Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja tašča je najboljša, res!

Moja tašča je najboljša, res!

Pred meseci je umrl moj zlati tast in od takrat sva se s taščico še bolj zbližali. Uživava v medsebojnem druženju in šele sedaj sva ugotovili kako zelo sva si podobni. Če ne bi bila moja tašča bi lahko rekla, da je moja najboljša prijateljica. Je razgledana, sočutna, odprte glave in neverjetno modernih nazorov. Ne vem, če se s kakšno od svojih prijateljic lahko pogovarjam o res čisto vsem, ker pa ima ženska kilometrino, ima v rokavu zmerom kakšen dober življenski nasvet.

Mož besni, ker se mu zdi najino prijateljstbo nenaravno. Blazno ga moti ta najina zaupnost, v resnici pa se boji, da bo mama izvedela za kakšno sočno skrivnost, ki jih imava kar nekaj, sploh na seksualnem področju. Enkrat sem se že zagovorila, a sem se hvala bogu lahko potegnila nazaj. Včasih pozabim, da je moja prijateljice, moževa mama. Moja mama in sestra ter mož, vsi mislijo, da tako tesna prijateljska vez s taščo ni naravna, jaz pa komaj čakam, da se vsedeva na kavico ali pa se slišiva po telefonu. Naj se ji na ljubo možu odpovem?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Midve, 17.05.2022 ob 23:40

Pred meseci je umrl moj zlati tast in od takrat sva se s taščico še bolj zbližali. Uživava v medsebojnem druženju in šele sedaj sva ugotovili kako zelo sva si podobni. Če ne bi bila moja tašča bi lahko rekla, da je moja najboljša prijateljica. Je razgledana, sočutna, odprte glave in neverjetno modernih nazorov. Ne vem, če se s kakšno od svojih prijateljic lahko pogovarjam o res čisto vsem, ker pa ima ženska kilometrino, ima v rokavu zmerom kakšen dober življenski nasvet.

Mož besni, ker se mu zdi najino prijateljstbo nenaravno. Blazno ga moti ta najina zaupnost, v resnici pa se boji, da bo mama izvedela za kakšno sočno skrivnost, ki jih imava kar nekaj, sploh na seksualnem področju. Enkrat sem se že zagovorila, a sem se hvala bogu lahko potegnila nazaj. Včasih pozabim, da je moja prijateljice, moževa mama. Moja mama in sestra ter mož, vsi mislijo, da tako tesna prijateljska vez s taščo ni naravna, jaz pa komaj čakam, da se vsedeva na kavico ali pa se slišiva po telefonu. Naj se ji na ljubo možu odpovem?

 

Ne vem, če se kdaj prebrala bolj osladen zapis kot je ta. Bljak.

Eni greste iz ene skrajnosti v drugo.

 

Tudi moja tašča ni slaba, da bi si bili tako zaupni kot sta vidve pa ni šans. Tvoji imajo prav. Ni naravno.

nova
Uredništvo priporoča

No, to pa je en redkih zapisov, ki je pozitiven o odnosu med taščo in snaho. Sem pa tja kakšna kavica res ne more škodit. Vsekakor pa pusti zasebne stvari med vama z možem pri miru in jih ne omenjaj, ker je preprosto nehigienično in incestno. Če moža tako skrbi kaj se pogovarjata, naj gre s tabo parkrat. Če pa se ne moreta pogovarjat vpričo njega, pa je čudno.

Seveda si lahko prijateljica z njo, vendar ima mož prav – so stvari, o katerih s taščo pač ne debatiraš.

Si se ti zatrapala v taščo ali imaš tudi sicer težave na čustvenem področju?

ne vem, lahko to traja in traja

lahko pa ima tudi določen rok in nato je lahko težko, hudo.

Ne otežuj si življenja. Če karkoli ne bo ok, se bo raz_fukala cela družina. Tašča je tašča in prijatelji so prijatelji. Ne mešaj krušk in jabolk.

Blagor tebi za tako taščo. Nam moja samo sranje dela. Se pa tudi meni ne zdi tako prijateljstvo ok.

Z sorodniki ne moreš biti še prijatelj, sploh pa ne s taščo. Razumljivo, da moti tvojega može, kdo bi hotel, da mama ve o tebi najbolj intimne zadeve.

Fajno, ampak si pomislila kaj bo če 1x zaratita? Bi pa rekel še tole, če prijatelju ne moreš vsega zaupati, potem to ni pravi prijatelj. Ti ji ne moreš nič o možu, torej njenem sinu. Razmisli o mojih besedah.

Z žensko, ki je pred nekaj meseci izgubila moža, ti debatiraš intimnih stvareh, ki se tičejo le tebe in moža?

 

Malo se nazaj drži kar se tiče zasebnosti in intimnosti, pa je.

New Report

Close