Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja hči je nadpovprečno lepa

Moja hči je nadpovprečno lepa

Moja hči ima 25 let. Je nadpovprečno lepa. Res je lepotica z nežnim manekenskim obrazom in zelo lepo postavo. Se pa ne nosi in je prijazna po naravi. Moški jo non stop oblegajo. Je tudi v resni zvezi s fantom že več let.

Stalno mi toži, da si do sedaj v življenju ni mogla dobiti ene prave prijateljice. Že dvakrat se je zjokala pred mano in pravi, da ima okoli sebe same hinavke in da se zaveda, da je to zato, ker je lepa. Fanta ima. Ne vem, mogoče ji zavidajo tudi njega, kaj pa vem. Da bi pa ji zavidali denar ali izobrazbo, to pa ne, ker je v tem povprečna kot vsaka druga.

Ne vem, kaj naj ji svetujem. Vidim jo precej zagrenjeno zaradi tega. Mislite, da bi morala it k psihologu?

 

Joj no.

Sej vem, da je petek, ampak vseeno? Mejčken več truda?

Če misli da nima prijateljev zato ker je najlepša in najprijaznejša potem je potrebna psihologa ja.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
zaskrbljena mama488, 01.07.2022 ob 14:58

Moja hči ima 25 let. Je nadpovprečno lepa. Res je lepotica z nežnim manekenskim obrazom in zelo lepo postavo. Se pa ne nosi in je prijazna po naravi. Moški jo non stop oblegajo. Je tudi v resni zvezi s fantom že več let.

Stalno mi toži, da si do sedaj v življenju ni mogla dobiti ene prave prijateljice. Že dvakrat se je zjokala pred mano in pravi, da ima okoli sebe same hinavke in da se zaveda, da je to zato, ker je lepa. Fanta ima. Ne vem, mogoče ji zavidajo tudi njega, kaj pa vem. Da bi pa ji zavidali denar ali izobrazbo, to pa ne, ker je v tem povprečna kot vsaka druga.

Ne vem, kaj naj ji svetujem. Vidim jo precej zagrenjeno zaradi tega. Mislite, da bi morala it k psihologu?

 

je kdaj probala gang bang? zelo pomaga pri vseh težavah…

Pa kaj lahko punci pustiš vsaj en konkreten problem v življenju? A takoj jo hočeš spraviti na terapijo, da jo tam usposobijo za visoko funkcionalno delovanje brez vsakršne tegobe?

Lepa, pridna in uspešna mlada ženska ima lahko komot en problem v življenju, ki ga bo morala-sama rešiti.

Malo naj še počaka,da bo odrasla. Pr 30ih bo spoznala čist drugačne ljudi. Seveda bo mogla tud sama dozoret,da ljudje ne gledajo na zunanjost ampak večinoma notranjost. Vsaj tisti pravi ljudje. V teh letih 25..24.. to je še mlado. Znajo bit kolegice prasice. Potolaži jo,povej ji da naj dela na sebi,naj se posveti fantu in naj zaključi šolo.

Zal bo nujna terapija, ker ce se ima pri 25ih za najlepso in najboljso in da se zato zenske ne druzijo z njo, je z njeno glavo in psiho nekaj hudo narobe!

 

Drugace zdaj niso vec moderne manekenke z angleskim obrazom, ampak z markantnimi potezami. Ze en cas je tako.

nezen manekenski obraz

kasn pa je manekenski obraz?

cudakinja

Pri 25ih bi pa to fazo ( jaz sem lepa, lepotica, tako mi tudi mama pravi),  že morala dat skozi, saj naj bi bili njeni možgani evolucijsko “dozoreli”. IN vedet, da je babja zavist nekaj najhujšega 🙂

Bi bil problem, če bi imela šele 16, 18, let – ko človeški možgani in samopodoba še niso dozoreli. Ne pa 25.  Samozavesti se pa ne gradi na “lepoti”. Tvoja hči si mora n ujno izdelat še samopodobo in samozavest.

 

Sem tudi dala to skozi v mladosti – ampak jaz sem to znala obrniti sebi v prid, nisem se “žrla” doma, če nisem imela prijateljic, sem se tega hitro zavedla, da je ženska zavist grozna, ker te vidijo samo kot konkurenco pri moških in pri zaposlitvah in se ni vredno s tem obremenjevati – ja, so mi bile fouš moje naravne lepote, barve oči, oblike ušes, majhnega in res lepega nosu ( na kar sem še vedno ponosna, ker lep in majhne nos na obrazu ne naredi obraza strogega, presekanega) ker so se vedno vsi fantje takšni in drugačni ogrevali raje zame, kot za njim – priznam, mi je šlo velikokrat to na živce – ker bi lahko dobila čisto vsakega fanta – sem pa taka, da se rada tudi jaz potrudim za svojega moškega, ne pa da mi kar pade pred kolena; pa sem rekla,pa kaj potem – ne rabim takih prijateljic – sem nadgradila še znanje tujih jezikov in so se mi odprla mnoga vrata, priložnosti za zaposlitev in delo vse tisto, kaar sem sama želela, sem lahko prav izbirala -videla veliko sveta, po kuncu študija si vzela čas, so bili super časi, se je razvijal turizem v določenih delih Evrope in sveta; delala sem v turizmu – super izkušnja, dobri zaslužki, pošteno delovanje.

Nikoli pa svoje lepote nisem izkoriščala kot seksualni atribut. Sem se ukvarala tudi z modo, a kmalu prenehala, ker me plezanje preko postelj in tičev za taboljše kastinge in posle in siljenje v snifanje kokaina in pitje bubblyja ni zanimalo. Sem raje na pošten način tudi dobro služila, čeprav določeni zaslužki v manekenstvu ( tujina), tudi niso bili slabi – za tisto, kar imam izkušnje. me je pa tisto utrdilo, še bolj naredilo previdno, česa ne smem in ne bom dala od sebe nikomur ravno zato, ker sem lepa in poželjiva. Ja, sem imela tudi “zlato”, so se mi kakđna vrata tudi zaprtla ali pa kasneje priloćnost za našreodvanje, ker nisem dalal nog narazen – ampak mi ni žal, lahko s pokončno glavo hodim naokoli. Naravna lepota je pa darilo matere narave – in če jo  vzdržuješ,  si spoštljiva do svojega telesa, ga ne iznakaziš z leti s pohabljanjem z raznimi  nepotrebnimi estetskimi posebi – da se zavedaš, da je staranje popolnoma normalen proces,  da z nasmeškom na obrazu sprejmeš to v ogledalu skozi leta.

Prijateljice -prava je vedno samo ena, do dve. Tako je še danes. Tudi po 20ih letih, pa se vmes nismo videle, tudi slišale  mnogo let.

Boljš to kot pa da je grda.

Tanka je meja med biti lep in samovšečnostjo. Jaz lepim ženskam, seveda lepota je ralativna, odkrito povem, da so mi lepe, ampak zato more oddajati tudi pozitivno energijo, to ni v tem smislu, da deluje kot da je ona edina lepa v prostoru. Lepa, samozavestna zenska, vsaj meni se zdi tako, bo redko rekla, da so ji vse druge zenske faus. Ce bo lepa zenska v zenski druzbi vedno glasna, hotela biti prva, tekmovalna, najbolj pametna, drugim ocitala kaksne pomanjkljivosti ali jih glasno primerjala s sabo, se bodo druge zenske izogibale taksnega karakterja, ta lepotica pa bo govorila, da so ji druge faus.

Odgovor na objavo uporabnika
Lepa vs samovsecnost, 01.07.2022 ob 22:10

Tanka je meja med biti lep in samovšečnostjo. Jaz lepim ženskam, seveda lepota je ralativna, odkrito povem, da so mi lepe, ampak zato more oddajati tudi pozitivno energijo, to ni v tem smislu, da deluje kot da je ona edina lepa v prostoru. Lepa, samozavestna zenska, vsaj meni se zdi tako, bo redko rekla, da so ji vse druge zenske faus. Ce bo lepa zenska v zenski druzbi vedno glasna, hotela biti prva, tekmovalna, najbolj pametna, drugim ocitala kaksne pomanjkljivosti ali jih glasno primerjala s sabo, se bodo druge zenske izogibale taksnega karakterja, ta lepotica pa bo govorila, da so ji druge faus.

Po kateri potresni lestvici se meri lepota? 😋

…da je že kar kičasta

Odgovor na objavo uporabnika
da se ne bo zaciklala v tvoji superlativnosti, 01.07.2022 ob 18:31

Pri 25ih bi pa to fazo ( jaz sem lepa, lepotica, tako mi tudi mama pravi),  že morala dat skozi, saj naj bi bili njeni možgani evolucijsko “dozoreli”. IN vedet, da je babja zavist nekaj najhujšega 🙂

Bi bil problem, če bi imela šele 16, 18, let – ko človeški možgani in samopodoba še niso dozoreli. Ne pa 25.  Samozavesti se pa ne gradi na “lepoti”. Tvoja hči si mora n ujno izdelat še samopodobo in samozavest.

 

Sem tudi dala to skozi v mladosti – ampak jaz sem to znala obrniti sebi v prid, nisem se “žrla” doma, če nisem imela prijateljic, sem se tega hitro zavedla, da je ženska zavist grozna, ker te vidijo samo kot konkurenco pri moških in pri zaposlitvah in se ni vredno s tem obremenjevati – ja, so mi bile fouš moje naravne lepote, barve oči, oblike ušes, majhnega in res lepega nosu ( na kar sem še vedno ponosna, ker lep in majhne nos na obrazu ne naredi obraza strogega, presekanega) ker so se vedno vsi fantje takšni in drugačni ogrevali raje zame, kot za njim – priznam, mi je šlo velikokrat to na živce – ker bi lahko dobila čisto vsakega fanta – sem pa taka, da se rada tudi jaz potrudim za svojega moškega, ne pa da mi kar pade pred kolena; pa sem rekla,pa kaj potem – ne rabim takih prijateljic – sem nadgradila še znanje tujih jezikov in so se mi odprla mnoga vrata, priložnosti za zaposlitev in delo vse tisto, kaar sem sama želela, sem lahko prav izbirala -videla veliko sveta, po kuncu študija si vzela čas, so bili super časi, se je razvijal turizem v določenih delih Evrope in sveta; delala sem v turizmu – super izkušnja, dobri zaslužki, pošteno delovanje.

Nikoli pa svoje lepote nisem izkoriščala kot seksualni atribut. Sem se ukvarala tudi z modo, a kmalu prenehala, ker me plezanje preko postelj in tičev za taboljše kastinge in posle in siljenje v snifanje kokaina in pitje bubblyja ni zanimalo. Sem raje na pošten način tudi dobro služila, čeprav določeni zaslužki v manekenstvu ( tujina), tudi niso bili slabi – za tisto, kar imam izkušnje. me je pa tisto utrdilo, še bolj naredilo previdno, česa ne smem in ne bom dala od sebe nikomur ravno zato, ker sem lepa in poželjiva. Ja, sem imela tudi “zlato”, so se mi kakđna vrata tudi zaprtla ali pa kasneje priloćnost za našreodvanje, ker nisem dalal nog narazen – ampak mi ni žal, lahko s pokončno glavo hodim naokoli. Naravna lepota je pa darilo matere narave – in če jo  vzdržuješ,  si spoštljiva do svojega telesa, ga ne iznakaziš z leti s pohabljanjem z raznimi  nepotrebnimi estetskimi posebi – da se zavedaš, da je staranje popolnoma normalen proces,  da z nasmeškom na obrazu sprejmeš to v ogledalu skozi leta.

Prijateljice -prava je vedno samo ena, do dve. Tako je še danes. Tudi po 20ih letih, pa se vmes nismo videle, tudi slišale  mnogo let.

Ženske, še posebej z nizko samozavestjo ali pa kakšne nečimrne, mislijo, da je “lepota”, ki jo moški opazijo tista, ki zadosti nekim modnim standardom, da ne rečem matematičnim pravilnostim. To je daleč od resnice. Skozi oči moškega, če gledamo na golo zunanjost, je skorajda ni mlade ženske, ki ne bi bila (seksualno) atraktivna, ker plodnost narekuje privlačnost in ne oblika ali velikost nosu, barva las, velikost ustnic…

Ni taka.  Je precej umirjena po značaju, še preveč.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 01.07.2022 ob 22:59

Ženske, še posebej z nizko samozavestjo ali pa kakšne nečimrne, mislijo, da je “lepota”, ki jo moški opazijo tista, ki zadosti nekim modnim standardom, da ne rečem matematičnim pravilnostim. To je daleč od resnice. Skozi oči moškega, če gledamo na golo zunanjost, je skorajda ni mlade ženske, ki ne bi bila (seksualno) atraktivna, ker plodnost narekuje privlačnost in ne oblika ali velikost nosu, barva las, velikost ustnic…

S takim razmišljanjem si samo dokaz povprečenega slovenskega moškega,  ki mlado žensko ukalušlja samo kot objekrt za širjenje svojega genetskega materala.

 

So pa seveda tudi moški, ki so proritetno nenarcisni in neegoistični esteti, kavalirji, užitkarji – pred zakoreninjenostjo in stereotipno zapovedjo, da je mlada ženska samica namenjena primarno samo za razplod.

 

ja, nekaterim moškim so pomembne: oblike prstov na rokah in nogah, oblika nohtov, barva in struktura las, oblika ustnic, zob, telesna konstitucija – ampak ne kot  sekundarni spolni znak – kot estetska lepota, delo matere narave in iz tega vidika privlačne.

 

To je taka mlada ženska kpt je na fotografiji ( pustimo to, da bi ji pomagal se transformirati) seksualno privlačna?

ugly-woman | ugly woman | John Connor | Flickr

 

 

Seksualno privlačnost narekuje nagon. In nagon nima veze samo s slovenskimi moškimi, ker ni “nacionalno pogojen”.

In prilepiti moralno noto na naravni nagon je isto, kot da bi nekdo rekel, da ni lepo, če ti je rdeča barva všeč.

Skorajda vsi premožnejši, vplivnejši, znani moški imajo (zelo) mlade ženske, ker si jih lahko privoščijo, tako da tu ne gre za naključje.

Za mlado žensko sploh ni pomembna oblika prstov na nogah, oblika nohtov, barva in struktura ustnic, zob itd., ampak je dovolj, da je mlada. Govorim seveda o goli seksualni privlačnosti. Zato pa 20-letnica lahko brez težav in posebnega truda,  praktično zapelje močno večino moških, če le hoče.

Naj zamenja prijateja/ce ali pa odstrani ljudi ki imajo slabo energijo.

Najbrž ni problem njen nežni manekenski obraz, ampak njeno vedenje in samovšečnost, ki so po navadi prav odbijajča.Le kdo je rad z nekom, ki si je tako všeč, da ga morajo vsi poslušati o njenem videzu, kar po navadi take samooklicani misice  počno.Tudi,kao fanti jo skoz obletavajo, pa ima resnega fanta.Torej razen,da vedno in povsod išče pozornost ter potrditve s svojim videzom in nima ponuditi nič drugega, je pri 25 letih zelo dolgočasna  družba in se je raje izognejo, saj kdo bo poslušal jokanje kk sem jaz lepa, razen mami Ane?

Ne vidim nobenega razloga zakaj ga nebi obiskali. Lepi ljudlje nimajo lahkega življenja zaradi predsodkov in etiketiranja iz strani družbe tako da ja, bi blo fajn da se sliši od profesionalca kako se spoprijeti z takimi težavami.

Zna bit da je dolgoročni vezi ravno zaradi straha, poznal tako punco, ni zabavno videt človeka z nekom samo zaradi straha, škoda let  😔

Jaz pa razumem o čem avtorica govori. Nisem lepotica, nikoli bila nič kaj posebnega bomo rekli. Ampak očitno sem nekaj imela kar je “privlačilo fante” in to je šlo marsikateri Babi na živce… Čeprav pri 30ih se zavedam da je lepota zelo relativna stvar in je tesko rečt kdo je lep in kdo ne, ker vsake oči vidijo po svoje.

Sem pa se spopadala z ženskim ljubosumjem, hudobijo in podobno… Že v oš je bil sošolec “zaljubljen” vame, in glej ga zlomka vse punce iz razreda se obrnile proti meni ker on je pa bil njim vsec in jaz nič kriva sem ostala sama ko en pes. In to ni edini primer, hočem pa rečt da te punce vejo izriniti zaradi stvari za katere sploh nisi kriv ali ne moreš vplivati na njih. Podobnih primerov je bilo veliko, pa se ženske vedo imet zelo strupen jezik in ti konkretno zagreniti življenje. Tako da če bi punca potrebovala terapijo zaradi zagrenjenih žensk se sploh meni čudila.

Samo še moj nasvet vasi hčerki: takim ljudem samo naj se smeje (ne hinavsko) ampak iskreno naj jim pokaže njen nasmeh ki jim bo sporočal “vredu sem tudi brez tebe” in to bo pokvarjene ljubusumnice najbolj grizlo! In naj dela na sebi, naj bo uspešna punca in naj se ne ozira na druge. Z časom bo spoznala da z tem ni vredno se obremenjevati, predvsem ko bo imela svoje otroke in družino.

 

Vpraša naj se, kaj sem jaz naredila za prijateljice? Več truda po moje?

Ljubosumje , zagotovo. Menja naj družbo ne sebe, bodo že prišle tiste prave prijateljice, včasih pa je potrebno komu v obraz povedat da si opazil da je zaviden pa bo mir

Sigurno ni razlog, zato, ker je lepa. Obstaja tudi povprečne ženske ali te, ki so manj lepe, ali ki so neopazne, pa nimajo ala vec prijateljic, kaj šele eno. Sam videz ni toliko pomemben za prijateljstvo. In tudi te tarnajo, da imajo okrog sebe dvolični ljudi. Na drugi strani je morda podobno kot pri teh, ki so polni denarja. So z njimi v odnosih, dokler jim ta koristi, potem se odnosi nehajo. V povezavi s tvojo, se morda družijo z njo, ker imajo tako več šans, da kerga žrebca spoznajo. Če bi tvoja rada vsaj eno prijateljstvo, bo pač morala zreducirat površnost in zgolj morda samo v eno prijateljstvo investirati. Praviš navsezadnje, da je še preveč umirjena. A samo čaka, da bi pravo prijateljstvo padlo k jej v naročje? Da po liniji najmanjšega odpora vidi zgolj razlog, češ, da je lepa in zato nima prijateljc, naj od tu naprej malo bolj poglobljeno, seveda ležerno 😆 štarta.

.

In ker je naslov posta zastavljenih je, s poudarkom na lepoti, ima ona sama s seboj bolj obremenjeni problem, kt oa druge z njeno lepoto. Morda celo ti. In ja seveda, je v novodobnih čajnih treba takoj vsaj k psihologom vozit injo pri 25ih trenirat kot osnovnošolca, ki ima problem z učno snovjo.

🙃☺☺☺🙃☺

New Report

Close