Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moja me je pustila….

Moja me je pustila….

na FUZBAL
zgleda da bo mraz ,pa še dolge gate sem pozabu
(mogoče me pa v Šotoru vidte – malo se bom ušunjal med VIP-ovce
lep večer

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Štrumpi, nočeš biti copata kaj…na pa jo veselo prepevaj…in bodi taprav dec…in seveda uživaj…

NA FUZBAL ME PUST
Vili Resnik

Lahko me razvajaš,
ahko mi nagajaš,
lahko me pošlješ v rit.
Vse bom prenesu,
tud če me zmerjaš,
da sem dec zabit.

Bom bajto pospravu,
štedilnik popravu,
bom zgodaj hodu spat.

Lahko se tud ločiš,
dam ti kar hočeš,
vse do zadnjih gat.
Sam na fuzbal me pust,
na fuzbal me pust,

lubca moja zlata.
Na fuzbal me pust,
na fuzbal me pust,
da ne bojo mi rekli copata.

Na fuzbal me pust,
na fuzbal me pust,
al pa vsaj pred ekran.
Ker je za Slovenijo,
to najbolj pomemben dan.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mislim da je bila to najboljša tekma do zdaj !
Čeprav sem prezebu sem užival
Fantje lahko vam je žal !!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

… fantje???????

Jaz sem bila pred časom zagreta fuzbalerska navijačica, da veš … :))))) ;))))

(sem pa zato sedaj toliko manj) :))))))))))

No … kakorkoli … Bravo naši! Kar tako naprej!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sorry bugnavilea , sem čisto pazabil , da so se cajti zamenjal in sem na vas lepotice pozabil
Upam da mi ne boš zamerila
Čim več takih deklet !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Meni je za danes,ne včeraj,žal,da se danes ne bom pofukal z nekom.
Tolko!Pa ta nežne duše naj preč gledajo!
Sp

Tudi meni je žal…no da se ti ne boš….ker ti privoščim vse lepo…cmoka dragi prijatelj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))) Oproščeno! :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Lepo, da si užival Štumpek…cmoka za lepo jutro…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

cmoka !!!
Hvala

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jeli to onaj Francuski !!!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Vsaj eden,da me razume na tem svetu,čeprav spadaš med nežne duše in sem rekel: stran gledat!!!!!
Dobro jutro Sonči!A me imaš vsaj ti kaj rada?
Sp

Ti si pa res egojist ,samo na sebe gledaš , kaj pa na svojga Francija kaj pomisliš ???

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Rada, rada, zelo zelo, saj sem vendar tvoja prijateljica…mušketirka in nič bit žalosten…bo pa drugič…nekega dne..potrudi se pa bo…no jaz navijam zate!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa može i onaj…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A veš na kaj sem se zdaj spomnil?Na tisti film “Forever Young”..vsaj mislim,da je imel tak naslov,ko je Mel Gibson ostal pozabljen ob nekem poizkusu in sta se s svojo drago srečala,ko sta bila oba že tako stara.In on je s svojim mladim prijateljem priletel z enim starim bombnikom tik pred njeno hišo na obali.Ganljiv prizor!
Sp

Štumpi!zakaj egoist?Franjo spi kot ubit tam za mojo ritjo na fotelju in mu nič ne fali…meni pa!!!!
Sp

Ne seri, boš pa ja prej že to izpeljal in starost mogoče ravno ob njej užival…ej,ej,ej moški…ne jamraj…ampak naredi kaj, da jo boš imel čim prej v svojem naročju…ampak sedaj pa zaupaj…ali imaš v mislih ljubico ali je že kaj novega na obzorju…cmoka, lump-lumpast

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja pri ljubici norijo in jaz pa tukaj!
Sp

Mogoče pa spet dela plan kako ti bo zajtrk -maznu :::)???

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne nori, vsaka slaba stran je za nekaj dobra…če boš norel, boš dobil noričke…se smejim…jih hočeš malo??? Samo reči…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne hvala!Sem bil že ta glavni za mazat izpuščaje pri obeh,mater!
Sp

Oh,kje je moja ljubica zdaj???

Ne,je že zmazal celo konzervo,tako,da ko je sit tega ne počne.
Pa mi? A ko smo poseksani se tudi tako spokojno uležemo al bi čez malo cajta spet jedli ;-))
Sp

Potem pa ne nori več…pokliči ljubico, ji zaželi lep dan in to je to…norela pa bosta v ….no takrat ko bosta…pa saj vidva že vesta kako in kaj…bejž k ljubici!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če ti tako praviš!
Folk,malo cajta bom umolknil,ker bom na daljavo…
Sp

New Report

Close