Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj zapis o možu vlačijo po medijih, mož je zelo jezen, razmišljava o tožbi

Moj zapis o možu vlačijo po medijih, mož je zelo jezen, razmišljava o tožbi

Vsekakor imate pa izvirne prijatelje. Kjer še vedno velja, da po pameti v javnosti vsak zase poskrbi, kaj se o njem govori.
Ne verjamem, da nisi povedala tisti isti #prijateljici”, kjer slučajno dela hecni radiator in je njegova obveza, da je sveto tiho. Potem toži prijateljico, ki te je izklevetala že z izdajo. Oz. toži sebe, ker si pač delila intimo v svet, zavestno. Saj veš, kako gredo vaške čenče. In če tega ne bi želela, ne bi niti sama povedala, razen, da si ustvarjaš publiciteto, čeprav je umazana. Kriva si ti, zato toži sebe, če se moreš haha.

Ampak, tale je res zmagovalna )))))))))))

viewtopic.php?t=5671282

Da si pa kdo realno mnenje ustvari, a kdo lahko pove, zakaj gre? Da bom potrdila, ali ovrgla, razen kovancev ter obresti, kok dobra že od nastanka ))))

Prosim, če kdo napiše tekst, da se bo jasno tudi vedelo, kako bo tožba sploh zgledala in če ima podlago, če je oseba sama sprožila. A je kdo tako prijazen, pa prekopira, ker se nekaj o anonimi govori, kar naj bi “izničilo”, pa še vedno le oseba vseeno sama potencira, če naj bi bilo to res, kar je sama sprovedla, kar sama priznava.

Napačno ime uporabljaš, Mala pra.sica!
Saj ti je tako zapel, ne?

Tudi jaz sem nekaj brala in sicer mi je nekdo delil na moj FB. Ne vem, kdo si, niti ne zelim vedeti, samo zgrazam se lahko, da eni iscejo teme, ki so potem kao senzacija, tu gor. Jebemti, a zdaj moram tud jaz pazit, kaj pisem. Ceprav se nikoli ne podpisem, oziroma samo anonimno kot ti. Ampak ni prijetno, ko svoj zapis vidis nekje, oziroma, ko ti ves, da to berejo tudi tvoji prijatelji, sosedi, vsi, ceprav hvala bogu ne vejo, da je ravno tvoj. Je pa hudic, ce samo nekomu poves, a ves, da sem pisala o tem in so mi monovke odgovorile to in to…itd. Potem pa ti eden PAMETEN KOT STO HUDICEV, ven potegne in senzacija je tu. Socustvujem s tabo in z vsemi, ki se jim je to zgodilo, ker nisi prva. Ne dolgo nazaj so primer ene osebe, ki je napisala tudi nekaj kao smesnega, zvlekli celo na TV pa ne vem a na Svet na kanalu A, a na Planet, v glavnem to zame niso novinarji ampak MRHOVINARJI, ki iscejo najbolj primitivne zgodbice, ki niso za v javnost in so zato tudi napisane tu, pod anonimnimi imeni. In potem se njihov primitivni smeh, norcevanje in sprenevedanje. Zakaj ne objavijo tistih, ki pisemo o tem, da se ne strinjamo z golaznijo, ki bo spet pridrla k nam in vsak dan vdira v EU. Zakaj morajo prebrat tocno od besede do besede in ne samo povzetka takih tem, ki zadevajo vse ljudi in njihovo integriteto. Ne, oni bodo rajsi pokazali slikico ali posnetek enega fanticka, kako zgubljeno tava med rusevinami, ali pa lezi med njimi, da se nam bodo zasmilili tud tisti 35 let stari dedci in bomo lepo spet vse z odprtimi rokami spuscali v naso bedo slovensko.
NOVINARJI, BEDNIKI ZA POBRUHAT, tole lahko v celoti objavite tudi v glavnih porocilih v prvi temi in to ze jutri na vse zgodaj in kot prave papige ponavljate cez celi dan, da se boste vsi zagovorniki golazni naucili na pamet. Ti Mala kraljica, pa cim manj govori okrog, kjer se nisi znana ali pa se naredi butasta, ce te kdo se kaj vprasa. Ker se bojim, da bos zgubila vsaj zivce, ce se ne kaj drugega, ko bos sla v boj s temi smetmi novinarskimi.
Stvari se bodo kmalu pozabile, saj bodo smeti nasle spet kaj drugega.

Aja, saj res, iz postelje je rohnel … to pa kar naj na sodišče naslovi, bo zanimivo, če je prej, še predno je njen zvedel in ona povedala, zvedel tudi mon haha.

Aja, ona je rekla prijateljici mon, splet je pa le objavil kot radio ))))))))))))))))))))))) Saj res, kraljica včerajšnja. In ko kdo meni, da se samo z njim ukvarjaš. In dobro, da nas je več, da na koncu skor ne pogrneš. Hvala.


Si se dobro podpisala, ker pravzaprav tudi zase ne ves, kaj si hotela povedat, a ne?

Uf, koliko bizarnih zgodbic bo šele zdaj gor… ‘Get famous or die trying’ strikes again!

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Saj ti piše v pravilih foruma:

Uredništvo portala Over.Net si pridržuje pravico do uporabe in objave vsebin za lastne potrebe, pri čemer ostaneta vir in identiteta pisca skriti.
Uredništvo si pridržuje pravico do uporabe in objave vsebin za lastne potrebe. Pri tem uredništvo Over.Net-a ne razkriva izvora in identitete pisca.

http://med.over.net/clanek/informacije_in_pravila/


Saj ti piše v pravilih foruma:

Uredništvo portala Over.Net si pridržuje pravico do uporabe in objave vsebin za lastne potrebe, pri čemer ostaneta vir in identiteta pisca skriti.
Uredništvo si pridržuje pravico do uporabe in objave vsebin za lastne potrebe. Pri tem uredništvo Over.Net-a ne razkriva izvora in identitete pisca.

http://med.over.net/clanek/informacije_in_pravila/%5B/quote%5D

Tisti, ki na netu razkrivajo (preveč) stvari o sebi, navadno ne berejo pravil, pa čeprav kliknejo, da se z njimi strinjajo.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kok mi gre pa to na živce k napišejo Rock ‘n band!!!!!!!! Podn. Nepismenosti na visku!

Kaj komu ni jasno? Kje identita ni bila zaščitena?

Ma pusti strup, ki ga sikne, ko se ji sprdne. Če se ji pa še sprdne, se pa čez tristo svetlobnih let, celo opraviči. Dokler se ni včeraj osebno vtaknila, sem jo nevtralno tudi vzemala.
Senza, tisti, ki so že kot “konstantni kontejner”, pozabljajo, da imajo avtomatsko, le ne avtomatske odgovore, ki jih presekajo zavestno.

Se nisem utikala, dokler oseba ni presegla meje.ki jih presega tudi pri ostalih uporabnikih mon, ker meni, da ima vse absoulutne pravice, sama pa niti ene ne bo upoštevala in bo zelo osebna, zelo žaljiva, seveda bo pa pričakovala tudi, da bo kdo z njo vsaj v mislih joka. Pusti te pravljice. Če se baba konstantno tako obnaša do ljudi, mi je žal, da sem jo kdajkoli zagovarjala in si je potem zatikala vsa opravičila kam. Ni samoumevna oseba, ki bi bila še tolerantna v delu, da bi jo še kdo samoumevno toleriral.

Na javnem forumu je vsak posameznik za zaščito lastne identitete odgovoren predvsem sam. Ne glede na to, koliko gre ljudem Nataša Pirc Musar v nos (ali kamorkoli že), bi bilo za vse uporabnike in uporabnice spleta koristno, če bi poslušali njeno predavanje o določljivih posameznikih.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Enako velja za upravljalce in/ali lastnike spletnih strani ali ostalih medijev, brez skrbi.

Ma pusti strup, ki ga sikne, ko se ji sprdne. Če se ji pa še sprdne, se pa čez tristo svetlobnih let, celo opraviči. Dokler se ni včeraj osebno vtaknila, sem jo nevtralno tudi vzemala.
Senza, tisti, ki so že kot “konstantni kontejner”, pozabljajo, da imajo avtomatsko, le ne avtomatske odgovore, ki jih presekajo zavestno.

Se nisem utikala, dokler oseba ni presegla meje.ki jih presega tudi pri ostalih uporabnikih mon, ker meni, da ima vse absoulutne pravice, sama pa niti ene ne bo upoštevala in bo zelo osebna, zelo žaljiva, seveda bo pa pričakovala tudi, da bo kdo z njo vsaj v mislih joka. Pusti te pravljice. Če se baba konstantno tako obnaša do ljudi, mi je žal, da sem jo kdajkoli zagovarjala in si je potem zatikala vsa opravičila kam. Ni samoumevna oseba, ki bi bila še tolerantna v delu, da bi jo še kdo samoumevno toleriral.[/quote]

Govorim na splošno, ne samo za Yo. Meni je ona čisto okej, razumem njen način.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kako pa te naj upravljalec in/ali lastnik spletne strani zaščiti, če imaš v registriranem nicku svoj priimek? Naj te izključijo iz foruma?

Ma pusti strup, ki ga sikne, ko se ji sprdne. Če se ji pa še sprdne, se pa čez tristo svetlobnih let, celo opraviči. Dokler se ni včeraj osebno vtaknila, sem jo nevtralno tudi vzemala.
Senza, tisti, ki so že kot “konstantni kontejner”, pozabljajo, da imajo avtomatsko, le ne avtomatske odgovore, ki jih presekajo zavestno.

Se nisem utikala, dokler oseba ni presegla meje.ki jih presega tudi pri ostalih uporabnikih mon, ker meni, da ima vse absoulutne pravice, sama pa niti ene ne bo upoštevala in bo zelo osebna, zelo žaljiva, seveda bo pa pričakovala tudi, da bo kdo z njo vsaj v mislih joka. Pusti te pravljice. Če se baba konstantno tako obnaša do ljudi, mi je žal, da sem jo kdajkoli zagovarjala in si je potem zatikala vsa opravičila kam. Ni samoumevna oseba, ki bi bila še tolerantna v delu, da bi jo še kdo samoumevno toleriral.[/quote]

Govorim na splošno, ne samo za Yo. Meni je ona čisto okej, razumem njen način.[/quote]

Saj govorim na splošno tudi sama ali bolj konkretno, kako se ne obnaša. Kar seveda pravijo tudi objavljena pravila ob morebitni objavi in je bilo tudi to podano že v vednost. Ne rabiš biti všečna vsem, v vednost, kot so verjetno pravila.

Tudi oni imajo svoje dolžnosti, seveda. Samo tukaj ni šlo za nikakršno razkrivanje identitete, če že, zgolj za oglaševanje. To pa najbrž že spada v njihove lastne potrebe.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Govorim na splošno, ne samo za Yo. Meni je ona čisto okej, razumem njen način.[/quote]

Saj govorim na splošno tudi sama ali bolj konkretno, kako se ne obnaša. Kar seveda pravijo tudi objavljena pravila ob morebitni objavi in je bilo tudi to podano že v vednost. Ne rabiš biti všečna vsem, v vednost, kot so verjetno pravila.[/quote]

Bravo, delaš to, kar njej očitaš. Do včeraj si bila še nevtralna, ampak ta čarovnica te je prisilila, da si podlegla skušnjavam osebnih napadov? Ja, potem pa Yo res ni kar tako… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Pa a ste vi vsi tukaj normalni.. vključno z avtorico?

Ženska je sama delila svoj zapis na najbolj branem javnem forumu v Sloveniji, ki ga bere na tisoče ljudi.

Druga stvar: Slovenske novice so objavile samo zapis iz javnega forumu, vključno z navedbo vira. Ni nobenih priimkov in ničesa drugega.

Avtorica: Koga boš ti tožila in zakaj? Sama si delila zgodbo. Po drugi strani je pa brez tvojih podatkov in ta tvoj zapis je enostavno objavil časnik skupaj z navedbo vira.

Kaj sploh objavljate širni Sloveniji na javnih forumih, babnice zdolgočasene tračaste, če se ne zavedate, da je zadeva javna?

Poden, da obstaja nek forum, kjer pridejo ljudje s svojo težavo, se izpovejo, potem pa se njihovo zgodbo zlorabi na tak način in dela norca v medijih.
Tud tisti video tam zgoraj, ki ga je nekdo prilepil, je mimo. Javno objavljat posmeh iz težave nekoga???? Zakaj neki bi že to bilo dobro???

Enim ljudem pač predstavlja ogromen problem, če imajo trne v roki, drugim, če jim zakonec izreče vulgarno besedo, tretjim kaj drugega. Od kod ljudem potem pravica, da se tem ljudem posmehujejo in jih celo vlačijo po medijih? Ali zato, ker vam nekaj ne predstavlja problema, nekomu drugemu pa, se je treba zato norčevati?

Saj govorim na splošno tudi sama ali bolj konkretno, kako se ne obnaša. Kar seveda pravijo tudi objavljena pravila ob morebitni objavi in je bilo tudi to podano že v vednost. Ne rabiš biti všečna vsem, v vednost, kot so verjetno pravila.[/quote]

Bravo, delaš to, kar njej očitaš. Do včeraj si bila še nevtralna, ampak ta čarovnica te je prisilila, da si podlegla skušnjavam osebnih napadov? Ja, potem pa Yo res ni kar tako… :)[/quote]

Pa ne manipuliraj na svojo rito.

Boš ti povedala, kaj je na dejanski zgodbi, da vemo, kdo naj v končni fazi s kom reši, ker imajo porkane pojme.

No, dajte konretno, potem morda, če boste dovolj precizni, pa lahko še kaj o tožbi govorimo, če sami namerno niste sprožili vala, ki vas bi ustrelil v #zvezde#
Ne zaupaj pač tistim, ki te izdajo, ne izdaj pa namerno tistim ki bodo to povedali javnosti. Je večja svetovna javna oseba povedala, da če želiš, da se govori, greš tja, kje je najbolj klepetljivo, torej, kjer te tudi novinar najde v pozi jošk ali seksa. Tako da, je verjetno pri nas radijcih, ki ne bodo plačali tožbe, malo drugače, če je oseba sama sprožila. Seveda pa ni izključeno, da sodbo dobi. Je spet sama, kar je ponovno sama izpostavila. Kako lačna je ta oseba?

Kdo je res kriv, če se tudi ob bolečinah zna celo kdo hecati? Ne bom vprašala, zakaj taka reakcija. Ni potrebe no, življenje je prekratko. No, če pa želite, se pa pejte. Namesto borb začnite uživati, kjer nisem nikjer rekla, da to ne počnete. Na sploh, odprite se, svet boste imeli pod nogami. Ker boste sami pripravljeni tudi dajati.

Pa ja, saj ni treba, kaj to zdej govorim na mon, ker se že dva dni bere sršene. Je od nas samih odvisno, koliko se damo spoznati, zato si vsak lahko misli le svoje. In je potem vseeno, dokler se ne spoznate do mere, da ugotovite dejansko stanje. Vse ostalo ne šteje. Eni pač bodite še naprej srčeni, zakaj ne,da se razlikuje. In kot da je treba tega. In če imate take želje.

Ta še vedno zmaga )))))))))))))))))))))))))))

http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=5671282

Obresti so vsekakor vidne ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close