Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moja boga muca

Moja boga muca

Resno , brez zajebancije !
Meni se danes tako pogovarja , pa nimam časa bit z vami , moram nujno domov.
Na mačjo nego.
Namreč , včeraj zvečer je bila moja boga muca She sterilizirana.
Preživela je še kar zmerno noč , ker so anestetiki še delovali , pa tudi gospodar je prespal na kavču v dnevni , da je bil pri roki , ko se je revica mučla , da bi zlezla k njemu. Pa da ji je pomagal v njeno stranišče , kamor ji sprva ni uspelo in je komplet polulala pouštrček , pa po tleh tudi.
No , zjutraj je bila malo boljša , se je že opotekala po stanovanju in probala splezat na kup cunj (tiste za pranje ima najrajši :)) sem ji gor naštimala čisto brisačo.
Je pa še zmeraj boga boga .
Grem domov , da jo malo pocrkljam.
Mi je pa bilo včeraj full hudo , da smo se odločili za operacijo , ker se zdaj tako matra. Po drugi strani pa bi se tudi , če bi se celo mačje življenje gonila in kotila mladičke , ki bi jih mi morali …ma jih itak ne bi mogli , pa bi imeli problem – kam z vsemi mačkami ?!

Ma ne vem. Se mi po eni strani zdi , da smo ji naredili grozno krivico. Po drugi pa spet ne.
Povejte , bom prebrala jutri.

Nikitka teče domov, popoldne pa gre spet se učit galop , čau

pocarti jo!

cebelica se ne more odlociti, da bi dala svoji muci pod noz

Oh ja…te razumem te žvalce naše…
Kaj vem..naredili krivico..ja in ne!Jest bi naredila tkole…dala bi jo da vsaj enkrat koti…tako bi naravi odprla in dala pravo pot!Potem pa bi se odločila tudi za to,ampak me nekej skrbi.Nisem nevem kakšen poznavalec muck,se pa velik ljubitelj zivali.Nameč bojim se,da tvoja muca ne ostane taka kot je bila.Ker pravijo,da se po sterilizaciji zvalca lahko močno spremeni. Pač narava pravi drugače..Posegati vanjo pa je včasih ajsi….Nisem proti le drzim pesti,da tvoja She ostane taka kot je bila.Fejst jo pocrklejte doma…Sej je res boga!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

boga boga .. fino jo pocrklaj … sej ženske marsikaj zdržimo ane :)))))

Bom rekla takole: če bi jaz bila muca in bi mi enkrat dovolili
okusiti radosti gonjenja in radosti rojstva in radosti, ki vsa ta
jajca skup držijo, pa da bi me pol sterilizirali in da bi mi ne
bilo do ničesar več, bi se mi zdelo, da se mi je zgodila več
kot huda krivica, bemtiš. Najprej okusiti, pol pa vzeti. Ampak, ne gre za to, da se muca ne bi več gonila in dobila svoje, ne, gre pač zato, da ne bo imela mladih, preprečilo se je le to, da ti ne bo treba biti nečloveški in ….. mladiče. Izognili ste se tisti krutosti, ki ni najboljša. In prav se mi zdi, da ste to storili zdaj, predno je vaša She okusla radosti materinstva, bela cesta. Saj bi bilo potem za vas in zanjo težje. Koliko je resnice na tem, da žival p steriliziraciji spremeni svojo čud, vedo povedati le …… živali sami in naše poznavanje njihove čudi. Pustimo to znanstvenikom, ki še nisi rekli zadnje besede.

Nikita, menim, da ste se pravilno odočili, če pomislim na vse vaše razmere, tako bivalne, kot sožitje z ostalimi živalicami in kot sožitje z ljudmi, ki so z njimi v kontaktu. Večji zločinec bi se jaz počutila, če bi dovolila She seks brez meja, matrinstvo v okušanje in potem, asak, asak, asak, odrezati vse. Če pa nečesa nisi okusil (govorim, kot da sem She!), potem ne veš, kaj si izgubil!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Odgovarjam resno, se ne zafrkavam. (to bo naredil zjutaj Brusko, ko vidi naslov teme :)).
Zgodilo se je, kot sem ti povedala, da bo. Vedno je tako po takem posegu, ampak mislim, da je mucka sedaj že bolje. Sheo mislim, da ne bo pomote .
Ravnali ste pravilno in pravi čas. Tako smo naredili pred leti tudi pri nas. Zdaj razen tega, da se mucka malo poredi, ostane crkljiva v mačjih mejah seveda, če upoštevamo, da so mucke eni veliki individumi, ki so sicer resda crkljive, pa vseeno tudi samosvoje.
Epilog:
nimaš se kaj sekirat, po moje ste ravnali prav.

Evo mene , živjo !

Če koga zanima – danes sem kr fajn , PMS me ne muči več , tu je še zmeraj sonce , kojn me je sicer včeraj jezil , da ni res , sem bla mal v skrbeh , da me bo katapultiral , pa sem zato bolj rabila vse mišice , ki me , jasno danes bolijo :)))

Moja She pa je že skoraj v redu. No vsake toliko zajoka , pri določenih gibih jo še boli , drugače pa že prav lepo hodi , se preteguje , prede , če jo pobožam , prosi za ven …
Včeraj ni sicer nič jedla , to se pozna . Ma , tako hitro se popravlja , da me prav veseli.

Ja , to da se muce po sterilizaciji spremenijo , pa ne drži. Tastaro muco smo tudi dali , pa se ni niti zredila niti značajsko spremenila. To , da smo jih prikrajšali kao za radosti materinstva tudi po moje ne drži. Ker živali to občutijo malo drugače . Res da ko skotijo , svoje male full čuvajo, ampak ko ti mladiči znajo skrbet zase , jih mama muca prežene . To je po eni strani logično , ker se že pripravlja na novo kotitev. Tako da te sorodstvene odnose prav hitro pozabi. Smo imeli priliko opazovati pri sosedih in to večkrat. Tudi to , kake probleme so imeli z oddajo muc in seveda z odstranitvijo, ker se mačji trg hitro zasiti.

Tako da nam ni žal . Samo človeku je težko , ko gleda svojo ljubljenko , ko se matra .
Ampak danes je že boljša , jaz sem zato vesela .
In takoooooo je lepa in moja , moja !!!

Nikitki je toplo pri dušici , ko se spomni , kako je gospodar do 2 ponoči dežural z muco in prespal pri njej na kavču :))))) ….. navali s komentarji , Brusy

Zanimivo!

Naša muca Fidi, se je tud takrat zelo hitro pocajtala, ampak se je ošitno spremenila.
Bolj se je držala doma, malo se je poredila in še bolj se je crtala!

Hitro okrevanje želim tvoji muci!!

Lp

Ej, Sharkon, dobrodošel, pa še cmoka ti prilimam !

Ej , Šarki , živjo :))))

Ja , ko bi vsaj blo res , kar praviš !
Je moja muca tiste sorte , ki se ne pusti crkljat. Bolj napadalne . Edini , ki jo lahko mal podroca , je naš pes (bokser) , z njim sta full frenda.
Ja , če bo pa še več jedla kot že itak , no , hmmm, ji grozi , da bo širša kot daljša.

ma , Nikitki so itak všeč debele mačke

lej ga fanta…to je pa tist k je napol motorist..pa mucke ima zelo rad a ne? Dobrodošel!!*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne pretiravaj s cmoki , da jo fant ne potegne !

Nikitka ne bo nobenga cmokala , če ne bo prosil za to , evo

Je bilo le izražanje mojega navdušenja nad njim :))
pa samo enega je dobil, no !

Pa kaj jest sme mu prlimala kar enih par..sej zasluzi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Brzdaj se !
Dame morjo bit bolj zadržane !

Nikitka ma zajkljo na sumu , da jo spet daje zajčja norost

He he … Sharkon … ljubezen … a tudi ti si prfrčal sem? :)))))

Dobrodošel …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ha, ha, ha….

zajček je le vljuden in ljubeznivo prijazen :))))

Nikitka, mesec maj je !!!

Na Bgv.še ti cmoka, da me ne bo šefica tam gor nadirala, da jih talam samo šarkiju!
:)))))))))))))))))

Pa ddddddddiiiiiiiiiiiiiccccccccccccc je, če
prav mislim, diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicccccccccccc!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jest pa nisem dama..o ne…hihihi

viš tlele fali ježek…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oh, moj ježek**************

Hja ježek..pa bremze..pa tisti lubčki posebni k sem ..ga naučila ohh ježek!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

prekinjam vso komunikacijo s teboj, muca!

ps.moram kuhat!

Zajček … pa še iz moje strani tebi nazaj … Cmooooooooookaa …

PA vsem ostalim tudi … da se ne bo kdo počutil zapostavljenega .. :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tud jest zapuščam za en čas..sem namreč v nizkem štartu pri odhajanju..grem pohajat malo..papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close