Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj sin nazdravlja z lulčkom

Moj sin nazdravlja z lulčkom

Pa dobro a lahko že to bolno temo umaknete.

no mi bomo našega veckrat spomnil na to, da je med previjanjem vednk ogovoril lulija ” a si kej lačen luli” na vprašanje, če bo luli kej jedu je vedni odgovril ” juhico in kroglice” heh

Kaj pa če je stal na pručki, kaj pa če se ga ni dotaknil dobesedno ampak samo nakazal? jaz tudi ne nazdravim z kozarcem vedno tako, da trčim, lahko samo nakažem. Zgodbica je simpatična in vsi tisti, ki ne štekate ste preveč zadrgnjeni.

nova
Uredništvo priporoča

pedofilske zgodbe

No zarad takih ljudi piše na podganjem strupu da ni za jest🤦‍♂️🤦‍♂️ni čudn da gre vse skp v maloro…

 

KOKOŠ se pa lulčka raje dotika z jezikom!

Odgovor na objavo uporabnika
Malo za hec, 17.05.2021 ob 16:25

Prav moram povedati. Zdi se mi tako prisrčno, da naj izve cel svet. V naši družini imamo navado, da vedno nazdravljamo, ko imamo enake stvari. Na primer, če bi vsi domači jedli sladoled bi nazdravili z njim. Pred dnevi se mož tušira, sinčka pa pripravljam, da bo šel tako za njim. Bil je že nagec, mož pa je tudi iz pod tuša stopil slečen, kako pa drugače. Takrat pa se sinko, obrnjen priti svojemu atiju, postavi na prste, se s svojim lulčkom dotakne atijevega in reče na zdravje. Midva sva umirala od smeha. Kaj ni to luškan dogodek, o katerem bomo govorili tudi, ko bo sinko že odrasel? Imate tudi vi kakšno simpatično prigodo z vašim otročkom, za katero ne želite, da gre v pozabo?

Zdaj pa ne razumem je mož kleče stopil iz pod tuša in ali ima mož tako malega ali pa sin tako velikega. haha.

meni se to ne zdi simpatično prav čudno mi je

Kretenos, ime na mestu 👍

Odgovor na objavo uporabnika
Kretenos…, 22.05.2021 ob 07:35

Kaj pa vem… meni se ne zdi nekaj “za dol past”…

 

Pa tudi nazdravljanje s sladoledi in ostalim se mi zdi bedarija…

New Report

Close