Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moj mož ni srečen

moj mož ni srečen


Zame to ni dopust, da moram vse splanirati. To delam iz dneva v dan doma.

Zame je dopust to, da se prepustim naklučju, da sprejmem kar je, da mi nekdo kuha, skratka, da sem razrešena vseh vprašanj in tuhtanj v stilu, kaj pa zdaj.

Zakaj do žen? Bi bilo bolje preveriti naklonjenost do kakšnega moškega.

Čisto zmešani ste, bodite zadovoljni, da si lahko privoščite dopust, malo drugače kot vse leto, seveda s svojo najljubšo družbo.

Mi pa komaj čakamo da smo sami na dopistu, da imamo svoj mir. Po navadi v istem mestecu letujejo tudi družina od sošolca od sina, pa se kulturno izogibamo drug drugemu, tudi na plaži, ker hbg imajo tudi oni radi svoj mir. Brez vseh zamer. 2x se dobimo na kavi v kafiču na plaži, pa zvečer gremo na sladoled in sprehod skupaj. Jst bi desca ubila, če ne bi hotel tako, samo s svojo družino na dopust !!

Mislim, da imata večje probleme kot pa ta dopust… :/

Hvala lepa za takega moža ! Imam raje psa!

Ni problema, naj da kartico pa pelji otroke sama. Zakaj bi ti in otroci morali doma sedet, če vam ni?

 

Hitro bi te jas spakiral nekam če mi nebi pustila z mojo družbo na dopust…ti si ženska tvoje je da skrbiš za otroke pa da nisem lačen ne pa da še komandiraš kaj lahko pa kaj ne…stvarno je ta svet odišel v pizdo materno če smo že do tega prišli…najlepše je ko lahko delaš kaj želiš ne pa kaj drugi hočejo… In pazi da desc tebe nebi slučajno ubil zaradi dolgega jezika kurva zamazana

Odgovor na objavo uporabnika
Vidim enako, 30.06.2020 ob 06:57

Opažam enako. Slovenci imamo očitno veliko ciganske krvi v sebi in pogrešamo življenje v taborih, skupen kotel, nenehno druženje večih družin in znancev, stalno brbranje in popivanje čez cel dan. Vse to skušamo nadoknaditi poleti v kempih. Hkrati pa na ta način skrijemo odtujenost med družinskimi člani in tudi od sebe. Ženske na en kup, moški na drugega, otroci se podijo naokoli. Ta slovenska folklora tudi meni ne sede.

    Krasen opis razgrajaške cigajnarije po kempih in skupnih apartmajih, ki za veliko Slovencev pomeni top dopust.

Kaj pa če greste na kak izlet? Sta sama in v družbi

Oh ti čudoviti slovenski “zakoni”….. ko jim je najhujša kazen da morajo en teden sam drug druzga gledat.

Odgovor na objavo uporabnika
Strah ga je dolgčasa, 30.06.2020 ob 22:02

Nisem brala predhodnih odgovorov in čisti možno, da vam je že kdo odgovoril podobno kot vam bom jaz. izhajala bom iz sebe.
Midva sicer nimava otrok, pa vendar se je njemu, če ni bilo družbe zdelo bv hodit na dopust oz na morje. Ker češ, kaj bova pa sama tam. No pa se je zgodilo.
Davnega leta 200.(pa nekaj) sem ostala brez službe, bila sem brez obveznosti, teta pa je imela na Hrvaški obali vikend. Najprej sem ga prepričala, da greva tja za vikend. OK. Bilo je super. Nato se je bližal njegov dopust. In spet pregovarjanje, pa kam bi šla, pa zakaj bi sploh šla, pa bova sama, pa bla bla bla. Minilo me je, da bi se sploh še pogovarjala o njegovem dopustu. Med temi dopusti sem vedela, da sama ne bom dobila dolgoročne zaposlitve, zato sem se dogovorila s teto, da pri njej preživim poletje, si oddahnem, potem pa na novo začnem iskati zaposlitev. In teta se (med tednom) pome pripelje in me odpelje ( da ne bi tratila denarja in stroškov na račun njega). Za vikend pride on, in ga preživimo v super družbi. In kot sem rekla, se je bližal njegov dopust, jaz pa itak že na morju. Tako, da drugega mu ni preostalo, kot da se mi za dopust pridruži. Prišel je ravno na petek, tako da smo vikend preživeli s teto, sestrično in sosedi. Nato pa si je teta izmislila opravek doma (živela je v Italiji) in naju tako pustila same. In zdaj? Bilo je na meni, da mu pokažem, da lahko tudi sama uživava, brez družbe. On lovi ribe, zvečer hodi na obalo gledat rake…, jaz igram karte,….Sva čisto nasprotje. In veš kaj, bil je to najboljši dopust kar sva ga imela.
Ko je šel on na ribe, sem šla z njim, jaz sem si to vzela kot sprehod, s sabo sem si vzela knjigo, pivo,…med tem časom ko je on tam lovil in se zabaval po svoje, sem jaz preživela svoj čas, zvečer za lovljenje rakov, je on vzel mrežo, baterijo, jaz pa košarico z dobrotami, ko se je naveličal, sva preživela lep večer na plaži. Potem naslednji večer sva imela večer doma, on je pekel na žaru, jaz pripravljala zelenjavo itd…in sva večer na koncu preživela ob kartah (ne spomnim se kaj sva igrala remi, tarok v 2,…) in pijači. Ker sva bila v Istri, sva se en dan zapeljala do Dalmacije, tam preživela cel dan, malo na plaži, kosilo, ogled mesta, plaža, pijača, večerja, domov sva prišla kot ubita. V glavnem, 14 dni njegovega dopusta, sva preživela in on je v tem celo užival, brez družbe. Danes ga pa celo ni več strah iti na dopust samo z mano.

Ne vem kako sicer vi preživljate dopust, je pa fajn, da vsak vsakemu dopusti, da uživa in se relaksira v tem času. Med pari, pa to zahteva veliko kompromisov. V to pa ni težko vključiti otrok, če jim npr. lovljenje rib (kar je ful dolgcajt) predstaviš kot nekaj ultra fajn, in tudi oni lovijo, ali pa imate med tem časom nočno kopanje (nekoliko stran, da ne splašite rib 🙂 ) otroke v času dopusta lahko naučite igrat šah, tarok,…(odvisno od starosti otrok, rimskih številk se lahko učijo). Žar? noben problem, mulci so itak vedno zraven, pa še zabavno lahko naredite, z malo domišljije.
Na dopustu ni nič nedovoljeno, samo iznajdljivosti in malo spontanosti ne škodi, pa lahko tudi brez družbe fajn preživiš (po mojem mnenju celo boljše).
Verjemite, da se aktivnemu preživetemu dopustu ne bo mogel upreti ne mož ne otroci. Njemu pa le pokažite, da so tudi dopusti z družino ravno tako fenomenalni, kot če bi z družbo celo noč kartal, lovil ribe in pekel na žaru

Super da ti je uspelo. Bravo zelo dobro si potegnila ven iz slabega.  Jaz mam podobno izkušnjo kot je njena in tvoja. Le da meni ni uspelo pridt do te točke kot ti, sva šla  narazen. Ker je bilo vedno kaj bom jaz s tabo sam počel. Nevem kaj počnejo pa drugi normalni pari, ko grejo sami. Pač razumem avtorico. Ampak tukaj so otroci. Tudi te otroci enkrat zrastejo ji mu ostane samo ona. Tako da naj razmisli o tem kaj je prav in dobro za njo. Ali se to da sploh še kaj rešiti in ali ima smisla. Je pa zanimivo bilo ko je nekdo napisal če ima kaj ta mož z kero ok teh k hodijo na morje skupaj. Jaz bi se to tudi vprašala!

Priznam, da ne morem razumeti, kakšne ženske/moške si nakopljete na glavo.  Ekstravertiranost,  Introvertiranost in stopnja samostojnosti je ena prvih stvari, ki jih vidite na potencialnem partnerju. Če bi bil ekstremno samostojen tip, je zadnje, kar bi si želel, da bi dobil punco/fanta, ki je že  desetletja “prilepljen” na stalne prijatelje in družino – ne mislim, da je to kaj slabega, vendar takšna oseba nikakor ni konmpatibilna.

Še nekaj ne razumem, dva ki sta se ravno zaljubila bi si v tej fazi najbolj želena intime(jaz sem si še vedno želel sex-at večkrat dnevno). Ni mi čisto jasno, kako bi to izvajali s celim kardelom ljudi okrog 🙂

Kako ne bo? Dalmatinci ne jebejo Corone-19. Povej mu, da naj ne bo zalosten. Svega ce bit, samo prijatelja ne.

Kaj se ni odsel na morje. Ali se se ni vrnil nazaj iz morja.

In zakaj ne na Hrvaško? Jaz sem tu že en mesec. Vse je tako kot v Sloveniji. Eni ste pa res za luno.

 

 

New Report

Close