če bo kdaj čutil drugače.
Tako. Kot je napisala ena tu gor. Ve vse, kar mora vedeti. In jaz zmorem sama. Če nama je namenjeno..bo že, ko pride čas. Če ne, pač ne. To je življenje.
Tako se, tudi v moji glavi, zaključuje ena zgodba. Ne zapiram vrat. Naj se zgodi, kot je namenjeno.
Hvala vsem tukaj gor, marsikdo mi je pomagal

Torej, zdaj ko je rekel, da se dobita, si pa spet rekla: NE.
Si pa zares hecna (in čudna).

nova
Uredništvo priporoča

Dal mi je vedeti, čutila sem, da se ne bo premislil. A naj jokam? Naj ga prosim, da prekine z novo? To ne gre, na silo. Bo že sam vedel kako in kaj. Res, prepuščam. Počutim se osvobojeno. Itak boli. Ve kje me najde, če bo kdaj čutil drugače.

18 strani shizofreno-narcističnih pisarji in vse zato ker je bil njen ego ranjen, ker si je “bivši” drznil iskati srečo drugje.

Prav vesela sem za njega, da ti ni SPET nasedel. Ker itak bi se mu spet izmuznila.
Vprašaš: A naj jokam? JA, jokaj… če ti je takooo hudo. Jokati ni sramota. Sramota je lazit za človekom in ga vedno znova puščati… TO PA JE SRAMOTA:

Jooooj…baba nora. Ubogi tvoji otroci le kaj so imeli od take matere. 46 let stara zenska da se tako obnaša. Bolano totalno.
Shizofreno, nerealno besedicenje.
Ce bi te tolk mel rad kot pravis bi bilo drugace.

Pa a še nisi dojela, da se nekdo fajn zabava z nategovanjem teh debatnih črev? Avtor ima bujno domišljijo.

Tudi, če zaključimo odnos z neko osebo in se zaljubimo v drugo, ne pomeni, da prejšnjo osebo nehamo ljubiti. V našem srcu jo nosimo za vedno. Nikoli je ne nehamo imeti radi. Nič in nihče nam tega ne more vzeti. :).

Tudi, če zaključimo odnos z neko osebo in se zaljubimo v drugo, ne pomeni, da prejšnjo osebo nehamo ljubiti. V našem srcu jo nosimo za vedno. Nikoli je ne nehamo imeti radi. Nič in nihče nam tega ne more vzeti. :).
[/quote]
Veš, taka ljubezen pa meni nič kaj dosti ne pomeni. Moškega, ki ga ljubim, bi želela imeti ob sebi.

Tudi, če zaključimo odnos z neko osebo in se zaljubimo v drugo, ne pomeni, da prejšnjo osebo nehamo ljubiti. V našem srcu jo nosimo za vedno. Nikoli je ne nehamo imeti radi. Nič in nihče nam tega ne more vzeti. :).
[/quote]

Nikoli ne nehamo ljubiti. Tudi ne, ko se pajsnemo z drugo osebo.


Veš, taka ljubezen pa meni nič kaj dosti ne pomeni. Moškega, ki ga ljubim, bi želela imeti ob sebi.
[/quote]

S tem si samo še dokazuješ, kako posesivna oseba dejansko si. On te ne ljubi več – ti pa njega in ga zato želiš ob sebi za vsako ceno. Posesivnost je huda odvisnost.

S tem si samo še dokazuješ, kako posesivna oseba dejansko si. On te ne ljubi več – ti pa njega in ga zato želiš ob sebi za vsako ceno. Posesivnost je huda odvisnost.
[/quote]
Ma daj no daj. Saj sem povedala, napisala, da sem se vdala, odnehala, prepustila.


Ma daj no daj. Saj sem povedala, napisala, da sem se vdala, odnehala, prepustila.
[/quote]

Ne velja za dotičnega, velja na splošno – še enkrat si preberi svoje zapisano: “Moškega, ki ga ljubim, bi želela imeti ob sebi.” To boš za kateregakoli moškega, ki ga boš še (kdaj) ljubila, počela. 😀

Ne velja za dotičnega, velja na splošno – še enkrat si preberi svoje zapisano: “Moškega, ki ga ljubim, bi želela imeti ob sebi.” To boš za kateregakoli moškega, ki ga boš še (kdaj) ljubila, počela. 😀
[/quote]

Zame je tudi to smisel ljubezni, ko nekoga ljubimo, da ga želimo ob sebi in to ni nobena posesivnost, samo glas srca, če mu znaš prisluhniti.

Zame je tudi to smisel ljubezni, ko nekoga ljubimo, da ga želimo ob sebi in to ni nobena posesivnost, samo glas srca, če mu znaš prisluhniti.
[/quote]

S takim mišljenjem farbaš samo sebe. Imaš zastiralca na očeh, žal. In tudi zato, ker moški pojmujejo take situacije popolnoma drugače, kot jih ti.


zdaj mu daj pa mir. Hotela si samo potrditev, da se je pripravljen srečati s seboj navkljub novi. Čim si dobila potrdilen odgovor te ne zanima več.😉
V primeru, da bi bil odgovor NE, bi sitnarila toliko časa dokler ti ne bi rekel DA!


zdaj mu daj pa mir. Hotela si samo potrditev, da se je pripravljen srečati s seboj navkljub novi. Čim si dobila potrdilen odgovor te ne zanima več.😉
V primeru, da bi bil odgovor NE, bi sitnarila toliko časa dokler ti ne bi rekel DA!
[/quote]
Ah, daj no mir. Ja, sitnarila bi do nezavesti, če bi bilo kaj upanja. Tako pa, ker ga ni, bom seveda dala mir. Saj nisem sposobna poslušati zavrnitev vedno znova.

In seveda me zanima še. Zelo zelo. Ampak, kaj pa naj še. Očitno mu je zdaj bolje. Ve pa itak vse, kar mora vedeti, kako je z mano.

Ma, še sedaj en vem kaj bi ti sploh rada??

Ti ga ne ljubiš. Vprašanje, če sploh znaš ljubiti. Glede na tvoj opis zgodbe imaš mejno osebnostno motnjo, morda tudi nekoliko narcisoidno osebnost. Prej si ga vlekla za nos, ko je našel drugo, pa je ljubezen tvojega življenja. Ne dramatiziraj. To ni ljubezen. Če te bo hotel nazaj, se boš spet ohladila. Tako je to. Žalostno a resnično.

Caki mal. Ne razumem res ne, bila sem ga tvoji strani.

Bil se je pripravljen dobit in nisi šla, si sama pri sebi ocenila, da ni smiselno???🤔🤔
A 15 strani debatiramo kako ga moraš videt, kako se to srečanje mira zgodit. 🤔🤔🤔🤯🤯 Wtf??

Ti ga ne ljubiš. Vprašanje, če sploh znaš ljubiti. Glede na tvoj opis zgodbe imaš mejno osebnostno motnjo, morda tudi nekoliko narcisoidno osebnost. Prej si ga vlekla za nos, ko je našel drugo, pa je ljubezen tvojega življenja. Ne dramatiziraj. To ni ljubezen. Če te bo hotel nazaj, se boš spet ohladila. Tako je to. Žalostno a resnično.
[/quote]

E, točno to. Direktno do bistva. Ne bi mogla boljše zapisat.


Se je bil pripravljen dobiti z mano, v istem stavku pa je dal vedeti, da se ne bo premislil. Nisem iz železa. In nisem ženska, ki bi letala za moškimi. A kaj si želim? Želim si živeti z njim, ga imeti ob sebi. Ja, to si pa želim.

Caki mal. Ne razumem res ne, bila sem ga tvoji strani.

Bil se je pripravljen dobit in nisi šla, si sama pri sebi ocenila, da ni smiselno???🤔🤔
A 15 strani debatiramo kako ga moraš videt, kako se to srečanje mira zgodit. 🤔🤔🤔🤯🤯 Wtf??

Se je bil pripravljen dobiti z mano, v istem stavku pa je dal vedeti, da se ne bo premislil. Nisem iz železa. In nisem ženska, ki bi letala za moškimi. A kaj si želim? Želim si živeti z njim, ga imeti ob sebi. Ja, to si pa želim.

Mislim, da si pri svojih 45 letih motena, nezrela, socilano agresivna in skrajno egositična oseba. Preden uničuješ življenja vse okoli sebe, razčisti sama s seboj. V enem izmed postov pišeš, kako nisi pripravljena prenašati zavrnitev znova in znova, pa vendar si ravno ti tista, ki si ga zavračala celih 8 let!!!! Ti pa nisi pripravljena razumeti dejstva, da ima razen tebe na izbiro mnogo boljše ženske! Mislim, da skrajno nekvalitetna oseba kot si, enostavno ne sprejmeš odgovornosti za to, kar si storila. In uničila. Ko boš sprejela svoje zablode, sebe in svoje napake brez forumske drame, takrat se ti bo začelo življenje šele resnično razodevati v tem, kaj pomeni hrepeneti, kaj pomeni odpovedovati se svojemu ego “ne nisem pripravljena” in kaj pomeni delati nekomu v dobro. Tega trenutno žal ne počneš, sicer bi ga pustila in mu ne bi nabijala krivde za to, ker si TI gnoj, on je pač samo dober tip, ki ga je spet zajebala ena butara.

New Report

Close