Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja punca je obsedena z videzom

Moja punca je obsedena z videzom

Samo še to dodam glede na kar si napisal. Gre za egocentrično osebo, ki je poleg tega še “glumica” v javnosti. Z “glumico” se ti v življenju nič dobrega ne obeta. Če je nagnjena k perfekcionizmu si pa sploh “fucked up” garantirano. Če se imaš rad potem razmisli samo o tem, da čim prej daš na “dump” in zaključiš to epizodo.

Uf…. moja kolegica je taka. S tem, da jo v tem njenem ravnanju spodbuja se moz, ki mu je pomembno, da ima ob sebi lepo zeno.
Pa povsod v stanovanja sama ogledala.
Meni se bolj smili hcerka, ki mora ze v otrostvu bit popolno urejena. Tak princeskast stil. Zdaj je se majhna. A v puberteti zna dobit kompleks, da ni dovolj lepa in pridelat motnje hranjenja, saj mati ne je skoraj nic, da ostane suha…

Dobra stvar v tem je, da psihiatrom, psihoterapevtom ipd. poklicem ne bo zmanjkalo dela. Denar mora krožit in to je dobro za ekonomijo.

mislim da je z 179 cm daleč od popolnosti za žensko. Kobila sory… Ufff ne bi želela nit taka, ni čudno da se obremenjuje… 179??? Haloooooooo 165 Max za seksipil
[/quote]
Ti si ziher pojem lepote.
179 cm, ki dobro izgleda, bo opazil vsak. Nekaterim bo nedosegljiva. Ta tvoja rabi pomoc.

Tvoja punca je nesamozavestna, prazna in plehka.
Ubožec. Upam, da boš spregledal prej, preden bo prepozno.

Vecina manekenk je visokih od 174 naprej pa veljajo za najlepse, ce si ti majhna se ne pomeni da rabis zalit visoke

Sej tud če bi ji po pravici povedala bi bila še bolj užaljena. To so tipični seratorji ki težijo za pozornost. Iz sebe delajo žrtev, da imajo izgovor “češ me je treba pohvalt”.

New Report

Close