Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moja boga muca

Moja boga muca

Pa sej to ne more človek verjet, tolk lubčkov :))

Enako vsem!!

Nikita, ne boš verjela imam tudi jaz bokserja, kužata 3 leta je star, sam muce Fidi pa nimam več 🙁 !!!

Neki mi obvezno povej! Moj je star 3 leta in ima še vedno v riti k v ekonom loncu, čist skoz gor dol, pa žogo, pa polenček. Skoz neki gleda opazuje, ni prmir tud sekundo ne, redko no!
Dočim ponoč pa spi k top in še zjutraj včasih :))

Lp VSEM

Uh , ej , pa to je …. fino , no , he , he :)))

Bokserček , kaj ?
A pol si pa tak fejst dečko , ne , sej veš – kakršen pes – tak gospodar :))))

Ja , naš je 4 leta star temno progast samček , pa pred enim mescem je prvič postal očka ( madam je pa štajerka:)) hja , smo mal služili peneze , se mi zdi full dobro.
In seveda , to ,da imajo iskre v ritki , no , ga ne bo minilo . A tudi tvojega tako zebe , naš stalno leze na toplo .
Ja , pa žogice so taglavne . Pa muco ima rad , da ne moreš verjet.
No , zdej ko si napisal , da muce nimaš več , mi je pa res žal , da naša ne bo mogla imet malih – bi ti enga podarila :))) Je res lepa , taka z mal daljšo dlakico , skor črna , sem pa tja ima kako rjavo progo , lepa , no !

Nikitka je le našla nekoga , ki bo zastopil , kako je , če imaš doma bokserja in mačko

Moj je pa tud progast črn smrček ne preveč potlačen, po tačkah ne preveč svetlo rjav, gor pa progast, črno rjav. Tako lepi je naš gospod pes!
Skoz zeha in se preteguje: zaspan, zaspan in pol dela mostičke, ko se preteguje :))
Naš muce ne mara, vsaj tuje ne!

Očka po moje še ni bil, sicer je čistokrven, sam nimam papirjev! Se pa goni 100 na uro, skoz dekco okol vlači. Pa spi notri na hodniku in pol vse smrdi ker mu izu lulita pušča :)))

Drgač pa nosi okol žoge pa polenčke ki mu jih dam, pa da ne govorim kolk jabolkov in hrušk iz vrta znosi in potem poje :))

Svašta

Lp

Ja , če prineseš k hiši malo , miceno mucico , jo baje odrasel pes lepo sprejme. Pri nas je blo točno tako. Obratno pa ne gre – stara mačka pa mlad pes , smo tudi probali , no way !

Nikitkin pesjan obožuje riževo čokolado – za to se proda , pa takooooo je vesel , ko šefica domov pride , da se včasih zdi , da ga bo prelomilo na pol , ko se tako zvija

Ne glede na vse, pa kljub temu, da je od postavitve teme že.. cel dan in pol.. Nikita, mislim, da je to edino prav. Ker gledat, ko mečejo mačje mladiče.. v reke, potoke.. v vrečkah… brrrrrrrrrrrrrr, ne hvala. Je že prav tako.

Jani ma tud rad mucke, čeprov je sam še rajši.. mucek :)))))

Točno tako tud našega kar ritica prehiteva, ko kaže kako je vesel!

Lp

Kaj vse clovek tu ne zve! Nikitka ima sedaj doma evnuha!

Po opisu She in njegovega ravnanja sem preprican, da je slo za mackona.. Ce lahko dohtarji na Primorskem roke zamenjajo, menda smejo veterinarji tudi falit pri spolu al ne?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close