Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moj približek ideala

Moj približek ideala

Tako nekako naj bi izgledala tista,ki bi mi razturila jajca:

s komentarji na plano,prosim.
Sp

kdaj pa so me slikali to :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ufa Poletka!A res tko zgledaš????????
Sp

Jaz pa nč ne vidim SMRK,

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Čaki,kako ne vidiš?
Poletka se je slekla samo za naš forum,ne!
Tolk,da tistega,k jo jebe v glavo in ne med noge,malo jebe!
:-)))))))
Sp

Ajaaaaaaaaaaaa , ma sem malo tupi glupi
malo pozno mi prihaja zadnje cajte

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pismo,tolk se mi dopade,da bi najrajši kako ušpičil!
Sp

Aha, bela rita, bele joškice, črni lasje, odpadem na celi črti, jaz definitivno ne bom tista, ki ti bo….sem pa vesela, da sem tvoja prijateljica, ampak Sprevržko, pa ti je res tale tako všeč, kajti meni še zdaleč ni…cmoka, saj vem, ja, ja, glavno da je tebi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!
tako je!Ta je moj približni ideal.Predvsem mi ni važna barva las(edino rdečih pa res ne maram),joške in muco ima pa za znoret(vsaj zame),
in ta se mi res dopade!
Če boš pa ti…hm,a sva kdaj o tem govorila?
Sp

Očitno sem totalno mim, ker ne vem zakaj se gre. Davek na nesodelovanje, jebi ga.

Ahaaaaaa. Če dovolj dolgo čakaš, dočakaš dovolj dolgeja, a ne?! Sedaj pa vidim.

Ma pismo!Jaz bi to kar gledal in gledal!Tolk me ta picurina zadene,da pojma nimate!
In žena..ona itak ne bere tega….in ljubica….hmmmm,..recimo naj se ji približa,pa da vidimo…….in žabi:ti pa itak veš,kaj bi rad!
Sp

Opaaaa Sprevržko, jaz ti moje čebelce ne pripeljem pred oči… ;)))))))))))))))) Da mi kake ne ušpičiš ;)))) …Hmmm

Dp, cmoka, ker si tako priden in se vsake toliko časa , pa le pokažeš…cmoka in uživaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žabi, te bo po nagi riti, pacek….no cmoka in lepo jutro…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

1. prekosmata – najbrž je kateremu ukradla jeba**i tepih…
2. pregola – madona, pidžamo takoj gor…se bo ja prehladila!
3. meglena u ksiht – kaj se že dolgo ni umila???
4. no, ja radijske postaje bi ji pa lahko dobro naštimal, ne?!

:-)))
ajoj, ajoj, Sprevržko…..
Da ne objavim svojega idola, potem boš pa potihnil…..:-)))))))

Si me sprovocirala in prav kmalu dobiš še tvoj ideal…;-))
Sp

Ops…potem bom jaz raje tiho…, da jih še jaz ne dobim po prstih…cmoka obema…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kam, pa ja ne boš spet tiste slike pošiljal kot zadnjič?!

Nimam pincete zraven…….:-))))))

kaj še nisi na Bledu?!

Cmoka tudi tebi.

Dobro jutro!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oh, saj veš, kdor čaka dočaka…še malo moram čakati…se smejim…ampak jaz pa čakanje…saj veš…če kaj ne znam, pa čakati res nočem in pika!
Cmoka lumpka moja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No, ja, ena razlika vsaj…..:-)))

Čakanje je merjenje potrpljenja…..verjemi!

Ja,tokrat pa potegnem z njo dragi moj…men tud ni posebno všeč,ampak v glavnem da je tebi….

Dobro jutro Sončica!!!!Daj polšlji nekaj toplote sem,spet me zebe ko opico na Antarktiki….brrrrrrrrrr…..

Sicer pa,kaj za vraga je ideal?????To sploh obstaja,men se zdi da ne??!!
Če rečem,da so mi všeč moški z modrimi očmi,temnejši in temnih las,to pomeni da imam nekakšen ideal ali le vzorec oz. določen okus????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja tukaj je pa res razlika, ena in mislim, da edina…ne znam čakati in nočem čakati, hočem takoj in pika…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

HEHEHEHEHHEHEHHEHH

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close