Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj otrok želi biti evnuh!

Moj otrok želi biti evnuh!

Pozdravčki!

Pred kratkim je moj sin (star 14) prišel do mene in mi sporočil, da je “Transspolno usmerjen”. Povedal mi je, da se je rodil kot moški, a je v resnici ženska. Pravi, da je vedno bil ženska in vedno bo. Pravi, da je v prostem času nekaj, čemur on reče fenboj. Meni se to zdi naravnost OGABNO! Kje sva z možem naredila napako, da najin lastni SIN prakticira take sprevržene nesvete aktivnosti. Z možem naju zanima, če v sloveniji obstaja kakšna šola za spreobrnitev in normalizacijo takih posameznikov. Sina imava sicer rada a, ko bo star 18 bo moral živeti sam, če bo želel opravljati take grde seksualne prakse. Če je moški lahko ženska… Ali je lahko potem tudi odrasel moški punčka? Bojiva se, da bi najin sin postal nevaren izprijenec, mogoče celo spolni prestopnik? POMOČ!!!

 

Meni je padel krompir na tla. Naj ga operem, ali mi ni treba? Prosim za pomoč.

Odgovor na objavo uporabnika
Sara1972, 27.05.2022 ob 13:08

Pozdravčki!

Pred kratkim je moj sin (star 14) prišel do mene in mi sporočil, da je “Transspolno usmerjen”. Povedal mi je, da se je rodil kot moški, a je v resnici ženska. Pravi, da je vedno bil ženska in vedno bo. Pravi, da je v prostem času nekaj, čemur on reče fenboj. Meni se to zdi naravnost OGABNO! Kje sva z možem naredila napako, da najin lastni SIN prakticira take sprevržene nesvete aktivnosti. Z možem naju zanima, če v sloveniji obstaja kakšna šola za spreobrnitev in normalizacijo takih posameznikov. Sina imava sicer rada a, ko bo star 18 bo moral živeti sam, če bo želel opravljati take grde seksualne prakse. Če je moški lahko ženska… Ali je lahko potem tudi odrasel moški punčka? Bojiva se, da bi najin sin postal nevaren izprijenec, mogoče celo spolni prestopnik? POMOČ!!!

 

Pozdravčki tudi tebi!

Prosim, pozanimaj se, kaj točno pomeni biti evnuh. Nadalje: umiri se in kakšno boljšo zgodbico sestavi.

Meni se pa zdi ogabno da tako pišeš o svojem sinu, to za mene starš ni. Vem da je to zelo težko sprejeti ampak ostalo ti ne preostane. Včasih pač si kakršn si in tega ne moreš spremenit. Verjetno sploh ne veš kako zelo more nekdo tak trpet, in pol se ti delaš žrtev?

Ps, šole za spreobrnitev so vedno mučile otroke in jih tudi sami zlorabljali, tako da če to želiš svojemu otroku izvoli, če pa želiš da je srečen v življenju pa se iskreno pogovorite in ga podpri če je res to kar si želi.

Femboy je nekaj povsem drugega kot evnuh. Evnuh je kastriran moski.

Evnuh je uporabnik modrivrag. Sosed mu je pofukal ženo, da je lahko imela otroka.

citat: želiš da je srečen v življenju pa se iskreno pogovorite in ga podpri če je res to kar si želi

Dejal bi: narobe. V tem obdobju se ne ve kaj si zeli. Verjetno je nuja nekaj vagonov stronosti in usmerjanje otroka v smer katera je mozna. Nic na silo.

Poglejte zadnje streljanje v ZDA. Ta fant je imel veliko tezav v druzini, bil je sikaniran v soli s strani sosolcev.

Prava smer je usmerjanje tja, kjer bo postal mocna oseba ne glede na spolno orientacijo. In mimogrede, femboy se ni nujno, da je gej, je lahko povsem normalna heteroseksualna oseba. Torej potrebuje zgled in usmerjanje v druzini.

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 27.05.2022 ob 13:26

citat: želiš da je srečen v življenju pa se iskreno pogovorite in ga podpri če je res to kar si želi

Dejal bi: narobe. V tem obdobju se ne ve kaj si zeli. Verjetno je nuja nekaj vagonov stronosti in usmerjanje otroka v smer katera je mozna. Nic na silo.

Poglejte zadnje streljanje v ZDA. Ta fant je imel veliko tezav v druzini, bil je sikaniran v soli s strani sosolcev.

Prava smer je usmerjanje tja, kjer bo postal mocna oseba ne glede na spolno orientacijo. In mimogrede, femboy se ni nujno, da je gej, je lahko povsem normalna heteroseksualna oseba. Torej potrebuje zgled in usmerjanje v druzini.

Če pravi, da je trans in da je vedno bil ženska, a mogoče hoče vseeno obdržat tiča – Fem-boy.

 

Sicer meni avtorica malo diši po provokaciji.

Odgovor na objavo uporabnika
h. jobert, 27.05.2022 ob 13:15

Pozdravčki tudi tebi!

Prosim, pozanimaj se, kaj točno pomeni biti evnuh. Nadalje: umiri se in kakšno boljšo zgodbico sestavi.

Moski, ki grejo skozi operacijo za spremembo v zenski spol, dejansko postanejo evnuhi. Tudi moski, ki pred operacijo dobivajo hormone, postanejo kemicni kastriranci, torej prav tako evnuhi. Razlika med nekdanjimi in sodobnimi evnuhi je samo v tem, s cim si nekdo prekrije svoje genitalije. In seveda, nekoc so postali evnuhi pod prisilo, danes postajajo evnuhi prostovoljno, kar pove veliko o njihovem psihicnem stanju.

Draga mami, a se sploh zavedate, koliko moči in poguma je moral zbrati vajin sin, da vama je lahko povedal to, da je ženska ujeta v moškem telesu. To ni nekaj, kar se je zgodilo včeraj, ampak doživlja to v sebi vsak dan.

Verjamem, da vaju je njegovo priznanje šokiralo, vendar spoštujta to, kar se dogaja v njemu in z občutki, ki ga prevevajo. Na žalost pa tudi iz vas izhaja neko prepričanje, kaj je normalno in kaj ni. Niste pristojni za to, da ocenjujete normalnost, pristojni ste za to, da to sprejmete, sinu pomagate na njegovi poti odraščanja ter mu nudite podporo. In pa nesebično starševsko ljubezen. Saj to pa znate, kajne? Ali pa boste zaradi lastnih prepričanj, ki pa niso nujno pravilna, izgubili sina? Sicer pa, glede na vaše besede, ste to sposobni tudi narediti.

P.S. Ne briga vas kakšno bo njegovo seksualno življenje. Naj bo vaša briga, da odraste v osebo, ki bo lahko sledila svojim sanjem, ne pa da bo zaradi bojazni in strahu dobil občurek, da ga ne marate.

Odgovor na objavo uporabnika
Dušna pota, 01.06.2022 ob 19:53

Draga mami, a se sploh zavedate, koliko moči in poguma je moral zbrati vajin sin, da vama je lahko povedal to, da je ženska ujeta v moškem telesu. To ni nekaj, kar se je zgodilo včeraj, ampak doživlja to v sebi vsak dan.

Verjamem, da vaju je njegovo priznanje šokiralo, vendar spoštujta to, kar se dogaja v njemu in z občutki, ki ga prevevajo. Na žalost pa tudi iz vas izhaja neko prepričanje, kaj je normalno in kaj ni. Niste pristojni za to, da ocenjujete normalnost, pristojni ste za to, da to sprejmete, sinu pomagate na njegovi poti odraščanja ter mu nudite podporo. In pa nesebično starševsko ljubezen. Saj to pa znate, kajne? Ali pa boste zaradi lastnih prepričanj, ki pa niso nujno pravilna, izgubili sina? Sicer pa, glede na vaše besede, ste to sposobni tudi narediti.

P.S. Ne briga vas kakšno bo njegovo seksualno življenje. Naj bo vaša briga, da odraste v osebo, ki bo lahko sledila svojim sanjem, ne pa da bo zaradi bojazni in strahu dobil občurek, da ga ne marate.

Bemti, tiskarski škrat *občutek 🙃

Lol… napaka se je sama naredila ko so se vajini kromosomi zdruzevali. On je sam produkt vajinega vestecesa. Ce bosta sprejela to kot dejstvo na katerega ne morta vplivat ter fanta imela rata kakrsen pac je (nenazadnje je del vaju obeh), bo vse ok. Ce pa bosta delala dramo s spreobracanji, eksorcisti ipd sranjem, pa bo res problem. Vcasih se narava mal poigra. Otrok ni nc kriv.

Bogi otrok, ker ima neumne in nerazgledane starše!!!

Avtorica, razumem da vam je to novo, a vaše razmišljanje lahko povzroči resne psihične težave pri sinu. Zakaj? Transspolnost ni ČISTO NIČ slabega, prosim malo se podučite o LGBTQ+ in kaj vse to sploh je, kako se počutijo te osebe, preden tako grdo sodite. Zaradi oseb kot se vi je še toliko rasizma, homofobije in sovraštva na tem svetu. Sramota kje živim.

Deportirajte ga v Brazilijo. Tam so taki.

Pozdrav!

Trans seksualnost je bolezen, ki je močno razširjena tako kot ostale težke duševno čustvene bolezni (homoseksualnost, pedofilija…). Trans seksualnost zadene človeka na duševni ravni, kar se kaže na čustvenem nivoju in posledično tudi na biološkem (trans seksualci pohabljajo svoja telesa, da so podobni svojim “čustvenim” občutkom, čeprav čustva sama po sebi ne zmorejo določati spola). Svetujem vam, da se pogovorite z njim, morda boste našli kakšne napake za katere niste vedeli, najbolj se osredotočite na otrokova čustva in njegovo mentalno razmišljanje. Danes se vse več ljudi identificira s svojimi občutki, ki so lahko uničujoči ravno zaradi kakšne težje bolezni v ozadju (npr. človek, ki misli, da je volk, ker se tako počuti (likantrofija ang. – lycanthropy) vemo, da ni zares volk, temveč je za to kriva duševna motnja). Spola sta le dva, ostalo so samo duševne blodnje, ki se kažejo na tak ali drugačen način. Ne glede na to ali moški želi biti ženska ali obratno, so jasne biološke razlike, ki določajo zmožnosti teles enega ali drugega spola, ne glede na to kako se počutijo.
Pogovorite se torej z sinom in verjamem, da boste našli kakšne hibe, ki mu ne dajo miru.

Lepo vas pozdravljam in želim najboljše

Izmišlena zgodbica.

Femboi se reče, ne fenboj. Zakaj pa ne, če mu tako ustreza.

Napaka, da sta ga sploh spravila na svet. Otrok se tak rodi im vidva tu nista nič kriva. Tudi, na barvo las se ne da volivat. Pošlji ga na kako gasilski tabor, taborniki. Mogoče ga dajo tam v red.

V Italijo ga peljite v Don Pierinovo skupnost, zdravijo vsakršne odvisnosti in perverzije. Veliko sreče!

Odgovor na objavo uporabnika
Sorrento, 01.06.2022 ob 21:15

V Italijo ga peljite v Don Pierinovo skupnost, zdravijo vsakršne odvisnosti in perverzije. Veliko sreče!

Torej tvoja ideja je, da ga peljejo v skupnost človeka, ki je bil homoseksualec?

Slaba mati ste, očitno otroka sploh nimate radi, saj bi ga v nasprotnem primeru podpirali pri nečem, na kar otrok NIMA vpliva.
In ne, transseksualnost ni bolezen.

Odgovor na objavo uporabnika
Omg, 27.05.2022 ob 13:24

Evnuh je uporabnik modrivrag. Sosed mu je pofukal ženo, da je lahko imela otroka.

tole bo pa kar drzalo hahahah

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7817, 01.06.2022 ob 20:56

Pozdrav!

Trans seksualnost je bolezen, ki je močno razširjena tako kot ostale težke duševno čustvene bolezni (homoseksualnost, pedofilija…). Trans seksualnost zadene človeka na duševni ravni, kar se kaže na čustvenem nivoju in posledično tudi na biološkem (trans seksualci pohabljajo svoja telesa, da so podobni svojim “čustvenim” občutkom, čeprav čustva sama po sebi ne zmorejo določati spola). Svetujem vam, da se pogovorite z njim, morda boste našli kakšne napake za katere niste vedeli, najbolj se osredotočite na otrokova čustva in njegovo mentalno razmišljanje. Danes se vse več ljudi identificira s svojimi občutki, ki so lahko uničujoči ravno zaradi kakšne težje bolezni v ozadju (npr. človek, ki misli, da je volk, ker se tako počuti (likantrofija ang. – lycanthropy) vemo, da ni zares volk, temveč je za to kriva duševna motnja). Spola sta le dva, ostalo so samo duševne blodnje, ki se kažejo na tak ali drugačen način. Ne glede na to ali moški želi biti ženska ali obratno, so jasne biološke razlike, ki določajo zmožnosti teles enega ali drugega spola, ne glede na to kako se počutijo.
Pogovorite se torej z sinom in verjamem, da boste našli kakšne hibe, ki mu ne dajo miru.

Lepo vas pozdravljam in želim najboljše

Anonimno 7817“, 

kar me zmoti pri tvojem zapisu je to, da vse kar si zapisal/a spada v radikalni feminizem in kar tisti, ki smo blizu radikalnemu feminzmu zagovarjamo. A obenem zapišeš, da je homoseksualnost bolana.

S tem ti ni jasno, da si ti kot heteroseksualec/ka še dvakrat bolj bolan/a.

Ker ste ravno vi del heteronormativne tradicionalne družbe, ki je izumila DRUŽBENI SPOL(torej “gender” v angleščini)!!! S tem ste edinemu naravnemu spolu, ki je BIOLOŠKI SPOL dodali to izmišljotino, ta OBČUTEK. Vi bolniki sprevrženi heteroseksualistični ste povzročili katastrofo, ki je vodila do “LGBTQ+++ 50 novih spolo” ideologije, ki je si je danes spomnila še 50 novih spolov.

Vaša tradicionalna družba se je spomnila ta občutek (družbeni konstrukt), ko je rekla moški je tak, ženska je taka. Zaradi vas te, ki se počutijo v napačnem spolu spreminjajo spol. In vi ste celo tako neznansko neumni, da se zgovarjate na zahod. Kaj ali je tud Brazilija zahod? Pa Iran? In Botswana? In Severna koreja?

Zdaj je že večina moških, ki spremeni spol heteroseksualnih. Potem pravijo, da so lezbike.

Da ne govorim, da ste iz spola natedili fetiš. Najlonke, visoke petke, dekolte, ličila, dolgi lasje in nohti, ki so pobarvani niso biologija. In fetišiste(heteroseksualne moške), ki jih rajca fetiš objekt(heteroseksualna klovnesa, ups se opravičujem, želim reči ženska) hočejo to preiskusiti tudi na sebi. Ko partnerk ni doma se v to šemijo in drkajo.

Ah vi bolniki heteroseksualni.

Vi IZRODKI heteroseksualistični ste zanikali naravo, ki je biseksualna tako kot je bila večina starih civilizacij biseksualnih in kot je večina višje razvitih živalskih vrst biseksualnih.

In tako kot je danes večina ljudi biseksualnih, a 95% teh ljudi nikoli ne poskusi z istim spolom in grejo raje s tokom nenaravne heteronormativne družbe in spolno občujejo z nasprotnim spolom. Zato je to največja skrivnost ZAOSTALE BOLNE KRŠČANSKE dobe v kateri zživijo. Morda si tudi ti neracionaln/a boln/a kristjan/ka.

Odkar to vem, dobim večino tipov in vsem sem prvi tip v živlenju. Nikoli več se ne bom dodaknil geja.

In ti si bolnik/bolnica kot jaz peder pa čeprav si zmožn/a reprodukcije. Ker še vedno si le MANJŠINSKA ANOMALIJA. Za biseksualne vrste živali pa so znanstveniki itak dokazali, da se razmnožujejo bolje, kot heteronaravnane vrste.

 

 

A v cerkvi ste vsi homiči?

New Report

Close