Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj mož in ena bejba

Moj mož in ena bejba

Ne vem več, ali sem naivna, ali si cufam lase za brez vese, vsa sem zaskrbljena, sumničeva, panična…. Zgodba je sicer dolga in ne morem dolgoveziti. Na kratko pa…. poročena 17 let, sex je včasih štimal, zadnjih 5 let pa je bolj tako, tako. Po pravici se mi ne da in mi ni do tega in resnično sem preveč utrujena za to. Mož veliko dela ima privat, domov hodi pozno zvečer. Velikokrat gre po službi še na eno pivo. Me pa skrbi, da hodi še kam drugam. Ko je doma veliko visi na telefonu, skoz nekaj tipka, telefon nosi s sebo povsod, na wc, tudi ko gre pod tuš. Opažam, da ko se mu približujem, pa telefon po hitrem postopku preklopi ekran, da počrni in odloži telefon. Enkrat mu ni uspelo, ekran ni potemnil in sem na hitro videla klepet z neko bejbo. Vprašala sem ga s kom si piše. Bil je ves rdeč v glavo in nervozen. Rekel je da ga ena sprašuje nekaj za biznis. Sem rekla, če mi pokaže. Pa je rekel ah sem že zbrisal. Ko je zaspal, sem želela pogledati v njegov telefon pa je že spremenil geslo. Torej nekaj srkiva. Ker vedno sva oba od obeh vedela vsa gesla. Zdaj pa sprememba gesla v telefon….to je sumljivo. Nekaj počne, kar ve da ni prav. Začel se je tudi parfumati, kar se prej ni oziroma parfumal se je še kakšni 2 leti ali tri leta, ko sva bila v vezi, potem je nehal. Zdaj kmalu po njegovem rojstnem dnevu pa ima v omarici parfum (pravi, da si ga je sam kupil) in se redno vsak dan parfumira. Kar se tiče njegovega mednožja….. no po novem se tudi brije. Pravi, da zato, da me je presenetil. Me ne moti, če se brije, ampak če se zame in ne za drugo. Kaj mislite, je to znak da se po domače povedano kurba drugje?

mah, kaj se slepiš. drugo ima.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zaskrbljena4521, 03.11.2021 ob 14:39

Ne vem več, ali sem naivna, ali si cufam lase za brez vese, vsa sem zaskrbljena, sumničeva, panična…. Zgodba je sicer dolga in ne morem dolgoveziti. Na kratko pa…. poročena 17 let, sex je včasih štimal, zadnjih 5 let pa je bolj tako, tako. Po pravici se mi ne da in mi ni do tega in resnično sem preveč utrujena za to. Mož veliko dela ima privat, domov hodi pozno zvečer. Velikokrat gre po službi še na eno pivo. Me pa skrbi, da hodi še kam drugam. Ko je doma veliko visi na telefonu, skoz nekaj tipka, telefon nosi s sebo povsod, na wc, tudi ko gre pod tuš. Opažam, da ko se mu približujem, pa telefon po hitrem postopku preklopi ekran, da počrni in odloži telefon. Enkrat mu ni uspelo, ekran ni potemnil in sem na hitro videla klepet z neko bejbo. Vprašala sem ga s kom si piše. Bil je ves rdeč v glavo in nervozen. Rekel je da ga ena sprašuje nekaj za biznis. Sem rekla, če mi pokaže. Pa je rekel ah sem že zbrisal. Ko je zaspal, sem želela pogledati v njegov telefon pa je že spremenil geslo. Torej nekaj srkiva. Ker vedno sva oba od obeh vedela vsa gesla. Zdaj pa sprememba gesla v telefon….to je sumljivo. Nekaj počne, kar ve da ni prav. Začel se je tudi parfumati, kar se prej ni oziroma parfumal se je še kakšni 2 leti ali tri leta, ko sva bila v vezi, potem je nehal. Zdaj kmalu po njegovem rojstnem dnevu pa ima v omarici parfum (pravi, da si ga je sam kupil) in se redno vsak dan parfumira. Kar se tiče njegovega mednožja….. no po novem se tudi brije. Pravi, da zato, da me je presenetil. Me ne moti, če se brije, ampak če se zame in ne za drugo. Kaj mislite, je to znak da se po domače povedano kurba drugje?

Če si nisi lepo izmislila te sredine zgodbice, ti povem tako. Drugo ima, 100%. Ti pa se slepiš sama sebe, ker te je strah it iz veze in ga pustit.

 

Ja pozdravljena gospa Zaskrbljena!
Jaz sicer ne mislim, da ima mož drugo, saj bi se do tebe obnašal rahlo drugače, kot si zapisala. Je pa nedvomno, da jo ima za zraven! Odnosi med ljudmi so najbolj “za*ebani”. Tudi če se dva v redu razumeta, pride po določenem času do monotonije in samoumevnosti, in tako oko pač pogleda mal v stran- da se razumemo, tudi z ženske strani. Ampak, realnost je takšna kot je! Zato se ne slepiti, raje bodi malo diplomatska, pa boš kmalu videla, ali bo ratal kaj ljubosumen, mu bo mar zate, bo spremenil obnašanje do tebe,.. Živčke pa šparaj in se raje malo sprosti, pojdi v naravo, se zmatraj.. in zvečer ti bo tudi do sexa- pa se potem mogoče kaj spremeni 🙂 Pet let stradanja v postelji načne človeka, reakcija na to pa je pri vsakem drugačna- ti se sekiraš, mož vrže oko drugam  in odnosi se začnejo krhati. Tam pri 40-ih? bi tudi tebi moralo biti malo več do sexa z možem, saj so to ornk leta! Mogoče je začutil oz. pa si morda misli, da te on ne privlači več, če je že pet let bolj tko tko in ribari v kalnem? Mogoče pa si je zaželel samo trenutno nekaj frišnega? 😮 No, marsikaj bi lahko še napisal,.. Upam, da ti bo kakšen nasvet pomagal in da zgladiš zadevo.
Lp,j

 

Ne obremenjuj se z neumnostmi. Zaščiti se na vse možne načine, da ne dobiš kakšne bolezni in uživaj v damskem življenju. Ti si tista kraljica v svojem domu s svojim možem, zaskrbljena bi morala biti le zajčica v grmovju, ki več kot toliko ne bo nikoli, pa če se na glavo postavi. Uživaj življenje, preizkusi se v čem novem, odkrivaj svet ali nova doživetja. Nič ti ni dolžen, ne on tebi ne ti njemu. Sami pridemo na svet in sami gremo, delita si lepe trenutke in če jih prav ni več, ne vem kaj še vztrajaš v zvezi, ki te ne onsrečuje na kakršenkoli način že. Če pa te, se za take neumnosti ne obremenjuj. Življenje je prelepo, če imaš ta pravi fokus in če imaš sebe rada, da lepo skrbiš zase in to, da v življenju napreduješ, rasteš in se razvijaš do svojega maksimuma.

Ljubosumje je strup, ki ga le ti piješ. Ne glede na to ali te vara ali ne, te bo že to spraševanje spravilo na napačno pot in boš zbolela. Ko in če bo šel, boš pa itak že izvedela. Svet je majhen.

Ne skrbi, če se ti ne da seksat. Vedno se najde taka, ki se ji da.

Ja dobro jutro. Seveda ima drugo.

sploh rabiš odvogoor?????

saj si ze sama dojela.in ja VARA TE.

 

Na kratko pa…. poročena 17 let, sex je včasih štimal, zadnjih 5 let pa je bolj tako, tako. Po pravici se mi ne da in mi ni do tega in resnično sem preveč utrujena za to. Mož veliko dela ima privat, domov hodi pozno zvečer. Velikokrat gre po službi še na eno pivo. Me pa skrbi, da hodi še kam drugam.

—————————

Krutost življenja, ko se dvema, ki se spajdašita iz ljubezni in strasti več ne da biti intimen.. istočasno pa jih prizadene, če se kdo od njih dveh napali na kakšen drug geštel in komunikacijo z xy osebo. Živita pa vsak dan brez strasti, katere itak več ne moreta najti med sabo, da se z užitkom kresneta. Človek bi moral bit srečen za svojega partnerja s katerim je strast mrtva in mu reči, izvoli, uživej, samo ne mi bruke delat pred drugimi ljudmi…

Odgovor tega, ki se mu več ne da bi moral bit tak..

Delaj to inkognito, men se več preprosto ne da, srečen/na bom za tebe, lahko se komot ločiva, živiva pa isto naprej kot prijatelja, brez scen, samo to bi mogli ljudje poštekat, pa stvar rešena brez tragedih in šok terapij… zdej, seveda se takoj eni najdejo in rečejo, pa naj se partner potrudi in ženo, ki jo že ima narajca tako, da bo vsak dan kot razrajcana devica.. Ehhh, pa ja, privatnik dela od zore do mraka, pol pa naj še žensko s katero je 20 let inspirira, da se obdelata…, stare partnerje ne moreš tako narajcat kot eno nov xy osebo iz katerih oči kar seva magična strast, ker se v zrelih letih ljudje napalijo na neko xy osebo več ali manj zaradi tsitega kar te osebe delajo, ne toliko zaradi zunanjosti.

nauč se delat presledke. če že morš lih pisat bedne zgodbice. hehe

Pa to je normalno – da ga muški namoči ko je pač prilika. Verjetno imaš ti nerealna in protivnaravna pričakovanja. Ampak dokler hodi vsaku noć domov spat – je to še zmeraj dobar muž.

Pozdravljena Zaskrbljena4521. še enkrat. Če pustiš svoj mail, ti tam kaj več napišem, sicer pa dobro uredi zadevo 😉 Lp

Živjo  nekdonekje657 

pusti mi ti svoj mail…. Kaj točno oz. bolj podrobno pa mi lahko napišeš? Imaš izkušnje v tem?

 

Sigurno ima doma premalokrat

 

Skrivanje telefona, gesla, v kopalnico z njim ipd. – to počnejo varalice. Britje – to je moj nekdanji počel, ko je šel službeno kam za par dni. In meni rekel, sem se zate zrihtal, ljubica. BS, ja.
Tipični znaki varanja, žal.

Pri mojem bivšem je bilo isto glede mobitela, skos ga je imel pri sebi, za wc, za tuširanje, brisal sporočila, sem mislila da sem samo paranoična, a se je kmalu izkazalo da ima drugo. Tako da…

sem začela brati, pa vidim, da mi je zgodba znana, sem mislila, da je speta ena od tistih, ko stare teme delijo na fb…. Pa vidim, da ne, objava je nova…. Torej je jasno, da je nekdo skopiral in ponovno objavil.

Vse bolj se mi zdi, da se teme kopirajo in izmišljujejo, ker dvomim, da sem piše toliko slovencev s skoraj neverjetnimi zgodbicami, da imate vsak dan nekaj za objavit. Pa ok, razumem, da se gre za klike in oglede, ker se tako služi, ampak tako podcenjevanje uporabnikov, da jim daš stare in izmišljene teme, sploh pa na forumu, ki je od prenove praktično neuporaben, se mi zdi naravnost smešno…

Kopirana tema, ja, se spomnim identične.

Pa vseeno: zakaj se ženske ne zavedate, da moški rabijo seks? Se ti ne da? Leta? Potem se ne čudit, če je šel drugam. Oziroma bodi srečna, da je za vse ostalo še vedno doma, samo seksat hodi drugam. Vas to moti? Zakaj? Seks bi moral biti samo med partnerjema? A bejž no. Zakaj ga pa potem ni?

Eni moški so drugačni. Recimo da so narcisi. Se morajo vedno dokazovati. In tak bo hodil okoli, tudi če bo doma redno dobil. Samo tvoj ni tak. Pogovorita se, malo večkrat se potrudi in ga osreči, pa bo. Kdaj bo moral pa tudi on razumeti, da ne gre.

Ja.

Sej znas izvohat kdo to je ane?

Pri nas je pa tako ,da si ga rajš na roke mečem ker babnica misli kaj je ,mogoče jo ima samo ona med nogami.

Imam nekaj prijateljic za kolesarjenje ,hribe ,morje pa še kaj za zraven.

Ni ga čez to da imaš svoje življenje ona pa tudi ,vsak sva v svojem svetu.

Se ne sekiram,samo pusti me naj na miru pa bo vse uredu.

Kakšna ločitev neki in delitev premoženja. nobeden se s tem ne bo ukvarjal.

Živi dalje in čim manj se obremenjevati.

 

A ste babe res slepe? To si mislim. Pa sem ženska. A ga moraš najdt na njej??? Kriva si si pa sama ker ti ni bilo do sexa. Sedaj je šlo v franze! Tudi če sexas z njim 10x na dan nebo več samo tvoj in nebo isto nikoli več. Vem sem bila v obeh vlogah in vem kako je iz obeh zornih kotov.

Imam podobno situacijo doma. Žena se izgovarja zvečer da mora zjutraj v službo ali da se ji ne da še enkrat po sexu pod tuš, velikokrat kao prespi pri otroku v sobi ali pa ji preprosto ni do sexa.

Ja kurc, kdo te bo pa čakal, sej nisi edina…. greš k ljubici noro sexsaš in potem domov.  Naj traja dokler bo. Ko me pa dobi, boma pa vsaj lahko rekel da teh par let nisem bil na suhem zaradi žene ki se ji ne da vlagati v intimo.

a skopirana stara tema je? no, tudi če je, poznam nekaj žensk, ki pravijo, da se jim ne da seksat več, moža so tudi spodile s spalnice v drugo sobo (ali pa je šel sam) … pol se pa čudijo, ko si možje najdejo ljubice ….. da bi se mu posvetile in prižgale iskrice, da bi se ukvarjal z njimi, ne, to pa ne. na koncu pa se še jezijo, da je on kurbir, da ni fer, da si je našel drugo .. sploh, če ne ostane pri tem, da gre samo za ljubico, ampak se ded odloči in gre k njej, ker doma ne dobi osnovnega …. je pač šel tja, kjer dobi ljubezen, seks, prijaznost itd.

100%

Ja kaj ti bo napisal?

Enkrat lahko ugibaš. Predlagal ti bo, da si še ti enga najdi in če slučajno dobro izgledaš, se bo javil sam 🤣🤣🤣

New Report

Close