Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moja mušketirja…

Moja mušketirja…

En je u p…ne bom vsega pisala…en pa u nebesih…se mi zdi…mene pa meče…ja lepa smo to klapa…moj mejlček dela in takoj poročat oba…ali pa klicat…saj bi jaz…pa ne vem če smem;))!!! Takoj……

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jih bom pa jaz poklical, če smem (mislim Mušketirje ), in kaj naj jim rečem …, da te razganja al ….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pokliči…pa ne pozabi kdo je eden izmed musketirjev…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

HAHAHAHAHAHHAHA

OSNCI JE TRBA DELAT ,DA TE NE BO TAKO RAZGANAL HAHHAHA,AL PA SI KEJ DRUZGA OMISLIT

/

Jaz nisem v p….:-))) Sem tukaj, z vami.
Torej?!

Na, ladlc pa le preglej.

žverca ohoj a si ti se med nami

/

Imam pa slabo vest.
Zakaj, pa bolje, da ne sprašuješ.
Cmoka, Vitkec, kako kaj?! Verjetno – zgonjeno, ne?!
:-)))

jaz sem skozi u pogonu…delam in delam…nenehno…pa kaj če me meče…saj vse…eni si upamo…in priznamo in uživamo eni pa to delajo na skrivaj…cmokito na…tja…mo

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja sej je prav NAJ NAS MALO RAZMECE SE BOMO VSAJ GIBALI HEHEHE

/

Ja vitki je uredu hahaha,sam se vedno pol energije,tako da studira ali naj grte na kolo ali ne.

TO JE SEDAJ VPRAŠNJE:ITI ALI NE ITI

NO NI TREBA MET SLABE VESTI VAŽNO DA SE VSAKE TOLK ČASA SPONMIŠ PA ME PRIDEŠ POZDRAVIT HEHEHEHEH:))))

/

vse vse bolj in bolj zanimivo , hehehehehe

Žverca , kaj imaš pa ti v mislih ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja, jaz imam pa v mislih enega z rjavimi očkami…:-)))

Jaz vem koga ne !!!,. hahahhahaa
ker jaz ti nisem nikoli potegnil , smrkkk, smrkkk- žavostna !!!!, hehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pa so mi rjavooki prav všeč, veš….ccccc, ti kar bod’ žavosten, lump.
Ti bom že pokazala, kaj je prava žavost!!! :-)))

Evo!Popušil treći put danas!!!!!
Jaz pa s plavimi očmi…se pravi nisem jaz!:-(((
Sp

New Report

Close