Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj moški

Moj moški

Ja, itak..verjamem, da mu je z novo lepše. Sploh, če je brez obveznosti. In ima čas. Meni je ves čas govoril, da mu dajem vse kar rabi in ob meni mu je bilo. Ampak, kot je govoril – premalo. In brez konkretnega upanja, da bo v doglednem času boljše.

jaz sem dobil v življenju 2 taki pismi. nobenega nisem bral dlje od tretjega stavka.

Odgovoril ji je z dejanji..

Tudi meni to s pismom ne diši..saj sem mu pisarila..ja, sem človek, ki se težko vda. Ampak, ko bom jaz to v glavi predelala, ne bo poti nazaj. Ah kje, da bi jaz neke plane, kako osvojiti vsakega moškega. Če že, bi rada v tem trenutku nekako do njegovega srca, da nama dovoli..

Je kar nekaj pametnih razmišljanj tu gor, hvala.. Kaj pa to..lahko sploh še kaj izgubim? Dostikrat mi je govoril, ko me ni premaknil..da če bom pa enkrat spoznala pravo najino vrednost, naj ga poiščem. Grem, povem..


Ta tvoj zadnji stavek sem slišal 1000x, narejenega pa nič.
Predelaj, pozabi, premakni se naprej. To je zdaj del tvoje preteklosti.

Če ni interesa z obeh strani je vsak poskus
zaman. Ti želim dobro in zato ti pravim, ne vztrajaj. Če bi resnično želel, bi ti dal možnost, da popraviš “napako”. Vse te nasvete, ki verjamem da so dobronamerni, enostavno spreglej. Nič od tega ne bo delovalo, preverjeno. Težko se je sprijazniti, a enkrat ko se odločiš, da opustiš , boš ugotovila zakaj se do sedaj ni izšlo. In od tam naprej bo šlo hitro na bolje. Zamoti se s čim, da ti bo lažje. Najtežje je vedno tistemu, ki je resnično ljubil. A tudi to mine. Čas in predvsem ne počuti se krivo, saj sta za vsak odnos potrebna dva, ki si želita enako in enako močno. Zato sprejmi novo situacijo in pojdi dalje. Boš vsaj ohranila svoje dostojanstvo in si kasneje teh “poskusov” ne boš očitala. Poslušaj mene..bo bolje zate, da mu pustiš naj gre.

Lahko izgubiš sebe! In od tu dalje si uničiš življenje. Od takih porazov se pa težko postaviš na noge. Te igre so zelo nevarne in niti predstavljaš si ne, kam vse lahko peljejo. Dokler nisi na točki, od koder ni povratka se ustavi. Nisi dolžna nikomur nič. Saj si mu povedala! Pa kaj je naredil? Ne uničuj se…

Greš, da ti še v obraz pove, da nisi vredna njegove ljubezni? Pojdi. Ne misli pa, da ti bo skočil v objem in bosta živela srečno do konca vajinih dni…

Hvala, Razmisli.
Tudi jaz bi vsakemu tako svetovala. Saj pravim, mogoče so samo moji občutki in mogoče me celo varajo, čeprav me navadno ne..Midva sva imela zelo buren odnos, predvsem zaradi okoliščin v katerih sva ga začela in živela. Tudi on je mene že iskal..ko sem odhajala. Zato me nekaj žene še. Da je nekako odšel iz obupa.

Razmisli – si moški ali żenska?
Lahko izgubiš sebe! In od tu dalje si uničiš življenje. Od takih porazov se pa težko postaviš na noge. Te igre so zelo nevarne in niti predstavljaš si ne, kam vse lahko peljejo. Dokler nisi na točki, od koder ni povratka se ustavi. Nisi dolžna nikomur nič. Saj si mu povedala! Pa kaj je naredil? Ne uničuj se…

Greš, da ti še v obraz pove, da nisi vredna njegove ljubezni? Pojdi. Ne misli pa, da ti bo skočil v objem in bosta živela srečno do konca vajinih dni…
[/quote]

Razmisli,
si moški ali ženska? Starost?

Pred leti je svoji takratni partnerki rekel: Sorry, našel sem si drugo.
Zdaj je isto rekel tebi.
In ti sanjaš o neki strašni ljubezni. Ah ja…


Na koncu se boš morala odločiti sama. Prav je, da dobiš širšo sliko, več mnenj, a samo vidva vesta kaj in kako je med vama bilo in je. Res pa je, da nekdo od daleč, neobremenjen ravno s to vsebino lahko da dosti bolj objektiven nasvet, saj ti trenutno razmišljaš s srcem. Sem tudi sama verjela v ljubezen, pa še vedno verjamem. A ni vse ljubezen, žal. Verjamem, da če bi čutil to posebno vez kot je rekel, ti ne bi obrnil hrbta in bi te na 1001 način poskusil prepričati. Ljubezen je potrpežljiva, razumevajoča in išče rešitve ne pa izhod.
Te razumem, sem bila v podobni situaciji in se ni izšlo kot sem želela. Noben poskus ni obrodil želenih sadov, sem pa na poti iskanja njega izgubila del sebe, sedaj to obžalujem. Zato ti še enkrat polagam na srce, vzami si čas, posveti se nečemu kar te veseli in izpolnjuje in s časom boš ugotovila, da je vse točno tako kot mora biti, ker kar bi lahko bilo, bi se že zgodilo, če bi se moralo. Sprijazni se, sprejmi in pojdi naprej. Ne glede na vse.

Vse bo v redu.

Prav res in za nameček je prav ironično spet brati kako se sedaj posipuje s prahom nedolžnosti. Halo, niste nič boljše od tistih decov, ki od žensk pričakujejo, da jim bodo igrale nadomestno mamico in strežnico. Tukaj se pa avtomatično pričakuje, da bo moški ne vem kakšen princ, ki bo do konca življenja čakal in vse naredil za svojo “srčno izvoljenko”.

Sprevženo in egocentrično.

Sicer pa dobra zgodbica … avtor ne more skriti tipično samopomiljajoče dikcije.

Ženska. Proti 40

Ta tvoj moški je v vezi z drugo že odkar je do tebe grob, torej nekje pol leta. Menim, da iz vsega skupaj ne bo nič, ne ponižuj se, ker boš samo še bolj prizadeta. On se zate ne bo več odločil, verjemi. Pusti ga, naj si uredi novo življenje s to žensko. Če bi hotel prihodnost s tabo, bi si jo izboril. Ne piši mu, ne kliči ga, brezveze.

Ja, Razmisli, navdušuješ me. Komplimenti. Niso to lahke stvari. In preširoke za ta forum. Je pa nekaj. Midva sva se vmes zgubila za nekaj mesecev, pa se spet našla. In żal, pa sem starejša od tebe in imam odrasle otroke, je bil to edini moški v življenju, ki se je v resnici dotaknil mojega srca. Zato je to vse tako boleče.

Zagotovo je. A bolj kot boš tikala svežo rano, kasneje se bo zaprla. Daj času čas. Kdo ve kaj ti “jutri” lahko prinese? Morda potrebuješ ta zaključek, da ti dokončno zabode nož v srce, da boš potem lažje šla naprej. A nekako iz zapisanega sklepam, da ti ni pustil priprtih vrat, temveč ti jih je dokončno zaprl. Ti veš najbolje…

Drži se. Tudi to bo minilo, kot vse ostalo

Drži. Minilo bo. Itak zmorem sama. Ne bo pa ljubezni več zame. Pa saj si je itak ne želim. Preveč boli.

Ne obupa se kar tako nad ljubeznijo 😉 Vse bo ob svojem času. Ljubezen ne boli, vidiš, to je ta razlika. Vse ostalo boli, kar ni bila ljubezen. Jo je pa težko najti, to je res. Redke so, a zato se toliko bolj cenijo, enkrat ko naletiš nanjo.


Ljubezen ne boli.
Boli tvoje ranjeno srce, ko se ga nekdo hoče dotakniti.

Po vsem napisanem, da je sprejela že njegove otroke, nikar ne misli, da jo pozna samo 3 tedne. To je lari fari in jo je imel že po vsej verjetnosti dolgo preden je tebe dal dokončno na hladno.

Mislim, da je najbolje, če pozabiš na vse skupaj in greš naprej. Če si se kaj naučila, je pač lahko to, da si drugič manj nezainteresirana in hladna, ko ti bo do nekoga in njemu do tebe.

Ne, ni je imel. 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.


Na koncu se boš morala odločiti sama. Prav je, da dobiš širšo sliko, več mnenj, a samo vidva vesta kaj in kako je med vama bilo in je. Res pa je, da nekdo od daleč, neobremenjen ravno s to vsebino lahko da dosti bolj objektiven nasvet, saj ti trenutno razmišljaš s srcem. Sem tudi sama verjela v ljubezen, pa še vedno verjamem. A ni vse ljubezen, žal. Verjamem, da če bi čutil to posebno vez kot je rekel, ti ne bi obrnil hrbta in bi te na 1001 način poskusil prepričati. Ljubezen je potrpežljiva, razumevajoča in išče rešitve ne pa izhod.
Te razumem, sem bila v podobni situaciji in se ni izšlo kot sem želela. Noben poskus ni obrodil želenih sadov, sem pa na poti iskanja njega izgubila del sebe, sedaj to obžalujem. Zato ti še enkrat polagam na srce, vzami si čas, posveti se nečemu kar te veseli in izpolnjuje in s časom boš ugotovila, da je vse točno tako kot mora biti, ker kar bi lahko bilo, bi se že zgodilo, če bi se moralo. Sprijazni se, sprejmi in pojdi naprej. Ne glede na vse.

Vse bo v redu.
[/quote]

Razmisli….čista desetka! Lepi in pametni nasveti!

Oooo, tole je pa samopomilovanje in poleg tega neumnost. Žal – a tudi to ti mora nekdo povedati.

“Nočem… ker boli.” Veš kam to sodi – k tistim delom osebno/poslovnih nasvetov, ki razlagajo zakaj je en uspešen in drugi ne – v smislu da je uspešen tisti, ki se pobere in poskusi večkrat – medtem ko neuspešen jamra kako je hudo.
Vedno boli. Če poskusiš večkrat – večkrat boli. A kdaj pa tudi uspe.

New Report

Close