Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Moj penis mi je rekel, da je že naveličan moje roke

Moj penis mi je rekel, da je že naveličan moje roke

Ženske, prosim, pomagajte mu! Res je v depri …

Raje prešaltaj na drugo roko!

Odgovor na objavo uporabnika
Ni babe, ki bi bila vredna dobrega kurca!, 15.08.2024 ob 18:23

Raje prešaltaj na drugo roko!

Te noče. Ni njegov tip …

Saj si se malce potrudil, ampak  premalo.

S tekstom za komaj slabo dvojko,  si ga boš sam žulil še naprej…

Namesto, da bi napisal recimo:

Je kakšna amaterska medicinska sestra, ali, bog ne daj, celo zdravnica, ki bi pogledala, zakaj ima Denis (penis) oteklino, ki le stežka izgine, potem pa se kmalu spet pojavi?

Bo potreben ultrazvok, mogoče celo kolonoskopija?

Ubogi Denis razmišlja celo o radikalni operaciji: odstranitvi.

Je za Denisa sploh še kakšno upanje?

 

Vsaj tako bi moral opisati problem, če ne še boljše…

In ja, časi so zajebani…

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 15.08.2024 ob 18:34

Saj si se malce potrudil, ampak  premalo.

S tekstom za komaj slabo dvojko,  si ga boš sam žulil še naprej…

Namesto, da bi napisal recimo:

Je kakšna amaterska medicinska sestra, ali, bog ne daj, celo zdravnica, ki bi pogledala, zakaj ima Denis (penis) oteklino, ki le stežka izgine, potem pa se kmalu spet pojavi?

Bo potreben ultrazvok, mogoče celo kolonoskopija?

Ubogi Denis razmišlja celo o radikalni operaciji: odstranitvi.

Je za Denisa sploh še kakšno upanje?

 

Vsaj tako bi moral opisati problem, če ne še boljše…

In ja, časi so zajebani…

Str dec v kater zagrebški salon si hodil na erotično masažo? Ali se, da posnetke, ki ste jih snemali kje videti?

Preden bi tvoj esej prebrale, bi jih že vse minilo.

Jaz ne ovinkarim in takoj preidem na bistvo.

Odgovor na objavo uporabnika
Pomagajte mu, 15.08.2024 ob 18:17

Ženske, prosim, pomagajte mu! Res je v depri …

Brez veze…meni se ne da z deci ukvarjat pa sem mlada 25 let.

Odreži si ga

No, če imaš lepe poteze obraza (dovolj velike temne oči, ne pretanke ustnice), če nisi preveč koščen,  presuh, zatežen, če imaš do žensk spoštljiv odnos, in če si star vsaj 46 let, potem te vabim na svoj skrivni vrt ob Savi. Predela ne izdam. Je pa džungla in neposeljeno je. In če so ti všeč temnolaske z oblinami…

Odgovor na objavo uporabnika
Ne obupaj kivanok, 15.08.2024 ob 23:06

No, če imaš lepe poteze obraza (dovolj velike temne oči, ne pretanke ustnice), če nisi preveč koščen,  presuh, zatežen, če imaš do žensk spoštljiv odnos, in če si star vsaj 46 let, potem te vabim na svoj skrivni vrt ob Savi. Predela ne izdam. Je pa džungla in neposeljeno je. In če so ti všeč temnolaske z oblinami…

mislim da je đungla tudi med tvojimi nogami glede nato kakega starčka iščeš.. če imaš dovolj vlažno pičkicio še te jas nategnem..star sem 30 daj kontakt nerabiš teh starih sluzastih starčkov

    Mmmm, z veseljem bi se odzval tvojemu povabilu, draga neznanka … Pofočkaj se mi na [email protected] pa se zmeniva. Si upaš?

Blablabla… ja, jaz sem še stara dunajska šola. Ja, džunglo imam, ker se ne brijem. Stara sem 50 in ne zanimajo me mlecnozobci. Vrt imam skrit v džungli ob Savi. In suho imam od starosti. Ne navlaži še kar na ukaz. Sicer pa sem v celibatu.

z malo vaje si ga lahko tudi popušiš

New Report

Close