Naslovnica Forum Starševski čvek Moja nova pesem za otroke (Pet mladih mravljic)

Moja nova pesem za otroke (Pet mladih mravljic)

Pet mladih mravljic:
https://youtu.be./_EIpaS5uJKs

Za katero starostno skupino otrok naj bi bila ta pesmica? Za predšolske otroke? Pri njih upoštevamo pravila, ki sta jih izoblikovala Mira Voglar in Janez Bitenc…ringaraja melodika…razpon je odvisen od starostne skupine itd.Za šolske otroke prve triade so po moje isto neka pravila…Poznamo že pesmi na podobno temo: Pet malih račk, Tri majhne žabice.Obe prepeva Romana Kranjčan.  Vsi otroci imajo radi živahne pesmi…Za otroke ni enostavno pisati …

Odgovor na objavo uporabnika
Marjanka, 26.05.2021. ob 23:06

Za katero starostno skupino otrok naj bi bila ta pesmica? Za predšolske otroke? Pri njih upoštevamo pravila, ki sta jih izoblikovala Mira Voglar in Janez Bitenc…ringaraja melodika…razpon je odvisen od starostne skupine itd.Za šolske otroke prve triade so po moje isto neka pravila…Poznamo že pesmi na podobno temo: Pet malih račk, Tri majhne žabice.Obe prepeva Romana Kranjčan.  Vsi otroci imajo radi živahne pesmi…Za otroke ni enostavno pisati …

Za otroke PIKA.

Povejte, so mobiteli za otroke? So tablice, ki jih odrasli uporabljajo za otroke?
So igrice, kjer se streljajo v redu za otroke? So risanke, ki prikazujejo nasilje in spletke ter manipulacije dobre za otroke?
Za koliko stare otroke pa je v redu vse to?
————————-
Posnel sem pesem za otroke, PIKA
Ni tu nobene potrebne filozofije in omenjanje nekih imen, kot da so svetniki in temelji za otroške pesmi in ki bi morda določali starostne skupine le teh, kdo bo kaj videl ali poslušal.

Starši so tisti, ki naj bi vzgajali in starši naj odločijo je njihov otrok primerne starosti za poslušanje neke pesmi. Jaz posnamem, starš odloči, otrok pa posluša. To je zaporedje.

Upam, da se razumemo.

Gre za starostno skupino 43 letnika, njega samega. On hendikeppirani je sam na tem nivoju in pesem je zase spesnil.

Še to bi dodal, da po vašem prispevku zapisa smatram, da vse otroke očitno enako jemljete z enako dušno naravnostjo in že v naprej s točno določenim dojemanjem glede na starost. OTROCI niso škatle ampak so živi mladi ljudje-zemljani in vsak od njih je individum ter eden in edini. Vsak ima svoje potenciale in ni ga nikogar izmed vas, da bo v naprej vsakemu točno določal od kdaj pa do kdaj bo on rad nekaj slišal in kako bo slišal ter kakšno dojemljivost ima.

Darwin, 26.05.2021. ob 23:26

Še to bi dodal, da po vašem prispevku zapisa smatram, da vse otroke očitno enako jemljete z enako dušno naravnostjo in že v naprej s točno določenim dojemanjem glede na starost. OTROCI niso škatle ampak so živi mladi ljudje-zemljani in vsak od njih je individum ter eden in edini. Vsak ima svoje potenciale in ni ga nikogar izmed vas, da bo v naprej vsakemu točno določal od kdaj pa do kdaj bo on rad nekaj slišal in kako bo slišal ter kakšno dojemljivost ima.

Otroci so neprimerljivo bolj umsko razviti od tebe, tako da boš tudi za njoh ti težko spesnilo svoje kruljenje.

Da si pa spaka domnevni pedofil, bi pa tudi znalo bit kaj na tem. Malo preveč povsod omenjaš otroke.

Meni je všeč.

Viharko- spissdi.

Meni je všeč, 27.05.2021. ob 06:42

Meni je všeč.

Me veseli

Si si sam domislil besedila?

haha, 27.05.2021. ob 17:06

Si si sam domislil besedila?

Da

Sicer sem sprva ko sem sestavljal napisal pet črnih mravljic ampak to ni to. Tako da: Pet mladih mravljic je šlo na sprehod 🙂

Besedilo ima lepo sporočilo. Za najmlajše, ki še ne razumejo sporočila, pa tvoj mehak glas poskrbi za prijetno poslušanje.

haha, 27.05.2021. ob 17:13

Besedilo ima lepo sporočilo. Za najmlajše, ki še ne razumejo sporočila, pa tvoj mehak glas poskrbi za prijetno poslušanje.

Hvala vam/ti za takšno prijetno mnenje.

New Report

Close