Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj sin je priznal da je gej

Moj sin je priznal da je gej

V eni od zadnjih revij je na prvi strani ta Mark…… ki ima sinka s srčno napako. In kakšne borbe je boril, že zato, ker je bolj znan.
Jaz gledam to naslovnico…. in si mislim, kako dohtarji vse uganejo, da sta si tak podobna. Pol pa berem, da je on daroval seme….. in je biološki oče.

Ko pa bereš zgodbo in gledaš fotke…. kaj se morajo imet dobr vsi ti trije tipčki. <3

Zame je to srečna družina. Mnogo bolj kot nekje skregana ‘ata/mama’. Ali sama mama vsa zamorjena na robu preživetja.

Gej – gej. Jaz nisem in nikomur ne razlagam, kažem svojih spolnih želja! Ko vam bo to prebilo, bo vsem lažje!

Spet ena omejena provokatorka.

Nikjer ne piše, da so vsi “geji “suhe veje” – suhe veje so samo tisti, ki nimajo svojih potomcev ( torej ne darujejo svoje sperme), ali pa ne posvojijo otrok, ker jih niti ne želijo imeti. To so “suhe veje” med geji….

https://siol.net/digisvet/novice/kazen-za-sefa-ki-je-zaposlenim-prdel-v-glavo-in-jih-otipaval-485518


Moli zanj da ima jekleni anus…ker mu bo se prav prisel….se bolje rostfraj…se ne bo rja nabirala..no saj tud na navadnem ne fe ga bo redno drajsal

Dve stvari.

1. V družini imate kulturo dominantne ženske in nežnega očeta.

2. Sin je bil spolno zlorabljen. Vsi homoseksualni moški, čeprav se nekaterim političarjem tega ne sme omenjat (ker imajo raje pravljični svet), imajo za sabo vsaj spolno zlorabo, če ne celo posilstvo. Praviloma v otroštvu. Malo poskušaj z njim govoriti o tem. Homoseksualnost pri moških je vedno povezana s samodestruktivnostjo, ki jo povzroči globoko zaničevanje samega sebe, kar se praviloma lahko doseže zgolj s spolno zlorabo.

Kdo je kamen odmaklnil da ven prilezete ljudje s takimi idejami. Poznam precej gejev pa niti slučajno niso nekaj samodestruktivni in prihajajo iz čisto urejene ljubeče družine. Kake bedarije trosite 🙂

Pač ljudje kot ljudje, nikoli nisem imel z njimi nobenih težav. Mnogokrat so bistveno bolj normalni od nas “normalnih” ker so bistveno bolj tolerantni. Sedaj ne vem ali sem samo imel srečo da sem spoznal čisto OK homoseksualne ljudi ali pa dejansko so povsem normalni le da jih je nekdo malo narobe zvezal v podstrehi pa pač gledajo za istim spolom.

Ali me to kaj dejansko ovira v mojem življenju? Ne. Ali geji nam hetero hočejo kaj slabega? Ne.
Ali se imam jaz pravico vtikat s kom in kako seksajo? Ne. (no, pa tudi res ne bi rad vedel).
Torej za koji k. jih ne morete pustiti da so to kar so.
Če bo kdo drezal v njih in jih poskusil “spreminjat” bo šele zajebal njihovo psiho in potem bojo res samodestruktivni. Vaš otrok je pa če je gej ali pa ne.

zeh

Kdo je kamen odmaklnil da ven prilezete ljudje s takimi idejami. Poznam precej gejev pa niti slučajno niso nekaj samodestruktivni in prihajajo iz čisto urejene ljubeče družine. Kake bedarije trosite 🙂

Pač ljudje kot ljudje, nikoli nisem imel z njimi nobenih težav. Mnogokrat so bistveno bolj normalni od nas “normalnih” ker so bistveno bolj tolerantni. Sedaj ne vem ali sem samo imel srečo da sem spoznal čisto OK homoseksualne ljudi ali pa dejansko so povsem normalni le da jih je nekdo malo narobe zvezal v podstrehi pa pač gledajo za istim spolom.

Ali me to kaj dejansko ovira v mojem življenju? Ne. Ali geji nam hetero hočejo kaj slabega? Ne.
Ali se imam jaz pravico vtikat s kom in kako seksajo? Ne. (no, pa tudi res ne bi rad vedel).
Torej za koji k. jih ne morete pustiti da so to kar so.
Če bo kdo drezal v njih in jih poskusil “spreminjat” bo šele zajebal njihovo psiho in potem bojo res samodestruktivni. Vaš otrok je pa če je gej ali pa ne.
[/quote]

Lepo povedano. Jaz vem za tri geje v moji (domači) okolici. In vsi so prijazni, nikomur nič nočejo – bolj človeški kot vse farške babe, ki visijo v cerkvi vsak dan in očitno ne poslušajo litanij fajmoštra, da moraš bit dober Človek!!

Se je pa to tooook razpaslo. V tem smislu, če me razumete. Da je lažje živet s frendom, kot prenašt eno tečno babo. K da je seks toooook pomemben. K da se toook dol dajemo.
Da še sama razmišljam – čist lažje bi živela s frendico (sam ne bi seksali, hehe) kuker pa z enim tipom. To me bega….

Lepo povedano. Jaz vem za tri geje v moji (domači) okolici. In vsi so prijazni, nikomur nič nočejo – bolj človeški kot vse farške babe, ki visijo v cerkvi vsak dan in očitno ne poslušajo litanij fajmoštra, da moraš bit dober Človek!!

Se je pa to tooook razpaslo. V tem smislu, če me razumete. Da je lažje živet s frendom, kot prenašt eno tečno babo. K da je seks toooook pomemben. K da se toook dol dajemo.
Da še sama razmišljam – čist lažje bi živela s frendico (sam ne bi seksali, hehe) kuker pa z enim tipom. To me bega….
[/quote]

Oh joj no, a ti misliš, da se nekdo odloči biti gej zato, ker se mu ne da prenašat tečne babe? Kaj tako zabitega pa človek ne sliši vsak dan. In to se ni razpaslo zato, ker bi bilo moderno, ampak zato, ker danes to ni več tak tabu in si ljudje upajo povedat in priznat. Včasih so bili tiho in trpeli, jih pa ni bilo nič manj. Le okolica ni vedela tega.

V Bibliji res pise o homoseksualcih. To dejanje je označeno kot gnusoba, tako kot uživanje npr svinjskega mesa. Spomni se nato vsakič ,ko boš prasca jedla,hkrati pa obsojala sina,da počne gnusobo . Zaradi tega se ne gre v pekel.

Mar boš prenašala tako sramoto?

Naj ga kar njegov peder preživlja!

Mene še bolj kot to, da je tvoj sine peder, zanimajo pravi razlogi, da se ta anomalija tako intenzivno širi kot kuga. Nalezljivo ni, torej morajo z nečim nasilno spreminjati hormonsko sliko ljudi. Tudi to je plan krčenja bele rase, po moje, ker se z vsemi možnimi ukrepi že dalj časa ruši nataliteta. Ne samo pri nas, mi smo še manj kritični, ker z dvema mio tudi pomembni nismo. Koliko je pa pedrov sproducirala evropa, se je resno za vprašat, kaj je v ozadju tega novodobnega fenomena.
Če že provociraš… Načeloma si za svojega sina res ne želim pedra in za hčerko ne, da si navleče kakega černigo, bosanca, al pa cigo, ista jajca

Glede na to, da naša RKC jamra, da župnikov ne najdejo dost, je očitno pri nas pedrov premalo, da bi nadaljevali tradicijo pedrske organizacije.

Oh joj no, a ti misliš, da se nekdo odloči biti gej zato, ker se mu ne da prenašat tečne babe?
[/quote]

Seveda. Bolj natančno: ne da se mu prenašat seksa z babo. To je definicija geja.

:DD

[img]https://i0.wp.com/tuzlanski.ba/wp-content/uploads/2013/07/gejfrut.jpg?fit=670{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C453&ssl=1/img]

ja lahko potrdim sem že isprobal (nič sikerat moja mami ve da sem gej).

To ni res, če je vaš sin h*mosekusalec mu več ni pomoči in so zanj vrata v nebesa zaprta za vedno. Predlagam, da ga izženete od hiše in se rešite hudičevih posloF!!!


Farško budalo trcjalno.

Se, da fajn spravit pederastvo iz gresnega telesa

Mogoče mu svetujete kakšno psihoterapijo, ker teh spolnih deviacij je zadnja leta zaradi medijev in istospolnega lobija v razvitem svetu (hkrati pa uvažajo mlade družine iz Afrike in Azije) precej veliko..

Sicer je tema očitno fejk, ampak ok…
Gejevstv, kot takega se ne da kar “pozdravit”, ker ima nek globlji vzrok. Vzrok homoseksualnosti je pa spolna zloraba praviloma v otroštvu. Vsi geji jo imajo, tisti, ki jo razčistijo nehajo biti geji. Tisti, ki te spolne zlorabe ne razčistijo postanejo enake pošasti, izvajajo spolne zlorabe in ustvarjajo nove geje.

Sicer je tema očitno fejk, ampak ok…
Gejevstv, kot takega se ne da kar “pozdravit”, ker ima nek globlji vzrok. Vzrok homoseksualnosti je pa spolna zloraba praviloma v otroštvu. Vsi geji jo imajo, tisti, ki jo razčistijo nehajo biti geji. Tisti, ki te spolne zlorabe ne razčistijo postanejo enake pošasti, izvajajo spolne zlorabe in ustvarjajo nove geje.
[/quote]

To ni vedno res, včasih pa je. Lahko postanejo geji zaradi posesivnih matere, ženske promiskuitetne ali pa istospolne zaradi očetov pijancev in psihičnih zlorab in podobno.

Sveto pismo je najcistejsi vir prava, pravega. Zato ga je potrebno obravnavati v povezavi z izreki. Samo tako pridemo do svete resnice. Sicer je koristnik le bralec, ki se poneumlja. Vera je svoboda. Sprejemanja vsega kar je kot je. Sveto pismo uci, da ljubimo druge kot sebe in bliznjim ne skodujemo. Izven tega pa so stalisca in vzgoja, ki pa so pri vas nasprotje svobode in volje vasega otroka. S tem niste in nismo rojeni. To je priuceno. Da je v naravi tako se pokaze v domu, kjer sta pes in muc prijatelja. Pa gre za cloveku nizji vrsti. Ljubezen najde pot in mesto.

Kot tudi, da je izbira in vera sploh svobodna. Sveto pismo je abstraktna knjiga. V casu nastajanja pa lahko tudi, da sta se moski in zenska kot monopol zveze dolocila zaradi ravnotezja, kar je pravilo vsakega sistema. Odkloni niso omenjeni, zato jih lahko znova svobodno subsumiramo.

Sveto pismo je tudi in je predvsem knjiga zivljenja. S spoznavanjem tega lazje razumemo bozja sporocila, ki nas ucijo biti vedno boljsi. Ce vam uspe, pa postane vera tudi sigurnost.

tega je vedno bilo, le da so včasih taki potlačili svoja občutja in potrebe zaradi cerkve oziroma so se tako ali tako poročili z žensko še preden so ugotovili, da jih ta ne privlači. Seveda obstaja možnost, da obstajajo hormonske motnje (že med nosečnostjo) zaradi vplivov onesnaženega okolja in je istospolno usmerjenih ljudi več, predvsem pa vemo za več takih oseb zato, ker jih danes družba bolj sprejema in se jim ni treba skrivati.

New Report

Close