Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moja tragi-komedija!! :-) + :-(

Moja tragi-komedija!! :-) + :-(

Ta petek,ko sem mislila,da bo normalen,dolgočasen petek,sem šla v solarij in nato poklicala prijateljico…tu je še bla,bla,bla…..ker se je shaklala z fotrom doma,sva šle v eno kafano blizu nje (moj bivši stanuje tam blizu)…pa ne bodi no nor,sedima midve tam enih 20 minut,ko ona meni razlaga kako moj bivši po novem hodi k njej in njenemu fantu na kavo in to…(njena in moja familija sta ko rit pa srajca in tudi midve sva tako iz plenic ven)…no,pa da sta bila tudi nekaj dni nazaj tu (v tem kafiču) na kafeju…Mene seveda ne moti to,tako vsaj pridobivam nekaj informacij,pa tudi lepo je za videt,da se vsaj z nekom iz moje družbe pogovarja.
Imela sem že neki čuden občutek in njej zacinglja GSM in bil je on…bolj ko ji jaz krilim,naj pove da sem jaz zraven,bolj je ona tiho in mu reče naj pride sem….Cela sem se tresla,niti govorit nisem morala,popolnoma nič….Nakar se frajer pripelje z motorjem in seveda je tudi njega kap skoraj,ko je zagledal mene….Jaz velik cmok v grlu in to,…se vsede zraven mene in se skušamo pogovarjat…bolj bogo vse skupaj,ker sem gledala jaz vstran pa on tudi….
Skadi cigaret ali več,ne vem…pa se odpravi on,ker mora iti delat…ne mine 10-15 min,ko midve razglabljama,pa se prifura nazaj….Jaz,ko sem taki gobček,mu rečem,če me lahko pelje en krog z motorjem (za opombo: ne palim na motoriste,motorji sami po sebi so mi všeč)…In tako Trilči skoči na motora in se peljeva…nepozabno: za trenutek sem ga imela v objemu in spet prepoznala ta njegov vonj,na katerega sem (še vedno…šment9 tako nora…tudi on ni bil ravnodušen,ker mi je naštimal roke,naj se ga primem.Pa vendar sva se oba držala nazaj,jaz sem se definitivno.Zategnil je po tistih ulicah in bilo mi je lepo: to,da sem vsaj za trenutek z njim in da se vozim (po dolgem času) z motorjem….vsaj za tren je bil spet moj…sililo mi je na jok,slabo mi je bilo,a sem bila srečna….Hitro je minilo in dalje je nezanimivo!!!

Včeraj pa sem šla na Pohorje,kot vsak drugi dan to počnem in od petih avtobusov,ki vozijo tam spodaj,naletim ravno na njega…obakrat,ko grem na in z Pohorja…prvič sem mu samo pomahala in šla dalje,drugič pa mi je namenil en nasmešek in mi pokazal,naj pridem nazaj do njega.Šla sva na kavo,kjer sva se pogovarjala same banalne stvari (primer: kako so njegovemu nečaku ukradli 3 dni star bicikl),a niti enkrat me ni pogledal v oči,če pa že,je pa pogled umaknil kar se da hitro….tresla sem se ko šiba na vodi…malo je bil na čas freh ali nekaj podobnega,tudi jaz sem bila v neki obrambni drži…Imelo me je,da bi se zadrla kako zelo ga pogrešam in imam še vedno rada….pa sem ostala tiho….sem nardila prav ali ne???…pojma nimam…..

No,to je to….in ko sem se nato odpeljala s kolesom domov,sem celo pot hlipala in jokala in tulila v sebi,solze so mi tekle dol po licih in tisti,ko so me videli,ne vem kaj so si mislili…..in sedaj je moja volja temu primerna….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ohja … Trilči Trilči … Pa vidva se mučita en druzga … pismo … Očitno se imata oba še vedno za znoret rada … pa se gresta neke slepe miši … ku otroci iz osnovne šole … :/ … grrrr … Dejmo no … z resnico na plano … Sicer … mislim, da prej ali slej bo tako ali tako prišlo na plano kaj čutita eden do drugega …

Joj … ko si opisovala kako sta se z motorjem peljala, sem kar mrazlce po telesu dobila … :)))))) … Joj joj joj … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mimogrede … Kak motor pa ima? :)))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Cestnohitrostni: Yamaha yzf 600 thundercat,ti rečem….lep je…motor….pa on tudi….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Iam pa eno je*ačico,v katero pa ni zaljubljen….moji zanesljivi viri iz druge roke……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

To ali ima jeba*ico ali ne nima veze … očitno je še vedno zaljubljen vate … !!!!!

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Lep in močen motor … ja ja … poznam poznam … :)))))))

To se pa strinjam, da je tudi on lep … Še nisem videla grdega motorista … :)))))))))))))))))) ;)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

OK!!!To mi je itak jasno,pa še ne moti me,pa pojma nimam zakaj…..hmmm…bomo videli kaj bo iz tega….moja prijateljica mi je sicer zagrozila,da mu bo ona povedala,kaj se dogaja z menoj…pa upam da ne bo….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Prijateljica naj bo lepo tiho … da slučajno ne poslabša zadeve … To je med vama in vidva morata rešit … in sem skoraj prepričana, da bosta rešila …

:)))) … tok sta cortkana ko se tako slučajno dobita na kafetki … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Smotana sma in nič drugega……on se dela super mačota,jaz pa gledam vstran ko da mi je baš vseeno….ta ponos naju bo uničil…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sam da ma on rdečega……..mislim da 1997 ali 1998 letnik…maš kje od tega slikico…..Če se prav spomnim(???) si tudi ti na motorje,ali bila na kakšnem srečanju in to…..če se motim,pa sorry!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Midva z miškotom sva motorista … letos sva celo ustanovila svoj klub in sicer Motoklub Black Rose Slovenija … :))))))))))) … na zbore pa hodiva praktično vsak vikend …

Imava pa Suzuki GSF-600N – Bandit … :)))))))))

Slikco ti pa poiščem …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Eh … se bo … :))) … sta pa res oba tko trmasta in ponosna … :)))))) … pa … saj sva bla z miškotom tudi … :))))) čene bi bla takrat že po enem tednu spet ukop … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Oh,super…..zdaj imate neko srečanje,samo sem pozabila kje…no,bivši je bil pred 14-dnevi v Radhoni,ko so imeli nekega pitona zraven al nekaj takega…nisem si vseh infotov zapomnila……

Jaz mam tudi rada motorje in upam,da bom hitro imela svojega!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ta teden je v Rakeku … MK Krokarji … samo nekaj se menimo, da gremo raje v Italijo na Bullose … tako da bomo videli … Na Krokarjih smo namreč bili že lani …

A na motorshovu v Radgoni je bil? Eh … mi pa nismo šli … smo bili v Ivančni Gorici dva tedna nazaj … na zboru …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja,to je blizu…..če pa gre zdaj,pa ne vem…..mi je vseeno….me je pa včasih strah,da se mu ne bi kaj zgodilo…pa čeprav ga ne vidim skoraj nič…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja … sej ko gre moj mišek sam kdaj tudi jaz trepetam … pa čeprav vem, da vozi po pameti … :))))

Slikco še vedno iščem … pa dobim vedno samo ta rumeno varjanto … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nič hudega,saj sem že jaz tud nekaj po netu šraufala,pa nič iz tega….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Moje mnenje: če ga imaš še vedno rada POVEJ MU!!!!

Lahko rečt,ampak pol zbrat pogum…hmmm…malo težje,ne hočem se ponižat…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ali vsaj podoben?

http://www.sweb.cz/motosportsoukup/bazar.htm

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Muca…..posluši me……ti govorim iz lastnih izkušenj……..ampak samo in če si čisto res prepričana, da ga imaš rada…….

e nekaj,kako se slike sem limajo???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Iiiiiiiii … to je to … naš Banditek .. :)))))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Trilči!!!!!!!!!!!!!!
EKŠN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pismo,a je tko nemoderno če putke tipe pecate,al kej!
mater ste staromodne in zategnjene…sam čakale bi!
To je zdaj moderno za moške!
Sp

hello!trili

mislim da je cas za ornk pogovor!!!na stiri oči :))))ti moram jaz kako stvar se povedat(mislim da sem ti ze enkrat odgovoril na podobno situacijo!).

lahko me dobis na msn-ju

[email protected]

cmoka

/

New Report

Close