Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moja mama in fantov oče imata razmerje

Moja mama in fantov oče imata razmerje

Odgovor na objavo uporabnika
Laufhaus, 29.05.2022 ob 19:02

Fantov oče ni hud šarmer kot pišeš ampak hud kurbir… Poleg mamice te naj dobro nabriše, takemu kurbirju to paše verjemi, ti pa to lepo posnami in pokaži mamici pa ju boš spravila narazen, fantu pa povej da je to bilo potrebno za višji interes. Ne skrbi fantov oče ni kaj prida v postelji ker po 40 letu ni več isto…

 

nabriše….pa kaj ste vi od kje ušli, brez nivoja, brez človeka v sebi, kot žival

 

Verjamem, da sta presenečena. Upajta, da  bosta ostala skupaj in poiščita pozitivno plat. Pri ločenih starših obeh je potrebno pozornost nameniti štirim, ker pa sta stsrša skupaj sta hkrati s tvojo mamo in njegovim očetom. Naj njima in vama uspe.

Kura

Si pa ena velika koza

Ja, ampak a ni ena zadnjič spraševala tu gor, ali je čudno, da je skupaj s polbratom? Torej mati in oče sta se ločila, ona se je zaljubila v sina od tipa od mtke?

Samo obrnjena zgodba je. Vam ni nič čudno, da sta v tej zgodbi tamlada dva skupaj?

Če sta vajina starša par, pomeni, da sta vidva brat in sestra. Torej vidva ne moreta biti par. 🙂

izmišljeno, ali ne, zgodba je po dolgem času  odlična…, zabavna.., tako da…..

čisto možno, da sta se veterana napalila, tiha ženska in malo bolj glasen tip v zrelih letih z kilometrino (kaj češ boljšo kombinacijo za oba)…, logično je  ta mlada dva sram zarad tega

ko avtorica pogleda vroč par in vidi svojo mamo… se avtorici odvija film z mamo in njenim očetom, ki jih verjetno ni nikoli videla tako vročih…., njen tip, pa mali glumi zarad avtorice, če je  že kdaj prej videl fotra s kakšno drugo razen njegove mame, saj je bil dost star, da je verjetno vedel, da jo nima samo za kosilo kuhat..

sem doživel…., seveda 20+ let nazaj.., ko je veteran praznoval okroglo obletnico, zraven njega je sedela žena.., pol mu je prišla pa še ljubica čestitat, hehe…

To ni nič takega. Ful bolj čudno bi bilo, če bi bilo če bi bil sine s tvojo mamo in ti s fotrom…. in pol če bi se poročili, bi bil tvoj zet tut tvoj tast. Zdej pa razlož ti to folku, če ti rata. Cela zbrka. Ti rečem.

New Report

Close