Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja žena ima težave z oralno intimnostjo

Moja žena ima težave z oralno intimnostjo

No, to si verjetno vedu že preden si jo poroču. Malo pozno zdej za reklamacije.

Ignoriranje tu nebo pomagalo, stvar bo le še slabša,in bo čez čas načelo vajino zvezo.  Nekatere ženske obožujemo dajat oralo nekatere jo pač ne, predlagam da se vsedeta in pogovorita, a ti njo zadovoljiš oralno? ,mogoče ji ni všeč, mogoče ima močan gag reflex, mogoče si pregrob.. veliko je dejavnikov zakaj ženskam ni všeč.. pogovor, povovor in še enkrat pogovor.

Odgovor na objavo uporabnika
Bosanac_, 29.06.2021 ob 15:03

Bolj se saginjes, bolj se ti guzica vidi.

 

Prevod: bedak si in se kleceplazis. Nasutiraj v rit in jo odjebi.

Moj nasvet: pripelji si domov eno mlado in naj te oralno obdela. Zena pa naj trpi in lize sladoled ali liziko, dokler bo mlada tam. 😂

Bosanac to naredi po bosansko… in ni treba nič mislit, in dobimo neke vrste opic, ki ne vedo kaj je to pamet.

Očitno tvoje žene ne znaš odpret, jo vzburit… pač ne znaš…. lahko to narediš kot bosanec, lahko pa postaneš pametnejši od bosanca in dojameš kaj tvojo ženo vzburja (ali si dobiš neke priročnike)…. Najbrž kot bosanec misliš samo nase,… ker če bi ti svojo znal zadovoljit kot je treba, bi bilo najbrž drugače….

In ti bi v nečem, za kar veš, da se njej gnusi lahko užival? Pa kaj si žival ali človek? Res sem hvaležna nebu, da sem se uspela izogniti takšnim zadetkom. Ženi pomagaš?! A nisi del skupnega gospodinjstva in je tvoja dolžnost, da sodeluješ?! Gledano drugače: a ona tebi pomaga vzgajati otroke ali to počneta skupaj?! A lahko prosim odrasteš? Če ne zaradi sebe pa zaradi otrok, da ne bo čez dvajset let na nekem forumu tvoj sine spraševal neumnosti.

Ko sem tole brala, sem dobesedno čutila, kako moj libido  puhti v zrak.

Ti njej torej pomagaš in zdaj se ti zdi nefer, ker za to pomoč ne prejmeš plačila? Torej prideš k njej, v bajto ali stanovanje, v katerem ne živiš in ji POMAGAŠ pri NJENEM delu, ko ona skrbi za gospodinjstvo, s katerim ti nimaš nič? In potem ji celo porihtaš otroke, s katerimi ti prav tako nimaš nič. Ker si dober človek in pač rad pomagaš?

No, iz čiste dobrote tega tudi ne delaš, ker v bistvu imata nek dogovor sklenjen za plačilo, a ne? Ona se pa tega dogovora ne drži. Sej tako je, a ne? Ne da si si ti sam natvezil v svoji glavi, da ti mora to tvojo pomoč v gospodinjstvu, ki ni tvoje in z otroci, ki niso tvoji, poplačati z oralnim seksom, zdaj pa njo želiš prikazati v slabi luči, čeprav se nikoli v bistvu ni strinjala s tem tvojim dogovorom, ker pač ne mara oralnega seksa.

Sej veš, da ni nujno, da ona ne mara oralnega seksa, a ne? Ker meni je samo pri branju minila vsa volja do kakršnegakoli seksa.

Ne vem zakaj si tako otežuješ zadevo. Pojdi na bankomat, dvigni nekaj keša in si potem najdi eno, ki se bo čist zavestno spravila v ta posel. Ti njej denar, ona tebi oralca, potem pa še imaš ful prostega časa, ker ti ne bo treba pri eni x-ženski skrbet za domača opravila in kr ene otroke rihtat. Win-win!

Se mi zdi, da ga drugemu vleče…

😝😝😝

Odgovor na objavo uporabnika
Trpeči, 29.06.2021 ob 14:28

Minilo je šest let odkar sva poročena. V najinem razmerju so bili vzponi in padci, toda zadnje čase so razmere med nama res slabe. Vedno sem si želel, da bi bila moja žena pri seksu bolj odprta. Vedno, ko ji predlagam oralni seks se zgrozi in se obnaša kakor da je to zanjo najogabnejša stvar na svetu. Kakor koli se odzove na moje prošnje, na koncu se ji vedno opravičim. Pustimo ob strani dejstvo, da me je v času najine veze poskušala samo enkrat zadovoljiti z usti.
Pred nekaj dnevi je bila bolna, skrbel sem zanjo, vso noč sem prebil z njo, čeprav sem moral naslednji dan v službo in res mi ni bilo težko. Vem pa tudi, da je bilo sebično, ko sem jo prosil, dobesedno prosil, za malo hitrega, oralnega užitka. Obljubil sem ji, da ji ne bom pustil niti ene kapljice na obrazu ali ustih, vendar je spet zavrnila. Res sem zelo obupan, že dolgo hrepenimo po njej, vendar me ne poslušala. Sprla sva se in rekel sem ji, da ji pri njenem delu ne bom pomagal in da ne bom več zanjo skrbel kot nekoč.

Veliko delam zanjo in namesto nje, skrbim za otroke, ko gre ven s prijatelji, sam ne pohajkujem, po službi vedno hitim domov, vedno ji pomagam pri pripravi večerje in spravljanju otrok v banjo in posteljo, z njo gledam njene najljubše tv oddaje, čeprav mi niso všeč, v zameno pa ne dobim ničesar kar bi si želel.
Z njo se ne pogovarjam že dva dneva in tudi pomagam ji ne prav veliko. Kaj naj storim, da bodo v mojem zakonu stvari take kot bi morale biti?

 

TI si en kreten.

Vajin zakon bo sel kmalu zugrund…

Tudi moj je sel.

2x na mesec sex s klado..

Pa non stop drkanje kurca na druge zenske.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Človek z izkušnjami, 29.06.2021 ob 15:11

Ti njej nudiš to kar pričakuješ, da bo ona nudila tebi? Daj poskusi narediti brez vzajemnega pričakovanja. Naredite to brez pričakovanja vrnitve. Poskusi nekajkrat  in če ji bo všeč bo morda razumela užitek.

Mlo morgen imam vec izkusen od tebe pa vem kako je to.

Ce zenska ni v osnovi narejena za sex pol se ti slabo pise.

Tudi pri meni je tako.

 

Ne razumem si moski ali ženska,če ženski gre predobro si bo kmal nasla ljubinca ,no vse šanse ima po tvojem pričevanju

Bosanac ti si pa res pameten ce vas zenska ne more ali pa ima svoje razloge za oralno zadovoljit jo je treba takoj sutnit in odjebat dejte se malo zresnit enim zenskam to ne odgovarja ali pa nocejo ce pa je se drugih metod. Malo dejte drugace razmisljat

Odgovor na objavo uporabnika
😊, 02.07.2022 ob 23:30

Bosanac ti si pa res pameten ce vas zenska ne more ali pa ima svoje razloge za oralno zadovoljit jo je treba takoj sutnit in odjebat dejte se malo zresnit enim zenskam to ne odgovarja ali pa nocejo ce pa je se drugih metod. Malo dejte drugace razmisljat

janezi butalci ne znajo nič

Pejdi kurbi placaj in mas mir

In pusti tako zeno kaj si jo sploh porocu

Ena stvar, če živita skupaj…si delita vse.  Tudi skrb ob bolezni drug drugega.

Glede orale, pa mislim..da če do sedaj ni bilo..tudi ne bo. Na tvojo žalost.  Ene pač uživamo v tem, ene ne. Tudi vsem moškim ne paše orala, bodi prepričan. Če je pri tebi to tako pomembno…ne vem kje si hodil prej…preden si ustvaril družino.

Upam da ti vsaj z roko pomaga, če že ne z usti…bos ze prebolel…srečno 🍀

Odgovor na objavo uporabnika
Gitano, 03.07.2022 ob 06:27

Pejdi kurbi placaj in mas mir

In pusti tako zeno kaj si jo sploh porocu

Eh tak pa spet ni vredno🤣

Oprosti ampak resno razmisli o svoji higieni.  Če boš prišel direktno izpod tuša se ji nima kaj gabit.  ..V nasprotnem primeru te pa lahko za vedno mine!!

Jah pač ne mara tega. Get over it. Spoštuj to. Al pa si novo najdi.

No da ti bom dodal mojo zgodbo.  Poročen sem že precej dolgo no pa saj ni važno to.  Na začetku prva leta najine poroke je bilo vse super nisva se obremenjevala z oralo bil je obični sex. Včasih zjutraj in zvečer včasih tudi vmes če sva bila v naravi. In nobeden ni pomislil na oralno zadovoljstvo a vse eno sva bila oba zadovoljna. Po 3h letih sva šla na morje kjer smo imeli eno sobo in dva otroka. In 3 letni otrok  se lahko zbudi kaj hitro.  In midva vsa napeta z željo po zadovoljstvo. In skupaj sva šla v kopalnico pod tuš ja in prišlo je samo po sebi.  Ob umivanju drug drugega in draženje je žena bila po vsem kar sva bila skupaj  prvič na kolenih. Ja zadovoljila me je z usti seveda sem ji vrnil uslugo. Seveda je poskusila potem še nekaj krat a na obrazu sem ji bral da ji ni všeč. Zato nisem zahteval od nje več da bi morala to početi.  In po nekaj letih ji ni bilo več niti do normalnega sexa.  Enkrat na teden ji je bilo preveč  seveda me je žrlo in postal sem sumničev da me vara.  No in se mi je svet obrnil na glavo spoznal sem lepo mlado sosedo. Zakaj ti to pripovedujem ?’ Zato ker ji ni bilo težko z roko seči v moje hlače, Ni ji bilo težko ga dati v usta kadar koli in kjer koli seveda higjenski robčki so bili vedno zraven. Za najino zadovoljstvo sva se odpeljala tudi na drug konec.  Seveda oba sva poročena in imava že velike otroke in za to veva samo midva .

Hahhaha in kako “njej” pomagaš s tem, da otroke spravljaš v banjo? Hahaha.

krtek612

živjo…

sam si zajebu…

za norca te ima pač.

poišči kje drugje..,

 

 

Predlagam, da jo daš na ignor, ji nič ne pomagaš in še posebej, ko je bolna, ne skrbiš zanjo. To jo bo spametovalo, da bo začela fafati kot grofica in pojedla dol vse do zadnjega.

 

… če si vzel resno in nisi zaznal sarkazma, ni pomoči tvojemu zakonu.

 

Še podnapisi: Žene ne boš prisilil ali izsilil, da te ima rada do te mere, da te bo hotela vzeti v usta. Mnogim ja vagilani odnos manj intimen, kot oralni. Tja te sprejme, očitno, ker nisi jamral, ter tolerira. Rekle bi – potrpi za ljubi mir.

 

Po drugi strani pa si namignil, da se da sklepati, da se ona znori in zadovolji nekje drugje, doma pa samo opravi dolžnost, v minimumu mogočega. Nekomu drugemu dela vse to, kar bi ti rda od nje. Namesto, da se ne pogovarjaš z njo, se raje pogovori in se zmenita. Bosta začela OBA dajati na polno, kolikor zmoreta za skupno korist in užitek ali pa se lepo zmenita, da se ne pretvarjata več in gre kam, kjer boš lepo postrežen, njej pa se tudi ne bo treba več skrivati.

 

Odnosi so zelo lepi, če jih ne kompliciramo preveč.

JAz bi jo že zdavnaj odfukal.

 

Brez zamere.

Ka v ritko ti da?🤣🤣🤣

Vprasam za prjatla😅🤣

Zapelji se v LJ klub Tiffany, postavi se pred wc, prijazno glej in daj bigeljna na svetlo… Deležen boš božanske oralne obdelave in mogoče boš tako razsvetljen da si boš že končno priznal da si gej… Ženina lulika te več kot očitno ne privlači več saj si želiš ustnega tretmaja.

a nimaš nobene sosede, drugač pa manj kot 100€

Odgovor na objavo uporabnika
Sočutna, 29.06.2021 ob 16:59

Jaz te pa razumem. Iskreno mislim, da bi se ta tvoja ženska lahko vsaj tako revanširala in bi te oralno zadovoljlla. Če se ti trudiš z njo, pa naj še ona kaj naredi zate. Vsakemu od nas nekaj pomenijo določene stvari in na partnerju je, da nam je pripravljen ustreci, če se tudi mi potrudimo v odnosu do njega.

Kaj pa če_

 

ima sirček za kožico?

 

Se je prej nažlampal ppiva in smrdi in ima okus po pirovem sodu?

 

Zapajcano, poleti – na tej vročini – nerpijeten okus, vonj, ki sili na bruhanje?

 

Ni umit in dišeč, vabljiv, ko je na programu orala?

 

Ja pustim svoje moške z oralo brez besed. Globoko grlo, vakum, karkoli. Pe vsak mi je rekel, da rtqko ni bil podervisiran.

Ampak: ne podstopim se vtičnika, katerehga lastnik je prej: jedel, čevape, čebulo, janjetino, svinjetino, agresivne začimbe ( curry, šparglje, ipd), ker me sili na bruhanje.  Ker ima vonj in okus po vsem tem tako vtričnik, kot sperma.

 

Inja, pod pipo ga mora dat, predno se vsaj pol ure igram z njim,  ko mačka z mišjo :). – Ostankov urina niti pod razno ne mislim žlajfat, okušat in tlačit v svoje grlo. Pod pipo in umit. Da mi diši, da puhir od naravnega vonja, ne pa od ostankov urina in neumitosti.

 

Dober penis je tako kot dober posladek -bit mora privlačen , vabljiv tudi po vonju in okusu – ne pa odbijujoč -ne mislite, da ga lahko  vtaknete ženski v usta, ko se vam zahoče, če ni prej higiensko in vonjalno okušalno neoporečen 🙂

New Report

Close