Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moja malenkost…

Moja malenkost…

Neresen, nemogoč in skratka obupen !

Ej….lahko pa, da je imel navsezgodaj »posteljne užitke« he,he,he…

ja, zdej ga pa meče od zadovoljstva ! Ha, ha, bravo zvezdica !

tole je še bolj kratko in jedrnato :))))))))))))

cmoka, torkovega 🙂

eh, kam češ host :)))) mi bomo doma… ob 11 zvečer bomo šli, če ne bo preveč snega, ali preve ledeno, na bližnji hrib, tam bomo sesuli rakete pa take podobne stvari mal pop olnoči pa spet nazaj v hiško pa… hehehehe, pomoje kar spat :)))

Prosim za ideje…..kje bi dobila kakšne lepe slikce (kar se tiče zime pa novega leta – na netu)….da bi potem to lepo »naflikala« na list papirja….če mogoče veste…

kaj če greš na google , klikneš na images in vtipkaš new year al pa christmass itd. ?

Aha…bom poskusila…hvala zajček…

Ha ha ha, da bi se vam besede pozlatile a li z vaših ust v božja ušesa ha ha ha.
Sej sem napisal, da imam polne zvonce. Madona, saj kar cinglja ko hodim ha ha ha

še cmoka mi dej :)))))))))))))))))))))))))))))))))))999

Dobro jutro, no verjetno že bolj dober dan….. Končno sem tud jest prletela sem gor. Kaj dogaja?

Tkole ! Jaz te tukaj lepo v bran jemljem, ti si vedno hujši. Ma kaj misliš koliko časa bom imela živce ? Dej Seba ubogi, no !

Čau !

yah nič, enim seka, saj veš..

ok, sem že priden.

A tuki si :)))))))))))

takega te imam najraje, pridnega, ja !

Čist priden

Če verjameš ;o))))))

Ja, a veš da ti :))

Hvala, neki sem dobila….CMOKA

Dobro jutro srce tudi tebi…Kako si kaj? A imaš mogoče tudi ti kakšno idejo zame? Kje dobim kakšno pametno slikco od novega leta, pa božiča, pa od zime, pa snežink…pa bla, bla, bla…

Ejjjjj…Seba….ti si prav en tičko….Al pa bo bolj veljajo tisto zase…«pes, ki laja, ne grize«..hi,hi,hi

Ampak povej po pravici, da tudi psi ki lajajo, grizejo. Tako, da nikoli ne veš a? Grrrrrr

Lepo od tebe. Tudi jaz tebi. ČAO

Grrr tudi tebi….CMOKA

veri klever, ja :)))

mmmmmmmm

New Report

Close