Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj “sonček”je dobil ukor!

Moj “sonček”je dobil ukor!

A pa dejansko verjameš, da je ukor pridelal zaradi mirnega kartanja med odmorom? Žal mi je, ampak kaj takega zares težko verjamem…

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

No??

No??[/quote]
Sej bi napisala, če bi znala brat.

Pozdravljena v klubu! Sošolka?????:-))))))))))

jaz sem imel s svojo razrednicarko spolne odnose.

Na, še ena cvetka! Od nekdaj…..
Pazite, čez 20 let bo tudi igra Monopoly označena kot huuudo slaba…..in zato preganjana. In še in še je otroških iger, ki bi res lahko bile označene za hud greh!

Mislite malo s svojo glavo![/quote]

od nekdaj, ja

nam je tud učiteljica v šoli vzela karte, ko smo igrali UNO v varstvu. ne med poukom, ne med odmorom ampak v varstvu, ko smo čakali na avtobus.

če ne verjamete – tu je par šolskih pravilnikov:

šolska pravila srednje zdravstvene šole celje:

V šoli in na vseh šolskih zunanjih površinah je strogo prepovedano kajenje, uživanje alkoholnih pijač in drugih drog ter igranje kart. To velja tudi za ekskurzije, športne dneve in druge dejavnosti, ki jih organizira šola.
http://www2.arnes.si/~sscezdr1s/SOLSKA_{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20PRAVILA.pdf

VGŠ Bled:
V šoli ni dovoljeno žvižganje, petje, kričanje, igranje kart in zasebno trgovanje.

http://209.85.129.132/search?q=cache:-log3wWsgtkJ:www.vgs-bled.si/navodila-in-obrazci/doc_download/46-kodeks-vg+igranje+kart+pravilnik+{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1ola&cd=2&hl=sl&ct=clnk&gl=si

jaz čisto verjamem, da je dobil ukor zaradi kart.

Mogoče na običajnih šolah dijakom pogledajo skozi prste, če kartajo med odmorom.
Verjamem pa, da se na šolah, ki se ponašajo z nazivom elitne (iz kakršnega koli že razloga), dobi ukor še za manjše prekrške kot je kartanje.

In zakaj bi se avtorica zlagala, zakaj je otrok dobil ukor?
Še za večje nesmisle so in še bodo padali ukori.

Če bo moja hči kdaj dobila ukor zaradi kartanja med odmorom, naj ga kar dobi.

Pa sej se je učiteljnom in čist utrgal. Če srednješolc vrže karte med odmorom, je to težja kršitev, ko pa cigoti in “ve se kdo” izsiljujejo, grozijo, zganjajo nasilje po šolah, so pa zaščiteni kot medvedje.

Na, še ena cvetka! Od nekdaj…..
Pazite, čez 20 let bo tudi igra Monopoly označena kot huuudo slaba…..in zato preganjana. In še in še je otroških iger, ki bi res lahko bile označene za hud greh!

Mislite malo s svojo glavo![/quote]

od nekdaj, ja

nam je tud učiteljica v šoli vzela karte, ko smo igrali UNO v varstvu. ne med poukom, ne med odmorom ampak v varstvu, ko smo čakali na avtobus.

če ne verjamete – tu je par šolskih pravilnikov:

šolska pravila srednje zdravstvene šole celje:

V šoli in na vseh šolskih zunanjih površinah je strogo prepovedano kajenje, uživanje alkoholnih pijač in drugih drog ter igranje kart. To velja tudi za ekskurzije, športne dneve in druge dejavnosti, ki jih organizira šola.
http://www2.arnes.si/~sscezdr1s/SOLSKA_{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20PRAVILA.pdf

VGŠ Bled:
V šoli ni dovoljeno žvižganje, petje, kričanje, igranje kart in zasebno trgovanje.

http://209.85.129.132/search?q=cache:-log3wWsgtkJ:www.vgs-bled.si/navodila-in-obrazci/doc_download/46-kodeks-vg+igranje+kart+pravilnik+{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1ola&cd=2&hl=sl&ct=clnk&gl=si

jaz čisto verjamem, da je dobil ukor zaradi kart.[/quote]

zadeva je tako banalna, da je tema primerna kar za kako “Preverjeno” pa da vidimo kako se bodo šolniki zagovarjali.

Ja, šolniki si izmišljujeo pravila in vzgajajo vaše sončke. Šolska pravila ste vsi dobili na začetku šoslkega leta, če jih niste prebrali, je to vaš problem. Bi se pa pritožili, da kartanje v šoli pa res ni nič takega in na svetu šole sprožili postopek za izbris tega člena.

Ja kaj pa je to takšnega?

Vazno, da je seks med odmorom dovoljen, seveda v prostorih kot je wc ali prazna ucilnica. Ker drugace bi bilo prevec gledalcev.

ja seveda, hop pa v medije, tako je najlažje
da vas ni sram
je pretežko osebno stopiti kam in kulturno z dialogom razrešiti problem.. o neee, dajmo koga javno zajebat

Ti vraga. Mi smo redno tarokirali , med poukom, obvezno med zgodovino in psihologijo.
Občasno so nam vzeli kakšen komplet kart, ampak to je bilo vse.
Očitno nisem hodila na elitno šolo.
Še sreča ,tako sem dobila ukor le zaradi špricanja.
🙂

Uf,kakšen odziv,dobesedno ne bom napisala kaj piše v ukoru,ker je to razredničarkino avtorsko delo,lahko pa verjamete,da je res.sem si pa pogledala pravilnik,kjer piše,da je kartanje v prostorih šole,res težja kršitev!No ne vem kdo piše pravilnike,so pa dosti težje kršitve,ki pa niso sankcijonirane!Sprašujem se tudi,če pravilnik velja za 2 učenca,ki sta dobila ukor za druga dva pa ne čeprav so kartali vsi štirje…….

Kakšna srečnica si, če je tvoj največji problem sinov ukor. Če je sicer priden v šoli, se ne pritožuj, lepo podpiši in mu reci, naj se drugič bolje skrije. Prava reč.

Saj se ne pritožujem,ampak nisem mogla verjeti,da se lahko kaj takega zgodi.Sekira se sin,zato ga že dva dni tolažim,da naj pozabi vse skupaj,ter več ne karta v šoli.

Ajoj….no saj nisem vsega bral….ampak….

Ne vem, čudna pravila, da za kartanje med odmorom dobiš ukor….kolk smo pretarokirali v šoli….sami lepi spomini, tako sem se tudi naučil igrat tarok. Da ne govorim, koliko kompletov kart nam je hišnik zaplenil…..Smo imeli sošolca, ki je večkrat hodil s starci v šoping na češko, pa nam je zmerom prinesel ene 10 kompletov, ene karte za smešno ceno, kot bi zdej rekel 0,5 evra…Se razume, da zdaj igramo samo s Piatnikom.

“V šoli in na vseh šolskih zunanjih površinah je strogo prepovedano kajenje, uživanje alkoholnih pijač in drugih drog ter igranje kart. To velja tudi za ekskurzije, športne dneve in druge dejavnosti, ki jih organizira šola.” Ma ja, čebi sodil kolk otrok kadi po pločnikih, bi bilo pol šole že zdavnaj izključene.

Ne se sekirat, tudi če ima ukor, je še vedno lahko dr. znanosti in to najboljši. Samo naj malo pazi, če bodo slučajno še igrali, katera je naslednja stopnja ukora.

Zakaj bi ne verjela? Tudi jaz sem ga tudi dobil, pred več kot dvajsetimi leti, pa ravno zaradi taroka.
Torej se pravila ne spreminjajo dosti. Sicer pa je prav, da se otroke drži malo nazaj, že tako jim je preveč dovoljeno. Ta ukor je verjetno le formalnost.

Je bilo na Škofijski gimnaziji?

Ne ni bilo na škofijski,samo gimnaziji.

New Report

Close